Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más lett!? Erőltessem vagy sem?!

Más lett!? Erőltessem vagy sem?!

Figyelt kérdés
Tehát párom kórházban van 3napja.. eddig anyósommal ugy ahogy kijöttünk.. beszélgettünk nevetgéltünk.. napi szinten láttuk egymást pár órat mikor náluk voltunk (egy városba lakunk párommal).. mióta bekerült és együtt voltunk bent hozzá azóta teljesen máshogy viselkedik velem! Ha megyek náluk napközbe csak beszélgetni meg érdeklődni hogy tudnak e azóta valamit mióta én vagy ők beszéltek az orvossal olyan máshogy válaszol.. apósom normális mint eddig.. vele nincs semmi baj.. megértem hogy a fiáról van szó de épül felfelé napról napra szemmel láthatólag! Tegnap azért is képes volt kibukni hogy párom telefonja nálam maradt (nem hagyhattuk bent neki a táskámba maradt és hazahoztam magammal véletlenül)! Akkor üzent tegnap hogy a fia ruháit meg minden cuccát pakoljam oda náluk haza! Hát én nem pakoltam mivel attól hogy kórházba került mi még együtt vagyunk!! Tudni kell anyósomról hogy minden nap megissza a magáét.. apósommal is ordibál egész nap meg hogy miért nem figyelt oda a fiára (mármint apósom) tehát őt hibáztatja! Érdemes ezt erőltetnem?! Elég ha apósommal tartom a kapcsolatot mig párom bent van? Neki nem akarom mondani mivel nem akarom terhelni vele mert nem betegség miatt van kórházban:( volt valaki ilyen helyzetbe? Mit érdemes csinálni?
2017. jún. 22. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyósodat nagyon rosszul érinthette a fia esete. Apósodnál érdeklődj inkább. Ha kiengedik a párod, és utána is ilyen lesz akkor kell vele beszélni miért ilyen, ha nem és visszajön a régi formája akkor ez "köszönhető" a fia balesetének. Légy türelmesebb, hagyd egy kicsit béken :)
2017. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég türelmes vagyok.. ma anyósom egyedül volt bent hozzá és már azt hallottam vissza nemrég hogy ha megyek hozzá be párom már csak pár szót szeretne velem váltani mivel fél tőlem.. soha semmi baj nem volt köztünk.. tegnap is elmondta mikor bentvoltam hogy szeret és vár majd be. Ma meg már ez fogad.. nem sokáig lesz türelmem hozzá
2017. jún. 22. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem a pàroddal beszélj majd ő elmondja hogy érez !Ha a pàrod mondta az anyjának hogy a cuccait vigyêk haza akkor halott ügy!
2017. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ő mondta neki! Anyósom mondta h pakoljak haza neki!
2017. jún. 23. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A párod kiszolgáltatott és beteg, mint minden ember, aki kórházban van, tehát igen, semmiképp se terheld ezekkel a csipcsup problémákkal. Legyél türelmes. Elég ha az apósoddal tartod a kapcsolatot. De legfőképp a pároddal tartsad, segitsd, szeresd. Ne zaklasd föl magad azon, hogy anyósod hülyeségeket kér, próbáld meg elengedni a füled mellett, és tedd a dolgokat a saját érzelmeid szerint.
2017. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pároddal foglalkozzál, ne az anyósoddal!

Főleg, ha egy leépülőben levő alkoholista.

2017. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem írtad volna, hogy fia..azthittem volna h te vagy a férfi és megverted a barátnődet, vagy legalábbis ők azt hiszik... elég fura sztori
2017. jún. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!