Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmondjam a paromnak hogy...

Elmondjam a paromnak hogy idegesit az anyja?

Figyelt kérdés
nagyon ritkan vagyunk ott par napot a parom anyjanal,de legutobb egy honapot toltottunk ott.ebbe az idobe ismerhettem ki az anyjat szerintem.mivel a paromtol tart mert eleg durvan szokott vele veszekedni ha baja van,ezert ha o nincs ott nekem szokott oda mondogatni dolgokat.amugy meg bajolog meg ilyen kedves de az aljassagot megerzem rajta.pl ilyeneket mondd hogy miert kell nekem szolariumba jarni?meg miert vettem megin ilyen heti magazint mert hogy az mennyi penz.(kb 200ft) meg miert ettunk etterembe.meg hogy meddig alszunk.meg mikor mondja hogy neki milyen kemeny elete volt mert gyerekkoratol dolgoznia kellett meg mindent,akkor ahogy mondja mintha azt ereztetne velem hogy milyen konnyu eletem van es ez fajna neki.kozbe meg nekem szarabb volt mint neki valaha szulo minden nelkul ahogy felnottem.amugy en eleg szotlan vagyok meg is tartom a 3lepes tavolsagot vele is.de mar rohadtul idegesit de ha szolok a paromnak akkor tuti neki esik azt en leszek a rossz utana.

2017. máj. 31. 14:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Mamat hagynam beszelni, viszont a palidat kell leloni. Durva az anyjaval, veszekedik vele? Anyja fel tole? Tudod, veled is ezt fogja csinalni, csak idok kerdese.
2017. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Én el szoktam mondani a páromnak. Nem azért, hogy keverjek, mert sosem kérem, hogy beszéljen vele, ne menjünk át, semmi ilyesmit, de nálunk alap az őszinteség mindenről, ami bántja az egyikünket. Nem boldog ilyenkor, de ha elhallgatnám, az jobban zavarná.

És segíteni is tud, mert bár nem kértem, mégis volt, hogy megvédett, persze nem evszekedésre kell gondolni, de ha szóba jött egy dolog sokadszorra, amiről tudta, hogy irritál, ő is elmondta a véleményét vagy témát váltott, szóval segített, hogy ne alakuljon ki kellemetlen helyzet, és tényleg mindenkinek sokkal jobb volt így.

2017. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Minek mentek ilyen helyre napokra, meg egy hónapra?

Odamentek max egy napra, vagy egy délutánra a kötelező látogatásra, azt ennyi.

2017. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%

1. Ez nem így van. Párom is veszekszik az anyjával... anyja nem fl tőle, de párom jó durván kiosztja. Engem sosem, pedig 5 éve vagyunk együtt, és együtt is lakunk már jó ideje. Azért nem mindegy, milyen személyiségű emberrel veszekszik és kicsoda, mert az anyósjelöltem hát finoman szólva is makacs, helikopter típusú ember, aki mellesleg nem túl intelligens (de azt hiszi, nála van az örök igazság, és kéretlenül belepofázik mindenbem amihez nincs köze. Ez a kombináció meg a rokonoknak is frusztráló egy idő után. Én meg nem ilyen típus vagyok, velem lehet kulturáltan vitatkozni, kompromisszumkész vagyok, nem csinálom a fesztivált és nem hisztizem.


Én pároddal beszélnék, hogy bocsi, ezek a dolgok idegesítenek. Nem azt akarom, hogy kapj össze megint anyáddal, de azt gondoltam, az a korrekt, ha elmondom. Ennyi.

2017. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
mert kulfolrol jarunk haza de nagyon ritkan es nincs kulon lakasunk azert megyunk oda.meg amugy az anyjanak segit egy ket ember vasarolni meg ilyesmi de azokkal olyan lealazoan beszel.mintha a csicskaja lenne.egyszer mar a viselkedesevel eluldozott valakit aki segitett neki.de nekem csak odamondogat dolgozkat ilyen aljasan.
2017. máj. 31. 14:58
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

Else olvastam a kérdést de milyen párkapcsolat az ahol ilyet nem mer elmondani az ember a másiknak.

Én az első anyóssal való találkozás után elmondtam neki hogy az anyja egy se gg és nem szeretnék vele sűrűn találkozni, mivel tisztába van vele így megbeszéltük és ennyi.

2017. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%

A párod kiállna érted, ami tiszteletre méltó, de ahogyan kioszt az anyjának az nagyon nincs rendben. A párodtól saját anyja fél! Ez durva. A másik, ha egy hónapra kijöttök hozzá akkor ne csodálkozzatok, hogy elege van belőletek és furcsa kérdéseket tesz fel nektek.

"amugy en eleg szotlan vagyok meg is tartom a 3lepes tavolsagot vele is" - ilyen hozzáállással ne csodálkozz, hogy nem tudsz jó benyomást kelteni nála. Tudod, amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten. Egyébként a szolizás rongálja a bőrt, de a te tested és te döntöd el, hogy mit csinálsz vele.

2017. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
Azt a kis időt kibírod amennyit ott szoktatok tölteni, én nem szólnék a páromnak, hogy idegesít az anyja.
2017. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
#1, bocs, de ez zöldség... az anyámat nem én választottam, a páromat igen. Az anyám 5 perc alatt 200-ra emeli a vérnyomásom és üvöltök, a párommal évek telnek el 2 hangos szó között.
2017. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Azért az mond valamit ha egy anya fél a saját gyerekétől. Ha olyan szar a kapcsolatuk, minek jár az anyjához? Ha meg ő nem érzi szarnak-akkor érdemes elgondolkodni hogy mit tett a pasi hogy a tulajdon szülője féljen tőle. Nem bíznék egy ilyen pasasban.
2017. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!