Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem felháborító, hogy anyósom...

Nem felháborító, hogy anyósom az akaratom ellenére megsütötte a csirkemellet?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy ma csak a tarajt készítjük el, a csirke pedig holnapra marad, mert vendégeket várunk és ők azt jobban szeretik.

Erre csak a csírkét sütötte meg, mintha a falnak beszélnék. Aztán jópofizott, hogy nem direkt volt, meg, hogy mégsem kívánta a disznót és még neki is volt csirkéje azt akarta megcsinálni, de helyette véletlen az egyémet sütötte ki.

Pedig tudom, hogy direkt csinálta csak, hogy bosszantson engem és, hogy rossz legyen a vendégeknek is.

Hiába ajánlotta fel az övét, az nem tanyasi csirke, csak a hétköznapi felfújt vacak a hentestől. Nem kárpótolja azt.

Erre mozt még ő sértődött meg, pedig itt csak nekem lenne jogom hozzá.



2017. aug. 3. 17:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%

Csirke csontos húsos😁😁😁

Nem kell anyósnál lakni oszt levan a gond

2017. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%
Te laksz anyósnál? Tudod el lehet költözni... Am ok, nem kellett volna megcsinálnia ha megbeszéltétek, de nem ez a világvége.
2017. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#1 Ha nem segítesz ne írj.


#2 Ő lakik nálunk, nem fordítva, így azt kell tennie amit én alarok.

Amúgy pedig világvége, mert jó benyomást akartam tenni a vendégekre, ők csak termelői és kézművest termékeket fogyasztanak, nem adhatok nekik ilyet.

2017. aug. 3. 17:22
 4/33 anonim ***** válasza:
45%

De. Nehogy felrobbanj. Menj el a sparba, ott is kapsz tanyasi, falusi csirkét, mellet, combot, amit csak akarsz, pótolhatod ha nem akarsz henteses mellett tálalni holnap a vendégeknek.


Nekem is volt egyszer egy ilyen élményem, igaz én akkor még csak alsó tagozatos iskolás voltam. Unkatesóm férjével meghúzta magát nálunk egy kis időre. Az anyám vasárnapra vásárolt egy jó nagy egész csirkét (4 en voltunk rá). Unokatesóm + férje külön konyhán voltak, de ők is vettek egyet, egy aprókát. Naná, hogy a frigóból a miénket kapták ki és azt sütötték meg maguknak. Mire anyám oda került, hogy ebédet készítsen nekünk (3 gyereknek) ott állt egy glamb méretű csibével a kezében. Volt botrány gondolhatod.

2017. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
12%

ja ő lakik veletek...

miért is?

ha nem tetszik, akkor külön élsz a pároddal, ja ő nem akar? akkor ez van

2017. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
37%

Felnőtt ember az anyósod, nincs olyan, hogy azt kell csinálnia amit te akarsz! Nem egy kutyáról beszélsz...

Másrészt kétlem, hogy a vendégek annyira kényesek, hogy kialadnak a henteses csirkemellért, harmadrészt meg, ha nagyon nem nyugszik a lelked elmész boltba és veszel olyat amire rá van írva, hogy tanyasi...

2017. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Csak az a kérdés, hogy az igazi tanyasi e, vagy csak ráírták, ez tényleg háznál tartott volt, kukoricán élt, rohangált a telken.

Plusz most akkor duplán fizetek, mert a kárt az anyósom nem fogja megtéríteni.


Amúgy tényleg erős volt tényleg, hogy nekem kell engedelmeskednie, de dühös vagyok, plusz az ő korában jobb ha nem megy a feje után, akkor nincs vita.

2017. aug. 3. 17:36
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

Az anyós az akivel soha, semmilyen körülmények között nem élnék együtt, akkor sem ha emiatt elhagy az asszony. Az enyémet még a küszöbön sem engedem át, mert egy őstahó.

Ezt gondold át.

2017. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
26%
A sparban én még nem csalódtam. Szemmel látni a különbséget. Tálcásakat szoktam nézegetni, vásárolni. A sima csirke kicsi, a falusi, tanyasi meg mint egy labda, a színe is más.
2017. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%

Nyilván 10ből 9 ember biztos felkapná a vizet, mert senki nem szereti mikor szándékosan szaroznak vele. De nyugodj meg! Ne add meg a banyának azt az örömet, hogy átmész hisztérikába ő meg mártírkodhat kedvére.

Szervezd át a menüt amennyire tudod, holnap is van bolt, még tudsz majd vásárolni, ha még kell valami.

2017. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!