Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyi idő után mutatott be a...

Mennyi idő után mutatott be a párotok a szüleinek? Hogy ment az első találkozás?

Figyelt kérdés

Három hónapja vagyunk együtt, párom be szeretne mutatni.Kicsit ideges vagyok, mèg nem tudtam kellően " felkèszülni". Előző kapcsolataimban 8-10 hónap után törtènt meg, akkor már ismertem sok családi sztorit, kerülendő tèmákat, telefonon már beszèltem velük stb...

Lánykènt hogy legyek szimpi az anyósnak?

24N


2017. júl. 20. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Mi is 3honapja jottunk ossze, meg nem mutattam be es o sem engem a szuleinknek. Az o szulei diplomas tanarok, unokatesoi orvosin vannak, o vegyeszeten van, en meg gimis vagyok. Legy termeszete, udvarias, suss vmit amit szeretnek. Ezek bevallnak :D sok sikert
2017. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Egy hónap után mutattuk be egymást. Onnantól minden fontosabb családi eseményre hívtak minket a szülők. Három hónap után már együtt aludtunk. Négy éve tart.

20N

2017. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét után már találkoztam az anyukájával, de akkor csak pár percre.


Aztán hosszabban most, egy év után - három nap -, és jófejek.

Nem vittem semmit, viszont beszélgettünk egy csomót, recepteket cseréltünk, stb. :)

2017. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 piroska és a farkas ***** válasza:
87%
Egy hónap.után mutatott be, 6 hónap után lánykétés, rá 5 hónapra esküvő :) Legyél, aki vagy, a leendő anyósod fia épp ezt szereti benned elvileg :)
2017. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Én még az előtt találkoztam anyóssal, h összejöttünk vna párommal, bár már akkor kerülgettük egymást. Így aztán mikor összejöttnk nme volt értelme bemutatni mint a bnője, sztem vagy csak mondta neki, mi van, vagy anyós levágta a szitut...
2017. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első randinkon mutatott be.

Már az elején világos volt, hogy ez a kapcsolat komoly lesz. Azóta együtt élünk, gyerekünk van.


Én pl elég csöndes voltam, de tudtam a családjáról már sok mindent, volt miről beszélgetni, érdeklődni.

Ha természetesen viselkedsz és kedves vagy, az a maximum, amit megtehetsz. De nyilván ők is fognak igyekezni.

Az én anyósom az első találkozás előtt nagyon izgult, hogy kedveljem, és úgymond tetsszen nekem. Szóval ne aggódj, mindenkiben van ilyenkor izgalom.

2017. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem párom egy hét után mutatott be, rá egy héttel utazzunk a mi szüleinkhez. Én egyszerre ismertem meg az egész családot, mert a szülinapját tartották aznap. Kicsit oldottabb volt így, hogy tesója, unokatestvérei korban közel állnak hozzám, így könnyebb volt (most már) anyósommal beszélgetni. Szerintem ha előzékeny, udvarias és mosolygós vagy, nem lehet gond.
2017. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kábé négy hónap után, de akkor rögtön négy napot töltöttünk egyben anyóséknál. Én nem készültem semmi extrával, egyszerűen udvarias vendégként viselkedtem, ahogy bármely barátikörös szülőnél tettem volna... Kicsit csendesnek tituláltak, mert baromira zavarban vagyok ismeretlen helyen, de az első perctől szeretnek. :) Nem volt előtte semmi sztori vagy hasonló, hogy mire készüljek, nem volt semmi gond így sem.
2017. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi egy hónapja voltunk együtt, amikor megismerte az én családomat. Nem terveztük, így alakult. Én az ő családjával 3,5 hónap után találkoztam először. Nem egy megyében lakunk. Szerintem nincs olyan, hogy korai, mert úgy is érzitek, mikor van itt az ideje. 🙂

Szerintem leginkább úgy tudsz szimpatikus lenni, ha nem játszod meg magad, de azért nem is bontakozol ki teljesen. Legyél őszinte, kedves, jó kedvű... azért azt egyelőre még ne mutasd meg, ha hisztis/türelmetlen vagy ilyesmi vagy. Az ráér. 😃

20/L

2017. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még valami. Ha látják rajtad, hogy szereted a fiukat, annál jobbat nem is tehetsz. 🙂🙂
2017. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!