Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Lányok-Nők! Ha az anyósod és...

Lányok-Nők! Ha az anyósod és apósod egy politikai rendezvény után leültetnének és elkezdenék mondani neked hogy szülnöd kéne sok gyereket, mert kihal a magyarság (ezt hallották a rendezvényen). Akkor ti hogyan reagálnátok? Mit mondanátok?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 09:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

mondjuk nem érdekel, hogy ők mit akarnak.

majd a férjemmel eldöntöm

2017. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Csak nem a népesedési konferencián voltak? :D
2017. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha le tudnak ültetni, akkor bármit el tudok képzelni. Nem vagyok már kisiskolás, hogy óra után csendben meghallgassam, hogyan viselkednek a rendes emberek.
2017. máj. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Megmondanám nekik amit gondolok. Hogy örülnek hogy gyerekeket szeretnének tőlem de majd a férjemmel átbeszéljük.
2017. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
Rámutatnék a gyerekemre, hogy nicsak, ott van akit szültem.
2017. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%
Megmondanám nekik, hogy én nem értek egyet ezzel a politikai párttal, és nem vagyok hungarista, így az sem érdekel, hogy 100 év múlva mi lesz a magyarsággal. Nem is akarok gyereket, de ha muszáj lenne, sem szülnék 2-nél többet, mert a többit nem tudom rendesen ellátni, taníttatni, felnevelni.
2017. máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
91%
udvariasan elmondanám, hogy persze lesznek majd gyerek, de majd a párommal eldöntöm, hogy mikor és mennyi
2017. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Kb a szemükbe röhögnék, és megmondanám, hogy had döntsem el, hogy mennyi gyereket vállalok. És ha ennyire befolyásolja őket a politika, lehet, hogy minimalizálnám velük a találkozást.


De ilyen primitív sötét emberekkel amúgy sem járnék össze sűrűn...

2017. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Első körben valami viccel, poénnal elütném. Nem konfrontálódnék velük. Ha 50 alatt vannak akkor még ők is vállalhatnak.
2017. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%

reakcióm:

"Mivan mama, hatásos a propaganda-gépezet?"

Hagyjad már, először szép óvatosan, aztán ha nem megy, akkor erélyesebben adnám a tudtukra, hogy "Majd én azt tudom!"

Amúgy is, ha lenne akár 5 gyerekem (1 van), az a jövőben semmit sem segítene az ország helyzetén, mert ezt az egyet is arra nevelem, hogy lépjen le innen, ahogy van rá lehetősége (ha már én voltam olyan barom, hogy nem mentem külföldre -tudom, sose késő-)

2017. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!