Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek hogy az anyosom...

Mit tegyek hogy az anyosom végleg eltűnjön az életünkből?

Figyelt kérdés
Már unom, hogy sose hagy minket békén mindenhez van valami hozzafuznivaloja , o mindent jobban tud stb. Van egy 10 hónapos kisfiunk és most 14 hetes terhes vagyok. Az első terhességem alatt konkrétan kikeszitett idegileg mert nem tudta elfogadni hogy a fia engem választott ( török családról van szó ). Mindenben keresi a hibát egyszerűen semmi se jó neki. Egyedül az apósom és a párom áll ki mellettem. Hozzáteszem hogy a páronak van egy nővére 32 éves meg nem talált magának part és engem ki nem állhat. Mindent megtesz o is hogy rosszul érezzem magam. Azt hiszi hogy o a mindent tudó varázsló. Hiába beszéltük át 1000x a párommal az anyós-nővér kérdést nem kérhetem tőle hogy akkor válasszon közülünk mert mégis az anyja o nevelte fel és persze en sem szeretném ha egyszer a fiam elfordulna tőlem egy nő miatt. De ez akkor sem normális. Megtanultam mindent a kulturajukbol, főzök Mosok takarítok és pluszba 3 napot dolgozom is a gyerek mellett. Mindig én voltam az aki azt mondta jó rendben mindegy átnézek ezen is nem számít holott mindig ok bántanak. Tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban. És mindig akkor jönnek a nagy viták amikor terhes vagyok. Én nem akarok senkinek megfelelni, de ezeknek nem is lehet. Mi lenne a legjobb mód hogy elkerüljem a felesleges vitákat? Sajnos szomszédok Is vagyunk ráadásul ( igen a költözésen is rajta vagyunk de egyenlőre nem találunk lakást) ha pedig megpróbálok átnézni rajta akkor meg jönnek azzal hogy arrogáns vagyok meg stb. Tanácstalan vagyok. Kérlek adjatok valami tippet mert így már nem bírom. És sajnos elkerülni se tudom őket mert minden nap látom a képüket . Anyosom meg azt is figyelni hogy mikor viszem ki a szemetet......

#anyós #török #ideg #gonosz #hozzatok a bezbozutot
2017. aug. 15. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

"És mindig akkor jönnek a nagy viták amikor terhes vagyok"


Hát mikor vitatkozzanak, ha állandóan terhes vagy??!

2017. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

"török családról van szó "


Nyugi, előbb-utóbb az anyós majd a következő feleségekkel fog foglalkozni.

2017. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1# amíg a másik gyerekkel nem estem teherbe nem voltak ''akkora viták'' ahogy megtudta hogy jon a másik gyerek megint ellepte az agyat a piros kod


2# náluk ilyen nem nagyon van, mint látod nem az anyós döntött hogy kivel legyen együtt a fia ... ne keverd az arabokkal

2017. aug. 15. 19:55
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Itt csak az elköltözés a megoldás, lehetőleg minél messzebbre.
2017. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi #2, fel akartalak pontozni, missclick :(
2017. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Hozzatok a bezbozütőt ??!!

😂😂

2017. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%
A párod előtt is vitázik veled? Mert akkor illene a manusnak helyreraknia az anyukát. Ha meg úgy akarna beállítani hozzád, hogy csak te vagy otthon, egyszerű a megoldás: kulcsot a zárba, és bezárni az ajtót... max a párod kihordja helyetted a szemetet :)
2017. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 a párom előtt persze hogy nem vitázik velem :))))) annyi esze azért van, de a párom öt helyre szokta rakni ha tudomást szerez arról hogy a kedves anyuka megint bolhat nyelt. De o mindig sajnaltatja magát és a végén mindig az van hogy én szándékosan uszitom ellene a fiat. Persze ha egyedül vagyok a gyerekkel otthon nem szoktam beengedni csak ha nagyon SOS. De akkor is mindig keres valami kifogásolni valót. A legrosszabb hogy annyira nem hajlandó hogy leuljunk megbeszélni felnőttek módjára a dolgot és nem a hátam mögött magyarázni. 50 évesen egyszer csak felnő majd.
2017. aug. 16. 10:28
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
50 évesen 32 éves lánya van? 18 évesen szült anyós?
2017. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
60%
anyós nem fog megváltozni. a költözés jó ötlet, ha a férjed is akarja. egyéb esetben marad a tűrés. nálunk egyszerű volt a dolog. anyám szemétkedett, szét akart választani a férjemtől. ergo megszakítottam vele a kapcsolatot. mi lett a eredménye? 3éve nem beszéltünk egymással, de legalább a házasságom megmaradt és imádjuk egymást, önfeledten és boldogan, nyugalomban és békében. ja, és a férjem egyáltalán nem kérte tőlem, hogy ezt tegyem. én találtam ki, én cselekedtem. nálatok a férjednek kellene a sarkára állnia és megvédeni téged. Amíg ezt nem teszi meg, halott ügy az egész.
2017. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!