Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem szeret a párom anyja mit...

Nem szeret a párom anyja mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja vagyunk együtt a párommal, és nagyjából 1 hónapja ismerem az anyját. (az apját nem ismerem, mert elváltak a szülők) Mindketten 21 évesek vagyunk. Az első 2 hónapban nem is tudta az anyja, hogy én létezem. Aztán hazavitt bemutatni neki, és elég furán viselkedett, kb lesz*rta hogy ott vagyok, beszéltünk jó esetben 5 percet, de végig a szavambavágott, nem kérdezett semmit, nem is érdekelte amit mondok. Az ezutáni alkalmakkor is kb levegőnek nézett, egy kedves szava nem volt hozzám. Végig játszotta az agyát, dirigált a barátomnak. Ugye említettem, hogy 2 hónapig nem tudott a létezésemről az anyja, így akármikor ha találkoztunk nem mondta otthon hogy velem van. Minden simán működött. Majd ahogy megtudta, hogy vagyok rejtélyes módon változtak a dolgok. Eddig nem érdekelte, hogy a fia mikor és hova megy, most folyton zaklatja, meg akar szabni mindent. Eddig mindig odaadta neki a kocsit, bármikor bárhová, most meg eltette a kocsikulcsot és nem kapja meg(mielőtt nekemesne valaki, nem a kocsi a lényeg hogy kell nekem és milyen lány vagyok, csak ez fura). Emellett egész nyáron azt hangsúlyozta az anyja, hogy hálistennek jól állnak anyagilag és nem kell a barátomnak nyári munkára mennie, de amióta tud rólam elküldte nyárimunkára augusztusban(nyilván, hogy ne tudjunk együtt lenni). Valamint ezek mellett az anyja folyamatosan kötözködik a barátommal mindenen, és eddig ilyen nem volt. Érezhető, hogy ez mind miattam van, hogy nekünk keresztbetegyen. Kérdem én, hogy mire fel? És, hogy változtassak ezen? Abszolút nem adtam erre okot, már legelőször is próbáltam vele ismerkedni, beszélgetni, de undok módon nem törődött velem.

Aki volt már hasonló helyzetben mesélje már el, és ha van valami ötletetek, hogy javítsak ezen segítsetek, mert ez így nem lesz jó hosszútávon....:(


2017. aug. 10. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem a te hibád. Az "anyós", vagyis inkább a barátod anyja, nem kell minden csip-csup kapcsolatban anyósozni már 3 hónap után, egy irányításmániás, bunkó nő, a pasid meg egy papucs, hogy mindezt hagyja.

Én szakítanék a francba, a csávó egy kisfú még, anyu szoknyája mellett.

2017. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Majd megszokja,hogy vagy. A fianak a dolga rendbetenni anyukat ha ezt nem teszi menekulj. Egyebkent nalunk is hasonlo a helyzet sajnos,en mar nem foglalkozom vele,pedig evek ota egyutt vagyunk. Ez szerintem fius anyak "betegsege" (nem mindenkie!!).

Lehet,hogy makd valtozik egyebkent idovel.

Te ne legyel undok vele,maradj normalis ha o nem az az az o baja.

Bocsi az ekezet miatt,telefonrol irok.

2017. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
De hiszen elveszed tőle az ő pici fiát! Sokan nem tudják ezt feldolgozni.
2017. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A barátom szerint szeret az anyja..mert hogy neki azt mondja, hogy szimpatikus vagyok neki....de akkor mi ez a viselkedés? Azt sem mondhatom, hogy első lány vagyok a háznál, mert volt előttem egy két éves kapcsolata, és a barátom szerint nagyon jóban volt az anyja a barátnőjével. A barátom azt mondja, hogy szeret az anyja és örül nekem, csak még meg kell szoknia. Értem én, hogy meg kell szokni, de a fent említett dolgok, pont nem arra utalnak, hogy szándékában áll engem megismerni és jóban lenni....
2017. aug. 10. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Az én anyám nagyon jó fej, laza nő. Sokáig ő sem tudott a barátnőmről. Sejtette, hogy járok valakivel, de sosem találkoztak. Végül bemutattam nekik a barátnőmet akivel akkor már 5 hónapja együtt voltunk. Anyum mint írtam laza, jó fej nő, de nagyjából fél órát ha beszélgettek. Utána se nagyon foglalkozott a barátnőmmel. Barátnőm azt hiszi anyum nem bírja. Pedig anyumnak semmi kifogása nincs, csak annyit mondott, hogy egyenlőre nincs közös témájuk, és nem akar ő sem ajtóstól rontani a házba. Anyum szerint idővel ha többször találkoznak majd kialakul köztük valami, de most még annyira friss, hogy nem tud mit kezdeni vele.

Lehet a barátodnak igaza van, az anyja kedvel, csak nálatok sincs még meg az a kapcsolat..Idő kell. Ne várd, hogy 1-2 találkozás után már puszipajtások lesztek.

25/F

2017. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, és remélem tényleg így is lesz, hogy megszeret majd. Csak ha csupán az lenne, hogy nem beszélgetünk annyit, nem aggódnék, de ezek a szándékos keresztbetevések, és kicseszések ijesztenek meg, mert aki szimpatikus csak nincs miről beszélgetni vele, annak nem akarok rosszat érted..:/
2017. aug. 10. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, engem is utált az exem anyja.


Többek között nem véletlenül lett ex, mert addig-addig fúrt, míg elegem nem lett.

Bár vészjelző jöhetett volna, hogy a páromnak 31 éves létére miért én vagyok a második hosszú kapcsolata csak.


Amíg az ex húgának a psijáért odavolt, addig az egyszem fiacskája csak szóbajövő társaira már fújt.

2017. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bánja kánya!

Egymással foglalkozzatok, és legyetek boldogok!

:-)

2017. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!