Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom előbbre tartja a...

Anyósom előbbre tartja a romlott dinnye hűtőben tárolását, mint a jó levesét . Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Direkt úgy kapták a dinnyét, hogy szóltak nem biztos hogy jó inkább adják oda az állatoknak. Nem mintha lenne na mindegy. Reggel megyek át hozzá hogy a gyógyszereit kiporciozzam, erre mrgcsapott a bűdös dinnye szag. Mondja nézzem már meg a wct mert megint befosott és olyan lett az ülőke. (Fél oldalára le van Benulva, de agyilag tiszta csak sokszor megjatsza magát.)Meg csináltam, kérdeztem reggelit rakjak e ki még levest csináljak e nekik. Én főzök rájuk is. Egy udvarban vagyunk de külön házban. Nem kell neki mert befosott nem eszik semmit. Mondtam neki hogy ne csodálkozzon mikor már akkor megcsapott a dinnye szaga mikor benyitottam. Erre még vonta a vállát ő akkor is megeszi a dinnyét. Túlsúlyos nagyon 130kg kB. De nem az a módja a fogyásnak, hogy romlott ételt együnk. Mit csináljak vele?

2017. júl. 24. 08:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Dobd ki akkor is ha ellenkezik és esetleg hozzál helyette egy frisset.
2017. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Először kezdj valamit az igénytelen mocskos stílusoddal,aztán hagyd a dinnyéjét ahol van,ne főzz semmit és ne mártírkodj. Csak annyit tegyél meg neki amit feltétlenül muszáj
2017. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nemartirkodok nagyon szeretem anyósom és a legjobban szeretném neki! A lánya semmit nem segít neki a férje elhagyatta, még a fia és én állunk mellette. Tarsashazban vagyunk, de én is dolgozok nem ugralhatok folyton. És a mások valaszado bunkó..
2017. júl. 24. 08:59
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Én is ugyanarra gondoltam, mint a kettes.

Nem értem miért mi szavazzuk meg, hogy fontos-e a romlott dinnye, mikor magadtól is tudnod kellene.

2017. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Az ilyen "romlott étel tartogatóknak" valami gáz van a fejében az biztos...

Mi anyósjelöltnél éltünk úgy 8 hónapot kb. ez idő alatt láttam hogy mik a szokásai. Spájzol ezerrel, olyan dolgokat vesz meg amihez utána soha többé hozzá sem nyúl. A wc-ben volt egy magas szekrény, eltakarva, tele konzervekkel és mindenfélével ami nem romlandó, meg "eláll" hogy az ó szavaival éljek. Na persze, nem romlandó, de ha 2008-ban lejárt akkor nem biztos hogy megenném. A fagyasztója nagyon régen vásárolt húsokkal tele, egyszer kivettem onnan valamit, eszméletlen büdös volt mikor kiolvadt. A hűtőben penészes zöldségek és még sorolhatnám. Párom már jó párszor elmagyarázta neki, hogy ennek semmi értelme, inkább vetessen kevesebbet (nem jár el otthonról), de süket az ilyesmire. Ha lejárt dolgokat kell kidobni inkább dugdossa hogy senki se lássa ameddig el nem tudja tüntetni....

A dinnyét egyszerűen csak dobd ki, mondd meg neki hogy milyen "egészséges" azt enni, és kész. Úgysem fogja felfogni, de legalább nem mondhatja hogy nem magyaráztad el neki a miértet.

2017. júl. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Azonnal dobd ki a pi@sába azt a hulladék dinnyét.

Szellőztess.

A hűtőt, meg a WC-t takarítsd ki (lehetőleg a leírt sorrendben).

2017. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

hadd tartsa ha akarja

ha ilyen mániàja van ne vedd el tőle

2017. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Ezzel a leírással te se vagy a helyzet magaslatán agyilag,szép brigád.
2017. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%
Én fognám és kidobnám a dinnyét.
2017. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Fúj már!!! Egyértelmű, hogy anyós pajtás tisztában van azzal, hogy a dinnye okozza a fosást, de kit érdekel? Majd jössz te, akinek csak int és már mész is feltakaritani anyós hagyatékát...

Úgy kivágnám azt a dinnyét a szemétbe mint a huzat!! Ugyanakkor közölném vele, hogy ha ilyen romlott termékeket fogyaszt, akkor legyen szives és takaritson fel maga után.

Függetlenül attól, hogy mennyire szereted vagy sem, ez akkor sem normális.

Viszont ha számodra Kérdező, nem nagy gond ez az egész, akkor részedről a kérdés kiirása felesleges volt.

2017. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!