Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyukám nem akarja elfogadni...

Anyukám nem akarja elfogadni a barátomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom kicsit "nyálas", pl ha itt van nálunk egész nap puszilgat,ölelget stb és kicsit gyerekes szóval ő sok mindenből viccet csinál de tud komoly is lenni ha olyan a téma

Anyukámnak ez nem tetszik

Mit tegyek?

Nem akarom megváltoztatni a barátomat

4 hónapja együtt vagyunk és eddig nem volt vele semmi baja se anyának csak az utóbbi 2 hétben lett


2017. júl. 31. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Korod?
2017. júl. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
16
2017. júl. 31. 10:22
 3/20 anonim válasza:
34%
Szerintem a barátod aranyos, nincs vele semmi baj, a barátod hány éves?
2017. júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Azért azt én sem szívesen nézegetném, hogy valami kis nyikhaj végig nyalakszik a gyerekemmel, míg itt vannak. Az csak rájuk tartozik. Én nem vagyok rá kíváncsi, és erre tekintettel kell lenni. Szóval a barátod vegyen csak vissza magából elég rendesen.
2017. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Nem illik mások előtt nyalni egymást.

Szerintem anyukádnak nem a barátoddal van baja. Nem is baj, hogy szeretget. De nem illik mindenki előtt.

2017. júl. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg anyukádat, mi történt az elmúlt két hétben, megbántotta-e esetleg a barátod valamivel. Az nem baj, ha a barátod gyakran ölelget, ha ez neked is jól esik, de mások előtt azért kicsit fogjátok vissza magatokat. Meg ha valaki nem annyira vevő a humorára, talán abból is vissza kellene venni kicsit.
2017. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Szia! 18éves lány vagyok, és még én is rosszul vagyok, ha a tesóm nyalakszik a barátnőjével. Barátomnak is megmondtam, hogy az ilyeneket hagyja, de szerencsére ő sem szereti az ilyesféle "nyalakodást". Kérdezz rá anyudnál mi a baja, és kicsit mond a barátodnak is, hogy vegyen vissza, mert másokat ez nagyon zavarhatja. 4szemközt azt csináltok amit akartok.
2017. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
Beszéld meg a barátoddal, hogy amikor ott vannak a szüleid, vagy mások, akkor ne puszigasson végig, ez maradjon meg akkorra, amikor ketten vagytok.
2017. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A barátom is 16 éves

Van 2 pici hugom és ők kiborítják anyát, azóta ilyen

Megmondtam a barátomnak hogy anyáék előtt annyira ne legyen ragaszkodó vagy nem is tudom hogy mondjam

Erre ő azt mondta hogy akkor meg fogja játszani magát a szüleim előtt,de én nem akarom megváltoztatni

Már ott tartunk hogy anya nem nagyon akar elengedni hozzá és nem akarja hogy jöjjön hozzánk

2017. júl. 31. 10:58
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

9: Nem kell magát megjátszania, de tanuljon meg viselkedni. Meg te is.

Nem illik mások előtt nyalakodni. Utcán sem, buszon sem, társaságban sem, szülők előtt sem.

Menjetek be a szobádba.

2017. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!