Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Baba bejelentése gonosz anyósnak?

Baba bejelentése gonosz anyósnak?

Figyelt kérdés

Férjemmel öt éve élünk együtt, a házasságkötés három éve volt. Sajnos több nőgyógyászati műtétem volt, már lemondtunk a babáról is :( aztán megtörtént a csoda! Pozitív lett a tesztem, egyből veszélyeztetett terhesnek nyilvánítottak. Férjem anyja többször is kijelentette, hogy mivel nem lehet gyerekünk, váljunk el, adjam meg a fiának a lehetőséget, hogy apa legyen. Természetesen szeretjük egymást, és úgy voltunk vele, hogy ha nem lehet babánk, attól mi még szeretjük és nem hagyjuk el egymást.

Anyósom a kapcsolatunk elejétől nem kedvelt, célozgatott, beszólt, egyszerűen nem bírt elviselni, az okát csak sejtem : más társadalmi rétegből származom. Vidéki egyszerű munkás szülők gyermeke vagyok, de a fővárosba mentem tanulni, küzdöttem, hogy elérjek valamit az életben.

Most, hogy babát várok, félek anyóssal közölni, mivel ő már bele élte magát, hogy semmi sem fog minket összekötni "csak" a házasság. Ami őszerinte bármikor véget érhet. Hogyan fogalmazzam meg, és közöljük a hírt. Nyilván úgy, hogy elé állunk de már látom magam előtt a reakcióját. Ki fog akadni.


2017. jún. 26. 21:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Én már ott elakadtam, hogy minek állsz vele egyáltalán szóba.
2017. jún. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Dzseri ***** válasza:
96%

Mi a kérdés?


a végtelenségig úgyse tudjátok titkolni

2017. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Kb karácsonykor és születésnapján látogatom már. Ezt érte el a folytonos célozgatásaival. Egyébként nagy család az övék több testvére van azoknál gyerekek, és ők is mesélik, hogy engem semmibe sem néz. Tehát egyértelműen nem bír.
2017. jún. 26. 21:48
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem titkolni szeretném. Csak úgy g jobban esne neki ha tőlünk, személyesen tudná meg, mint a szomszédtól. Bár ki tudja, örülni úgy sem fog.
2017. jún. 26. 21:49
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

De miért kell bejelenteni? Én tuti nem jelenteném be, nem kötném az orrára. A végén még azt mondja, hogy nem is a férjed a gyerek apja, vagy ha megszülted akkor majd azt találja mondani, hogy nem is te szülted..:) Hagyd a fenébe. Ne kösd az orrára. Ha lát nagy hassal, és szóvá teszi, hogy nem is mondtátok a terhességet neki, akkor te ártatlan szemekkel, csodálkozva mond, hogy:

- Pedig azt hittem említettem! Nem? Hát nem sokat számít ugye? " és ennyi.

2017. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Mondja el csak a férjed. Kíméljem meg téged ettől. Nehogy ártson a stressz.
2017. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
91%
"Gyermeket várok, vén banya! Lesheted, hogy mikor fogod látni!" Kb. így. Egy gonosz anyós többet nem érdemel.
2017. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglalkoznék a vénasszonnyal főleg ha kényelmetlen vele beszélgetni. Ha ő átnéz rajtad, te is tedd azt. Neked lesz egy gyereked, neki nem lesz unokája. Rokoni kapcsolattartás leszűkítve egy karácsonyra és egy születésnapra évente. A férjednek lesz egyedül kellemetlen.

Neki kell választania, hogy a gyerekkel ketten mennek az anyjához vagy kiáll melletted és megmondja az anyjának, hogy ti hárman vagytok egy család. Vagy mindenki vagy senki választhat.

2017. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
11%
Készülj a legrosszabbra és uccu neki! Az is lehet, hogy majd most megfordul benne valami ha mégis csak lesz unokája a fiától.
2017. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Mosolyogj rá legyél boldog kedves hadd idegeskedjen az öregasszony (ha ennyire utál nagyon felfogja bszni magát xD)
2017. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!