Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Először megyek párom szüleihez...

Először megyek párom szüleihez, (ott is alszom), illik valami ajándékot vinni? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Nem,nem szükséges vinned semmit...

Nyugi,"csak" megfelelned kell...legyél önmagad és barátságos.

2017. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha ott is alszol, nemcsak egy villámlátogatás elsőnek (gondolom, messzebb laknak), akkor illik vinni valami csekélységet. Anyujának virágot, kávét, bombont, apujának egy üveg bort pl.
2017. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Ha kedveskedni akarsz akkor vihetsz sütemény (esetleg amit te sütöttél) vagy vihetsz bon-bont, és piát a párod apjának. De nem kötelező.

De azt megkérdezhetem, hogy az ott alvást a szülők tudják, támogatják? Mert első találkozásnál nem illik ott aludni.

2017. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
2-es vagyok. bonbont akartam írni. :)
2017. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Én az első találkozásra csokikanalakat vittem (ét- és tejcsokisat is) egy csomag minőségi kávéval, mert tudtam, hogy sokszor kávéznak. Szerintem valamit illik vinni. Barátodnál tudsz érdeklődni, mit szeretnek. :)

20N

2017. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Messzebb laknak tőlem jóval, ezért tudjàk, hogy ott alszom.
2017. jún. 21. 23:10
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Párodat kérdezd meg milyen apróságnak örülnének a szülei. De a saját süti is jó ötlet
2017. jún. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én cserepes virágot vittem, vonattal mentem, gondoltam, az kibírja, mert a leendő anyós a súlyával meg a cukrával volt elfoglalva, szóval jobb, hogy nem csokit kapott. Após nem élt, de vittem volna neki piát. Aztán persze ez sem lett volna jó ötlet, mert alkesz volt. De ha jól sütsz, vihetsz sütit, bár tuti sütivel várnak.
2017. jún. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha este szeretkezés közben halk leszel és nem zavarod fel őket az alvásból.
2017. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell vinned semmit hisz nem is ismered őket. Nem mindenki örül a bornak vagy a saját sütinek. Szerintem ehhez már kell valami kapcsolat mármint a szülőkkel.
2017. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!