Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem bírom tovább hogy anyós...

Nem bírom tovább hogy anyós tolvajnak néz?

Figyelt kérdés

Együtt élünk sajnos, tegnapelőtt keresték a ventillátorukat de hiába, szóltak a feleségemnek hogy nagy baj lesz ha nem lesz meg, zárni fogják az ajtót ahol tárolunk. Feleségem dühében még egyszer kiment és a sötétben is megtalálta szinte! Após azt mondta mikor szólt hogy hol van; ott biztos nincs, majd mikor megmutatta közölte ez itt biztos nem volt!!

Mai nap vádolása... egy körömcsipesz, hétvégén festettem náluk, és segítettem pakolni, kedves após köröm csipesze eltűnt, mondta a feleségem veszünk egyet de biztos meglesz ha nem keresi senki, anyós mondja na az biztos nem lesz meg! Elegem van, mit gondol tolvaj vagyok én???? Szeretnék költözni de a feleségem nem akar, ide építkeztünk, szerinte kárba megy akkor minden.


2017. jún. 29. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Amikor elkezdtetek építkezni, ez a probléma nem merült fel? Mert befektetés után már eléggé kész tények előtt vagytok anyagilag. Egyáltalán mi a jogalapja az ingatlannak?
2017. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Na ez a baj. Soha se az én se a párom szüleihez nem épitkeznék. Tönkre megy egy idő után vagy a házasságotok vagy te ha ott maradtok
2017. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Soha nem vádoltak meg, 11éve vagyunk együtt.

Azt mondja a feleségemnek ma hogy vagy takarodjak ki külföldre és küldjem a pénzt vagy ő fog innen elzavarni.


Legszivesebben szólnék de feleségem miatt fogom be a szám mert akkor meg ő lenne a hibás/

2017. jún. 29. 13:07
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Pedig ebben a helyzetben semmilyen más megoldás nincs, mint elköltözni. Ha a feleséged nem akar, akkor válni. Tudniillik a te életed a feleségedet ez esetben nem érdekli.
2017. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Na, akkor írom mit tegyél.

Első körben ülj le, vegyél egy mély levegőt, és növessz egy hosszú tököt.

Másodszor szépen közlöd a nejeddel, hogy költözés. Szépen kitakarítottok, fotók a házról, és meghirdetitek a létező összes ingatlanos oldalon.

Ha húzza a száját, semmi gond, holnap, vagy hétfőn(ha pénteken nem lenne ügyfélfogadás) szépen beadod a válópert, a ház felét, vagy amit ráköltöttetek mindennek a felét szépen kifizeti. Ennyi. Utána el is mehetsz külföldre. Más megoldás nincs, csak a költözés, és nem is lesz soha, de soha, de SOHA!!!

2017. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

5-ös tökéletesen leírta

más megoldás nincs

2017. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Papucsférj minta példánya vagy...

Férfiként nem tudlak sajnálni, inkább csak szánni... es lehet lepontozni az öszintesegem miatt....

Mégis mit gondoltál, amikor oda építkeztetek?

2017. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kovpet ***** válasza:
89%
Azt nem tudom, hogy te mit tegyél, de ha engem lopással vádolna meg valaki, akkor olyat mondanék neki, hogy egy hétig csak sápadtan kapkodná a levegőt és szóhoz sem jutna.
2017. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Költözzetek el még holnap, és nincsen ilyen gond.


Ha a feleséged nem akar, akkor pedig válj el tőle, de menekülj ebből a posványból, mert a végén rád hívják a zsarukat valami koholt dologgal.

2017. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

minek éltek ott? hiányzik a stressz meg a vita???

minek építkeztetek oda? volt pár feles milla? akkor miért nem vettetek vagy béreltek????

2017. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!