Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van elrettentő történeted, mi...

Van elrettentő történeted, mi történt mikor anyósodékhoz odaköltöztél?

Figyelt kérdés
Ilyen-olyan oknál fogva erre kényszerültél,milyen negatív dolgok történtek ? Csak annak kapcsán jutott eszembe,mivel itt az egyik kérdés kiírója nem hiszi el,hogy nem biztos hogy jó ötlet anyósékhoz költözni,kinek mi a tapasztalata ?
2017. jún. 22. 15:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%

Én nem költöztem oda, csak többször voltam ott több napokra... hát akkor is volt fura dolog. Úgy kell elképzelni, hogy kétszintes házban lakott párom akkor az anyjával (moindketten tulajdonosok és külön lakrészben éltek)...

pl. szólás nélkül feljött és benyitott a szobába... még jó, hogy hallottuk a lépteit, és nem in flagranti kapott minket. Meg folyton, amikor a fia nem értett vele egyet vmiben, akkor rajtam keresztül próbálta meg meggyőzni, és nekem pampogott... napi szinten fél órát biztos. Kikutatta a szemetünket, persze aztán azt mondta, csak taakrított, de az is elég gáz volt, mert párom megmondta neki többször, hogy NE menjen fel a szobájába takarítani, NEM kéri... és nézte a blokkokat, hogy mit vettünk meg páromon keresztül, hátulról kvázi leigénytelenezett azért, mert egyszer véletlenül nem csavartam bele a betétemet elég szorosan papírba, az kicsúszott, és felragadt a fürdőben levő szemetes falára... amiben neki nem is kellett volna kotorásznia!

2017. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%

Csak az van.

6 éves lehettem amikor apámnak kipattant az a zseniális ötlet az agyából, hogy költözzünk össze az ő szüleivel egy családi házba (anya, apa és az ő szülei, én). Ennek eredményeképp folyamatos feszültségben, később gyűlölködésben sikerült felnőnöm, a szüleim elváltak, mindketten leléptek, előbb apám, aztán anyám miután már beteg volt az irányában a sok ellenszenvtől, én meg itt ragadtam a nagyszüleimnél, akik kineveltek belőlem egy lusta, érzékeny, elkényeztetett egyszóval az életre távolról sem készen nem álló lányt. Kösz apa

2017. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem mi hozza, hanem ő hozzánk. Kimosta a kasmír puloveremet 60 fokon, a vadiúj teflon serpenyőben villával kavarta az ételt, lekaparva a teflont, kidobta az orchideamat mert elviragzott, atrendezte a nappalit, kopog nélkül bejott a hálószobába.... Most utoljára leszaggatott egy csíkot a hálószobánkban a tapetabol, mert a múltkor meghallotta, hogy majd fel akarjuk újítani a szobát.
2017. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%

Most komolyan az én kedvemért írtál ki egy külön kérdést? :D (én vagyok a másiknál a kérdező)

Jesszusom :D

2017. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Én nála soha,de ő 1,5 hétig nálunk lakott amikor az egész házát felújították. A gyerekeknek szokásuk a tv képernyőt össze tapicskolni,oké ő segíteni akart,de azért szólhatott volna előtte vagy legalább megnézhette volna,hogy mit vesz elő a szekrényből..vízkőoldóval sikálta a 1,5 hónapos tv képernyőjét. Oké akkor is segíteni akart amikor az elmosogatott dolgokat elpakolta oda ahol szerinte a helye lenne és nem oda ahol a helye van, mindig elmondtam,hogy majd én mindent megcsinálok,ő ne foglalkozzon itt ilyenekkel. Megértem azt is,hogy elvileg unatkozhatott habár 3 gyerekünk van ,szóval dögivel unokázhatott volna ahelyett,hogy amikor fürdök bejön leül és elkezd beszélgetni..persze kiküldtem,de nem értette,hogy most miért is? Férjem reggel 5kor kel, 5 előtt pár perccel már jött be a szobába,hogy felébressze és persze nekem is fel kellett volna kelnem,hogy reggelit csináljak férjemnek. Hát én kizavartam a fenébe mert én 6kor kelek és fél7kor ébresztem a gyerekeket. Amúgy rendszerint fél6 körül már az összes gyereket felébresztette azzal,hogy feszt benyitogatott a szobájukba mert úgy hallotta mintha már felébredtek volna... stb stb stb azt hittem soha nem jön már el az az idő amikor végre haza megy.
2017. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

(még mindig az a kérdező vagyok)

Esküszöm lementem kedvencek közé ezt a kérdést, és jövőre írok, hogy mi lett. :D

2017. jún. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Leginkább anyáék felől van tapasztalatom, ott állandóan veszekedés volt, mamám takarításmániás, mi egy kicsit kupisabbak vagyunk, ebből mindig voltak súrlódások, mamám mindent elpakolt, persze sose kétszer ugyanoda, utána persze még azt is letagadta, h látta vna, de am is elég nehéz eset. saját anyóssal csak vagy 2-3 hétig laktunk együtt, na ott pl mivel a gép a párom szobájában volt, simán bejött gépezni, mikor kettesben szerettük vna tölteni az időt, már szinte sehova nem tudtunk elmenni úgy, h ne kelljen magunkkal vinni, sose voltunk már kettesben.
2017. jún. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Hála istennek sose kellett az anyósommal néhány napnál többet együtt lennem, és nem is akarnék. A legidegesítőbb, hogy náluk semmihez se lehet nyúlni, rajta kívül még poharat se lehet elővenni, a hűtő nem lehet pár másodpercnél több ideig nyitva, mert nagyon használja a villanyt. Ő úgy próbál spórolno, hogy a fürdő vizet sosem ereszti le, vödröket márt bele és azzal kell leönteni a wc-t, gyomorgörccsel jövök ki a wc-ről, ha véletlenül lehúzom, volt már lecseszés. Álló vízben szokott mosogatni hogy ezzel is sporoljon, egy nap sokáig meg sokat dolgozott és a konyha tele volt mosatlannal, segítségkepp elmosogattam folyó vízzel, mert én úgy szoktam és higiénikusabbnak gondolom. Néhány héttel később hallottam vissza, hogy jó hogy elmosogattam, de miért kellett folyó vízzel, most sok lesz a vízszámla. Ha valami mellécsöppen, kiborul, elkezd sipárogni, hogy inkább ne nyúljon senki semmihez, majd ő mindent megcsinál. Hómapokba telt, mire megtanítottam a páromnal, hogy kaja után a tányért a mosogatóba rakja, mert én nem pakolok el helyette, meg amúgy is csúnya, ha az asztal tele van használt tányérokkal..hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2017. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Nehany asszony nagyon el van/volt tévedve 😂
2017. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Anikó!


Sosem válaszolok privát üzenetre, ne haragudj.

Van még, igen. Elajandekozza a dolgaimat : "azt hittem neked már nem kell" , rejtélyes módon sikerült neki osszetornie egy csészét, ami számomra nagyon értékes volt és emiatt nem is volt használatban. Időnként kitalalja, hogy ő fog főzni, ilyenkor csak olyat szokott, amit nem szeretek. Kihypozott egy fekete alkalmi ruhát, kivasalt pár darabot lyukat egetve beléjük, osszemosta a fehér és a színes ruhákat. Atrendezi a szekrényeket, eltuntet dolgokat, felbontja a leveleimet. Nem sorolnám tovább, szerintem ez is elég

2017. jún. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!