Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyukája nem tud...

A párom anyukája nem tud elfogadni, mert szerinte túl fiatal vagyok. Hogyan kedveltethetném meg magam vele?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, a párom 42 éves. Múlt héten mutatott be az anyukájának, végig húzta a száját és megjegyzéseket tett, hogy túl fiatal vagyok, ez milyen már, inkább az unokájához illenék és hasonlók... Nagyon bánt ez engem, mert szeretem a fiát. Hogyan kedveltethetném meg magam vele?
2017. máj. 29. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Ne törődj vele. Kérdezd meg egyszer a párod előtt, hogy neki nem volt fiatalabb pasija? Biztos volt.
2017. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos teljesen jogos a hozzáállása. A nyilvánvalóan nagy életkor különbség több problémát is felvet. Például egy 42 éves ember már abban a korban van, hogy gyerekének kellene lennie, de ha még nincs is, akkor egyre sürgetőbb a dolog. Ellenben egy 25 éves még nincs elkésve ilyen szempontból és elképzelhető, hogy erre még készen se áll, mert még a karrierjét építi. És ez csak egy példa volt. Szerintem hanyagold ezt a kapcsolatot.
2017. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Van már neki gyereke és lesz tőlem is.
2017. máj. 29. 22:11
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
2017. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
"Van már neki gyereke" - Tehát a párkapcsolati életedet kapásból egy olyan emberrel akarod kezdeni, akinek van már családja rajtad kívül is? Ez csak még elkeserítőbbé teszi az egész helyzetet.
2017. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mindenkivel ennyire tuskók vagytok?
2017. máj. 29. 22:32
 7/21 A kérdező kommentje:
De az ötszázat még beszorozhatod hárommal, ha már itt tartunk.
2017. máj. 29. 22:33
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyunk tuskók, te vagy naiv kislány. A palidnak kell a friss punci aztán ennyi lényegében.
2017. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Palid... Nívós. :D
2017. máj. 29. 23:32
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is kicsit nagy a korkülönbség, csak akkor menj bele ilyen kapcsolatba, ha annyira jó pasi, amilyet nem kapnál a korosztályodból. A nők erre elég jól tudnak mérni, szóval lehet, hogy neked megéri. Ekkor viszont az anyósjelöltnek lehet, hogy nem a fiatalságoddal van igazán baja, hanem, hogy nem vagy elég jó fiához. Pl csúnyább vagy, képzetlenebb, tapasztalatlanabb, rosszabb státuszú, naívabb vagy butább annál, mint amit elképzelt. Ezt jellemzi egy szóval fiatalságnak. Önmagában a fiatalságod tetszene neki, de ezek közül bármelyik jellemző már zavarhatja.
2017. máj. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!