Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek, ha az anyós,...

Mit tennétek, ha az anyós, após és a férjed gyerekei utánad akarnak jönni a nászútra?

Figyelt kérdés

A ház, ahova elutaztak a fiatalok a férj családjáé. Ők ajánlották, hogy használhatják az esküvő után. Erre kedden felhívta após a szüleimet, hogy ők is nyaralni akarnak és mennek a 3 fiatalabb gyerekükkel X városba.

Először azt hittem ez vicc, viszont nem tudjuk elérni a nővéremet, se a sógoromat, mert ki vannak kapcsolva. Tegnap vagy ma mennek a vőlegény szülei utánuk, mivel mi se tudtuk mobilon elérni őket (üzenetet tudtunk hagyni csak), feltételezem após se tudott velük beszélni.

Nem tudom röhögjek vagy sírjak ezen a hülye helyzeten.



2017. aug. 10. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Számomra elég érthetetlen hogy ki kivel van, de ha nem akartok közösen nyaralni, akkor cuccoljatok össze és menjetek máshova.
2017. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocs, most látom elírtam. Anyós, após és a férj 3 fiatalabb testvére menne a nővérem és a friss férj után.
2017. aug. 10. 14:11
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát elég fura gruppen lesz...
2017. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Szegény tesódék. Képzelem az arcukat mikor megjelenik a rokonsàg, lehet hogy pont akció közben...

Én még megpróbàlnàm hívni őket, hogy ne érje vàratlanul a dolog őket.


A továbbiak rajtuk múlik, hogy maradnak-e, vagy elmennek máshová, esetleg haza. Én tuti lelépnék és kifejzném a nemtetszésem, hogy gyertyát is akarnak tartani-e esetleg. Emlékezetes nászút lesz és nem a kellemesebbik fajtából az biztos.

2017. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

figyelj, ha kérdést írsz ki, vállald fel, hogy melyik fél vagy, mert elég kusza, hogy ki kinek a kije.... egyszer mintha az ifjú ara lennél, máskor meg mintha egy kívülálló. inkább vállald fel, hogy zs@r családba házasodtál.

amúgy elég bunkó dolog, hogy a mézesheteitek alatt nem hagynak titeket békén. de késő bánat, oda házasodtál, így jártál. old meg keményen vagy tűrj.

2017. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, én kihámoztam már a kérdés olvasásakor, hogy ki a kérdező, és ki-kivel van. Nem írtad el, csak bonyolultan fogalmaztál.


Ha ez tényleg így van, hogy felajánlották nővéredéknek a nyaralót az esküvő után, a pofátlanság tetejének tartom, hogy megbeszélés nélkül be akarnak állítani. Vagy úgy gondolták, nekik ennyi elég a mézeshetekből és húzzanak haza, mert most már ők akarnak nyaralni?

Miért nem beszélték ezt meg a testvéredék velük már jó előre? A helyükben biztosan összepakolnék és ahogy beállítottak, már mennék is. Ha maradni akarnak nászúton, akkor keressenek nyugis helyet. Agyam eldobom, ha ilyen valóban létezik. :)

2017. aug. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem menjetek, de ezt az utat már ne tekintsétek nászútnak.
2017. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Majd ők megoldják, de ez rém ciki helyzet lesz :D
2017. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Olcsó hús(ingyen nászút), híg lé(rokonokkal együtt)
2017. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát ez gáz. Valakivel nem tudsz üzenni? Szegények, jól el lesz szúrva a nászútjuk.

Vagy a szüleid nem tudnának velük beszélni, hogy talán ez nem a legjobb ötlet? Tudom, az ő házuk, de ha én ilyesmit ajánlanék fel, nem rondítanék bele.

2017. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!