Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megkérnétek anyóst erre?

Megkérnétek anyóst erre?

Figyelt kérdés
Ma született meg a kislányom. Felhivott, mondta ha haza megyünk akkor jön. Hozza a másik unokáját is. Én viszont anyósomat és apósomat szívesen fogadom ha úgy van, de egy 4 éves gyereket nem. Ki tudja miket hordozhat magában amire egy 3-4napos babának nincs szüksége. Különben is, ugyanolyan unokája, kicsit otthon lehet hagyni. ( ő a kedvenc unoka és szeret a mamájáék lenni azért jegyzem meg hogy van neki is anyukája)
2017. aug. 9. 16:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
HA a szülök tudnak a gyerekre vigyázni (nem a mamánál van a szünetben, mivel a szülei dolgoznak), akkor megkérheted, ha nem tudja másra - a szüleire - bízni, akkor problémásabb lehet. Lehet, hogy okosabb lenne, ha a párod beszélne vele erröl.
2017. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem megkérheted, de lehet, hogy megsértődik. . Jár oviba az unokateso? Mert ha nem, akkor én úgy gondolom nem igazán hordozhat betegséget. Természetesen nincs kizárva, de ha nincs semmi baja, akkor ez az egész ebben a formában kicsit túlzás!
2017. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Persze hogy tud vigyázni rá, van még két kisebb testvére akikkel gyesen van
2017. aug. 9. 16:35
 4/36 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy kérném meg. Szólnék a férjemnek, hogy intézkedjen.
2017. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
36%

Miért négyes, neked nincsen szád?


Vagy csak annyira fosol anyóstól? :D


Kérdező: megkérném, persze.

2017. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%

Igen én megkérném akkor mikor legközelebb beszélünk.

Nekem nagyon zavaró lett volna ha egy 4 éves gyerek ott "lábatlankodik" ilyenkor körülöttünk.

És persze lehetséges h egy nagyobb vitát is megelőzöl ezzel: mert lehet h a lányka felakarja venni a picit, te meg nem szeretnéd h az újszülöttet egy 4 éves tartsa.

2017. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
44%
A négy éves gyerek nem igazán hordozhat több betegséget mint a felnőtt látogatóid. Erre gondoltál már?
2017. aug. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
Képzeld 5-ös, van szám, mondjuk pont nem arra használom, hogy az anyósommal beszéljek, mert nem tartom vele a kapcsolatot. Viszont ez egy kényes kérdés, jobb ha a saját gyereke kéri meg. Sok későbbi problémát megelőzhetnek vele. Fordított helyzetben nekem nem esne jól, ha az én szüleimnek a férjem mondaná.
2017. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
61%
Agyrém, hogy valakinek szülés után a gyakori a legfontosabb.
2017. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%
Le lehet pontozni, ettől még igaz hogy a felnőtt látogatóid is simán behurcolhatnak a babához bármilyen fertőzést. Ha azért nem akarnád hogy ott legyen a négy éves, mert az feleslegesen fárasztó számodra mikor már úgy is kimerült vagy, azt megérteném. De ezt az indokot nem.
2017. aug. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!