Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós nem tudja elengedni a...

Anyós nem tudja elengedni a páromat, hogyan segíthetnénk benne?

Figyelt kérdés
Párom egyke, anyós és após kapcsolata leginkább abból áll, hogy próbálják elviselni egymást. Már a kapcsolatunk elején is furcsa volt, hogy úgy viselkedik és beszél vele, mint egy kisgyerekkel ("imádlak szejelmem, jujj kisfiam de hiányoztál", nem megy el otthonról amíg nem indult el munkába párom stb.) Nyár végén összeköltözünk, anyós már attól tiszta ideg, hogy egy hétvégére elmegyünk nyaralni (2 nap), nem is merek belegondolni, hogy mi lesz, ha összeköltözünk. Mivel tudnám ezt könnyebbé tenni? Félek, hogy nem lesz semmi magánéletünk miatta. Tudom, hogy a páromnak is rossz és idegesíti, hogy állandóan vele van elfoglalva, nem száll le róla. Páromat "helyettesítő" kisállat nem opció, igazi falusi, nem értékelné.
2017. jún. 26. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarlak megbántani, de én sikítva menekülnék az ilyen pasitól :(
2017. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is sokat gondolkoztam, de mivel ez az egy "hibája" van, ami kimondottan zavar, ezért igyekszünk megoldani.
2017. jún. 26. 12:28
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Minél messzebbre költöztök annál jobb lesz nektek. Ha anyós hàzàba mentek vagy csak 3 utcányira akkor ugyanez lesz a helyzet,és a kapcsolatotoknak annyi lesz. Mondjuk kezdésknek az is jó ha anyuci pici fia leállítaná az anyját. Nelem is 1 fiam van ,imàdom, de ha én úgy beszèlnèk vele , hogy " jaj de ajcsi vagy szejetlek kis tündèr vijàgom" nos a 25 éves fiam tuti hamar leàllitana, és el is menne , addig nem is komunilàlna velem míg normàlisan nem beszélek.
2017. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ehhez a játszmához két ember kell: anyósodon kívül a párod is.

És ha eddig nem tudta (akarta?) lerendezni ezt a párod vele, akkor ezután se nagyon fogja.

És még valami: próbálj önismereti terápiára járni, hogy rájöjj, miért ilyen férfiba lettél szerelmes. Mert ez nem véletlen ám! Az sem, hogy ezen kívül semmi hibáját nem látod! Alighanem te ugyanolyan rátelepedő nő vagy, mint anyósod, a párod is ezért szeretett beléd. És ha fiad lesz, akkor te is ilyen anya leszel.

2017. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez az egy ,,hiba,, gallyra fogja tenni ezt a kapcsolatot.

Remélhetőleg addig dobod amíg nem lesz gyerek.

Ne is reménykedj.

2017. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez a hiba nem kishiba, hanem nagyon nagy. Nem anyóst kell leállítani, ehhez ketten kellenek. Ha a párod rendesen kezelén a helyzetet, az anyja akár fejre is állhatna (ahogy teszi az én anyósom is, de semmit sem ér vele).
2017. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem élsz együtt a férjeddel? Furcsa.
2017. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom ez nem kis hiba, ez egy nagyon nagy probléma aminek Te iszod meg a levét illetve a kapcsolatotok. Ha a párod nem áll a sarkára, akkor jobb ha most külön váltok, mert ez még csak a pokol tornáca, de egyre beljebb kerülsz. Nagyon meg fogják keseríteni az életed és majd a párod is, csak most még nem látod.
2017. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#2, ja egyetlen kis hiba.

Nem egészen igaz, de nekem is jó a vércukrom, a koleszterinem, meg a fehérvérsejt számom, csak az az egy szem kis tüdőrák ott ne volna. De hát csak egy bibi, a sok jó között.

2017. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem biztos meg tudjatok oldani, ha a parod is hajlik ra. O hogy latja a helyzetet? Azt irta idegesiti. Akkor szerintem nem lesz gond, csak te se borulj ki inkabb nyugodtan probald meg megoldani a helyzetet.
2017. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!