Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tegezzem vagy magázzam őket?

Tegezzem vagy magázzam őket?

Figyelt kérdés

Egy kicsit szokatlan kérdésem lenne.

Szóval a történet röviden: kialakulóban van köztünk valami anyukám kollégájának fia között és közöttem.Régebben tegeztem az "após-jelöltet",de már évek óta nem találkoztam vele és most más a helyzet.. Eléggé mogorva egyébként

Majd ha arra kerül sor a srácot persze megkérdezem erről de kíváncsi lennék más(ok) véleményéről is

Köszönöm 17/L



2017. júl. 19. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha már egyszer tegezted, miért kellene most magáznod?
2017. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha korábban tegeződtetek, akkor az udvarias az, ha erre emlékszel és továbbra is tegezed.
2017. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, mennyi közöttetek a korkülönbség (az apóssal), de ha számodra kényelmetlen a tegezés, vagy attól félsz, hogy tiszteletlenségnek veszi, akkor megpróbálhatod a tegezést a bácsizással összekötni, pl. "Szia, Feri bácsi, de rég nem láttalak!", és akkor tegezés is, vicces is, laza is, de mégis tisztelettudó. És persze közben figyeld a (nem verbális) reakcióit is, ha gyanús, hogy nem esik jól neki, akkor egyből meg lehet kérdezni, hogy "Ugye jól emlékszem, hogy mi tegeződtünk, lehetne továbbra is?". Aztán ha nem akarja, még mindig válthatsz, de szerintem tetszeni fog neki, tudod, még a mogorva vén medvék is ellágyulnak egy csinos fiatal lány közelében. 😉
2017. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2017. júl. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!