Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehetne tenni ilyen...

Mit lehetne tenni ilyen helyzetben? A többit lent leírom.

Figyelt kérdés

4 éves tündéri kislányom van, nagyon jól megvagyunk a párommal. Párom édesanyja már elég régóta elvált a párom édesapjától. Azóta (kb. 20 éve váltak el) anyósomnak elég sok párkapcsolata volt az évek alatt. Amióta megszületett a kislányom, és látogatóba jönnek anyósomék már a 2. olyan esetet éljük át, ahol új férfi lép a képbe. Olyan kellemetlen volt, mert miután anyósék elmentek a lányom megkérdezte tőlem: Anya ki volt ez a bácsi a nagyival, mert régen nem ő volt itt tudom.

Egyszerűen leblokkoltam, hiszen 3,5 éves volt a drágám, mikor anyósomék meglátogattak minket (a fővárosban élünk).

Szerintetek?


2017. júl. 11. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A nagyinak egy másik jó ismerőse, kislányom.

Ha ezt normális, semleges hangsúllyal mondod, akkor a gyerek napirendre tér fölötte és kész. Ne spilázd túl.

4 évesen bőven elég neki ennyi.

2017. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszát osztom, normális hangnemben annyit modnanák, hogy a mama egyik ismerőse. 4 évesen semmi többet negy szükséges erről tudnia.
2017. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azt mondtam neki, hogy egy kollégája a nagyinak, de azért érdekelet ti mit mondanátok.

Köszi a megerősítéseket.

2017. júl. 11. 17:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előző válaszokat, és örülj neki, h hajlandó ismerkedni, én anyósom 5 éve özvegy, nem hiszem, h valaha fog keresni bárkit is magának, van is bajunk elég vele...
2017. júl. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is az előző válaszolók véleményét osztom, nagymama egy kedves ismerőse/barátja. Kolléga? Nem munkakapcsolatban vannak, ez neki is egyértelmű (persze kollégák is lehetnek barátok, de ritkán mennek valakivel unokázni).
2017. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem,hogy hazudni kellene egy négyévesnek. Ők se hülyék.
2017. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagymama miért jönne unokázni az ismerősével? Mivel dolgozik még, a kicsinek azt mondtam, hogy egy kollégája hozta el hozzánk a nagyit. Szerintem ebből is lesz baj elég.
2017. júl. 12. 18:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondolhatja, hogy munkakapcsolat, mert nem szoktak a gyerek előtt heves csókcsatában kitörni. Akkor kapnék még csak igazi agyrémet.
2017. júl. 12. 18:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán annyit mondanék, hogy a nagyi barátja. A 4 éves gyereknek ennyi elég, ő nem fogja túlgondolni még.
2017. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagyi barátja. Vagy akár a nagyi szerelme. Nekünk az óvodásnak is folyton új szerelme van, szerintem azon se csodálkozna, ha valamelyik rokonnak is másik lenne mindig.
2017. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!