Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha az esküvőt lefújja az egyik fél a "kedves anyós" miatt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyan problémákra, hogy

- MINDENBE beleszól, de egy forinttal nem járul hozzá az egész eseményhez (hozzáteszem, a fiatalok állják az egészet SAJÁT pénzből),

- boldog-boldogtalant meghív, mikor tudja, hogy korlátozva van az étterem befogadó képessége,

- az ajándékba kapott nászutat pénzzé kell tenni, mert az jobb,

- csak olyan ember hívható meg, akinek van pénze

- annak ellenére meghívatott egy embert, hogy így teljesen 100%, hogy borítékolható valami balhé

....

és még lehetne sorolni.

Sajnos a fiatalok között is veszekedést szül, a fiú próbál dűlőre jutni (az ő anyja), de nem sok sikerrel.


Köszönöm a válaszokat előre is!


2017. aug. 22. 13:45
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom, az én barátom mindig leállítja az anyját (és én is az én szüleimet), ha nagyon nagy hülyeséget akar csinálni. Persze tisztelettel.

Miért engeditek?

2017. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
92%
Ezért mondja nagyon jól a Biblia, hogy "elhagyja apját, anyját". Aki nem tudja a házastársát mindenki más elé helyezni, az ne házasodjék!
2017. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
90%

mindenki a saját szüleit állítsa le.

ha párom anyja dumál, ő állítsa le.

ha enyém, akkor én.

nem anyós a hibás, hanem a házasulandó felek, mert akaratgyengék. ált. az engedi, hogy beleszóljanak, akinek nulla forintja van, de esküvő az kell.

2017. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
98%
Tökéletesen igazat adnék a lefújó félnek.
2017. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
95%

Meg kell mondani az anyósnak,hogy ne szóljon bele és hogy ő csak ne hívogasson senkit.Majd ti külditek a meghívókat,ti döntitek el és kész !


Ne hallgassatok rá és a meghívottaknak legyen szíves megmondani az anyós,hogy addig nem áll a meghívás,amíg a pár nem küld értesítést róla(levelet vagy valamit,teljesen mindegy).

2017. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
93%

Furcsa esetnek tartom, mert nálunk ez esélytelen lenne.

Beleszól? A véleményét elmondhatja, de igazán senkit se érdekel, se a nászúttal, se a vendéglistával, se semmivel kapcsolatban. A fiú a hibás,hogy nem közli ezt vele. Nálunk hiába próbálkozna bármelyik anyós. És igazából nem is ő a hibás, hanem a töketlen fél - itt a fiú - akinek anyuci fontosabb a jegyesénél. Ilyenhez jobb is nem hozzámenni.

2017. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
93%

Hogy ha emiatt lefújják, jó hülyék.


Nálunk is megfordult a gondolat 2 héttel esküvő előtt, de mivel minden le volt szervezve, meg a vendégeket sem akartuk szívatni, így anyós lett "leszerelve".

Mivel alapjáraton jófej anyós, és jó a kapcsolat, így megúsztuk kisebb balhéval, és tudomásul vette, hogy ez a mi napunk, nem az övé.


Ha durva lett volna a helyzet, megmondtam volna, hogy esküvő lesz, de anyós nem lesz ott. Aztán el lehet dönteni, hogy tud viselkedni, vagy a hülyeségei a fontosabbak.



SZóval ha a kérdésben szereplő párnál el tudta érni anyós, hogy lemondják miatta az esküvőt, akkor még sok boldogtalan percet fog okozni (pl gyerekvállalás esetén). Úgyhogy jó lenne mihamarabb leszerelni.

2017. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
80%
Ez fentrol egy jel hogy mégse kellene osszehazasodnotok.
2017. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
96%
Ha a vőlegényem ezt nem tudná kezelni, akkor nem terveznék vele közös életet, még az anyukájától több száz km-re sem.
2017. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
85%

Legyen kéttanús. Vendégek, lagzi nélkül.

De ha ők vágynak nagy esküvőre, akkor nem mondanám le az anyós miatt. Egyszerűen le kell állítani, nem kell beavatni semmibe sem.

2017. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!