Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom hogy lehet ilyen surmó?

Apósom hogy lehet ilyen surmó?

Figyelt kérdés
Anyósom szakácsként dolgozott egész életében, imádta a munkáját(ma már nyugdíjas). Nagy álma volt egy olyan konyha amit úgy rendez be ahogyan akar, új bútorokkal, sütővel stb. A férjemmel úgy döntöttünk mivel augusztusban lesz anyós szülinapja hát mi is besegítünk az új konyhába, nagyon örült neki hogy nagyobb lesz a büdzsé, együtt nézegettünk ötleteket szóval tudom hogy mire vágyott. Ma hazavittem anyóst szemészetről és leesett az állam: a konyha valami katasztrofális lett. Ugyanis após a konyhabútor helyett valami tálaló szekrény szerű sz*rt vett(szerintem használtan) aminek szorulnak a fiókjai, pultja meg alig van. Egyedül a konyhakő néz ki normálisan mert azt a férjem beszélte le a munkásokkal. Kérdezem anyóst mi ez, erre azt mondja a férje rendezte így, neki se tetszik. Após mindig is ilyen fogtechnikus volt, volt hogy a pénztártól küldte vissza a feleségét másik pudingporért mert ő látott olyan tesco gazdaságosat ami 10 forinttal olcsóbb. Pedig megengedheti magának, bányász nyugdíjjal... Oké a saját pénzével úgy spórol ahogy akar, de ezt mi anyósnak szántuk ezt az összeget, úgy költse el ahogy Ő akarja. Anyós meg szerintem fél szólni a férjének, mert sosem volt igazán a szavának helye mert kevesebbet keresett nála... Veszekedést nem akarok, de sajnálom anyóst és mindenképp meg akarom említeni a férjemnek hogy vonja kérdőre az apját.

#felújítás #após #fukar természet
2017. júl. 12. 13:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Már bocs, de ha egész életében ilyen volt após, akkor várható volt valami hasonló. Egyáltalán azt nem értem, hogy miért bízta rá bárki az intézkedést? Anyós nem tudott elmenni kiválasztani? Vagy nem tudtátok ti elvinni?
2017. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
8%
Mit jelent a surmó? És mi a kérdés?
2017. júl. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem ertem. Odadtatok anyosnak a penzt, o meg odaadta aposnak, hogy itt a penz papa menjel es vegyel valamit?
2017. júl. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha anyósod ilyen gyenge bábu, ennyire nem tudja képviselni önmagát akkor -bocsánat, hogy ezt írom, de - meg is érdemli azt, ami kapott.
2017. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
A neten lett rendelve szinte minden, szerintem a szekrény is onnan van, nem csodálkoznék ha vateráról), a pénzt a közös számlájukra utaltuk. A kérdés pedig az első mondat. Úgy gondoltam hogy csak a saját pénzével ilyen após, meg hogy számít neki mit szeretne a felesége évek óta... benéztem.
2017. júl. 12. 14:21
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen Dagobert bácsiknak csak egy dolog számít, hogy ne kelljen pénzt kiadni. Nem igaz, hogy nem ismertétek. Nem lett volna szabad így intézni a dolgokat.
2017. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
66%

A kerdesre ki tudna valaszolni? Ilyen a pali es kesz. Eddig anyos hagyta, most mar nem fog semmi valtozni. Viszont, ha tudtatok , hogy mindig ilyenis volt, es valoszinu probal a konyha arabol lefaragni, akkor miert nem ti segitettetek levezetni az uj konyha vasart?

Egy kis adagot adtatok a konyhahoz, szoval nem fizettetek kia teljes konyhat, vagy nagyobb reszet, szoval nem tudom mit tudnatok szolni. Hacsak ki nem vertek onnan mindent, es megveszitek anyos altal kivant teljes konyhat, beepitessel egyutt. Mi ez a budzse??

2017. júl. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A büdzsé a pénzkeret amivel gazdálkodhat, jézusom. Budget: büdzsé.
2017. júl. 12. 14:37
 9/27 A kérdező kommentje:
Már én is bánom hogy nem én vittem el megvenni a bútort, de azért mindenképpen szeretném látni hogy mennyit költött el após erre a sz*rra
2017. júl. 12. 14:40
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Én biztosan kérném hogy számoljon el mindennel, mutassa mi mennyibe került, stb.
2017. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!