Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós meg a facebook?

Anyós meg a facebook?

Figyelt kérdés

Férjemmel három éve vagyunk házasok és öt éve élünk együtt. Anyós sosem bírt, konkrét konfliktus kettőnk között sosem volt, de rokonoktól visszahallottam, hogy nem tart megfelelő partnernek a fiához. Az esküvőnkön nem is gratulált, oda se jött táncolni velem...

A lényeg az, hogy a férjem egyik régi szerelmével tartja a kapcsolatot, rendszeresen összejárnak és kibeszélnek engem. Ezzel nem is foglalkoztam eddig, de elkezdte az illető lány képeit lájkolgatni, sőt, mivel a csaj kézműves apróságokst készít, ezeket megosztja. Mivel én a lájkokat is és a megosztásokat is látom, töröltem anyóst az ismerőseim közül. Ezt jó pár héttel később vette észre, és a következő találkozásunkkor kérdőre vont és közölte, hogy az ő családjában a kicsinyes viselkedés nem szokás, és bizonyítottam, hogy tényleg nem a fiához való vagyok.

Megköszöntem neki, hogy ebből ezt megállapította, mondtam, hogy gondolom akkor az nem számít, hogy a fia boldog mellettem, és szinte tökéletes házasságban él. Megmondom őszintén, úgy érzem, hogy eldönthetrm, hogy mit akarok nézegetni az üzenőfalon, az exek munkáit és képeit tuti nem, anyós által.


2017. jún. 25. 17:53
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
62%
A férjednek mondtad miket mond és csinál a drága anyós? Hogy viszonyul ehhez?
2017. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:

A kérdésem az, hogy tényleg kicsinyes volt ez a törlés részemről? Nyilván azért nem szólhatok rá, hogy ugyan már ne lájkolgassa és ossza meg az ex nő dolgait,aki mindig is etalon volt, én meg egy "senki" amiért jól ki is beszélnek.

Ettől függetlenül én akkor sem vagyok kíváncsi rá.

2017. jún. 25. 17:56
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan opció,hogy ismerőse maradsz,de a hírfolyamban letiltod a követését,így semmi bejegyzését,lájkolását nem látod.Én ezt szoktam csinálni.
2017. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Mondtam persze, de természetesen anyós a férjemnek azt mondja, hogy a megosztásokkal csak segíteni szeretne a nőnek. Ami szíve joga, ahogy nekem is azt eldönteni és látni, ami nekem tetszik.

Arra, hogy tartja a kapcsolatot az ex-el, tagadja :) de férjem szerint én ezt nem mondhatom meg, ki mit csináljon. Ez így is van, nem megmondani akarnék bármit.

2017. jún. 25. 17:59
 5/43 A kérdező kommentje:
Azt az opciót nem ismerem. De végülis már mindegy. Egyébként a mai napig csinálja, (férjem is ugyanúgy látja) és a férjem is kérdezte tőle, hogy ugyan már miért. Nem tud válaszolni csak makog.
2017. jún. 25. 18:01
 6/43 anonim ***** válasza:
62%

Hát figyelj... kívülről mindig könnyű osztani az észt, de én úgy látom, "igaza van" anyósodnak. Nem szó szerint, nehogy félreérts, de az ő kis beszűkült szemszögéből nézve baromi jó lehetőséget adtál a kezébe a további pletykáláshoz, csesztetéshez, sőt, önigazoláshoz. Értem én, h irritált a szitu, de szerencsésebb lett volna árgondoltan, okosan cselekedni - pl. bele sem gondoltál, hogy anyósod észre fogja venni, h letörölted? Abba sem, hogy már így is "utál", és ezzel alapot is adsz neki?

De mondom, kívülről könnyű okosbak lenni, szóval nem bántani akarlak, csak gondolom ezért tetted fel a kérdést, h megmondjuk, mit látunk.

Egyébként meg ez sem a világvége, úgy értem én pl. a "legyek én az okosabb"-híve vagyok, de ha te nem bírod a játszmákat, akkor jobb is, hogy mostmár végre "nyílt lapokkal játszotok".

2017. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
16%

Mivel én a lájkokat is és a megosztásokat is látom, töröltem anyóst az ismerőseim közül


Gratulálok. Szóval anyósnak ne legyen kapcsolata olyannal, akivel te nem akarod, és csak az tetszhet neki, ami neked is? Buta vagy.

2017. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Tényleg nem gondoltam volna, hogy észreveszi, ugyanis ő sosem lájkolt semmit, amit kitettem. A férjem ha kitett a saját oldalára pl nyaralási képet, akkor csak az tetszett neki, amin én nem voltam rajta.

Igen, azért tettem fel itt a kérdést, hogy több szem többet lát alapon hátha másképp látom a szituációt. Az igaz, hogy most tettem is azért, hogy ne szeressen, amiért töröltem. Eddig az zavarta csupán, hogy létezem, és a volt barátnő nem lett a fia felesége...

2017. jún. 25. 18:27
 9/43 anonim ***** válasza:
77%

Aha. Szóval az anyósod szerint a tökéletes nő egy kézművesecske, akinek annyira nem megy az üzlet, hogy a majdnem-anyósa lájkjai mentik meg.

Oké :)

A férjed dolga lett volna már régen, hogy helyretegye az anyucit.

2017. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló! Egyáltalán nem arról van szó, amit írtál. Fentebb többször említettem, hogy egyáltalán nem akarom megszabni, nem akarok bele szólni, hogy mit csinál a saját oldalán, de már úgy éreztem, hogy direkt nekem szólnak. Hiszen jól kibeszélnek az volt barátnővel. Tisztában vagyok vele, hogy felnőtt ember és azt csinál, amit akar, mint ahogy én is. Ha nem vagyok kíváncsi a nő kacat járat naponta 8-szor, akkor teszek róla, hogy ne kerüljön a szemem elé.
2017. jún. 25. 18:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!