Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hiányoznak az exem szülei?

Hiányoznak az exem szülei?

Figyelt kérdés

Új párom van kb 4 hónapja, akinek a szüleit 2 hónapja ismerem. Szeretnek engem úgy érzem, de annyira furcsa természete van az anyukának, hogy nem tudom vele megtalálni a közös hangot. Nem tudom konkrétan megfogalmazni, hogy milyen, csak egyszerűen fura a stílusa, a viselkedése. Számomra elég negatív, nem annyira szimpatikus. Az apuka nagyon csendes, kb meg sem szólal így nem tudok vele mit kezdeni.

Elég gyakran vagyok a páromnál, mert szívesen látnak, csak furán érzem magam ott, mert nagyon nem szimpatizálok azzal a nővel.

Már volt korábban egy egy éves és egy két éves kapcsolatom is. Az 1 évesben nem voltam jóban a szülőkkel, viszont az előző 2 éves kapcsolatomban igencsak jó viszonyban voltam az anyukával és az apukával is egyaránt. Nagyon kedvesek, szimpatikusak voltak. Egyszerű emberek voltak, és mindig nagyon jó kis családias hangulat volt náluk. Sajnos a párommal nem ment a dolog így elváltak útjaink, de meg kell mondani, hogy a szülei nagyon hiányoznak, főleg így, hogy az új család nem tetszik, hiába hogy szeretnek :(

Tudom, ez nem a világvége mert az új párommal minden rendben és boldogok vagyunk, és ez a fontos, csak ez rossz érzés nekem.

Ti voltatok már ilyen helyzetben, változott valamit a szitu, hogy szoktátok ezt meg, vagy meg tudtátok egyáltalán szokni?

22/L


2017. aug. 24. 23:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
81%
Énis pont igy vagyok a párom családja állitólag kedvel de az apuka csendes szinte megsem szólal es az anyuka ő néha kérdez de nem nagyon fura szóval ugy vagyok vele hogy elfogadom igy hiszen a párom a legfontosabb:)
2017. aug. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is inkabb az exe(i)m szulei hianyoznak, mint a jelenlegi anyos-apos gárda :D
2017. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Minden apóst anyóst imádtam eddig, pont az az anyósom hárpia akinek a fiával van egy közös kisfiunk már és jövőre összeházasodunk.
2017. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
O az en aposomat elcserelnem egy csendesre. En a masik vegletbe vagyok. Az orrom elott nagyon szeret s a hatam mogott barhol kepes barkinek mocskolni engem :))
2017. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Gyakran vagy ott, mert szívesen látnak, de mégsem szimpatikusak?

Mit kellene tenniük és mért nekik kéne bármit is tenni, hogy szimpatikusak legyenek neked?

Te mit teszel azért, hogy elfogadjanak?

Te jársz hozzájuk és Ők változzanak meg?

Odajársz az otthonukba és ezt le mered írni egy édesanyáról? " nagyon nem szimpatizálok azzal a nővel. "

2017. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Exemnél volt ilyen a "légkör". Apuka csendes, de jófej, anyuka hideg és utált. Nem mondta ki, de jó emberismerő vagyok. És semmit nem változott, amíg együtt voltunk, éreztem a folyamatos negatív, ellenséges hangulatot felém.

Két éve szakítottunk, de a srácnak azóta sem volt kapcsolata, és előttem 10 évig szintén semmi.


A párom szülei viszont remek emberek, kedvelem őket :)

2017. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
5# neked soha nem volt olyan ember aki egyszerűen csak nem volt szimpatikus? Nem kell változni a szülőnek ő meg akármit csinálhat max őt kedvelhetik jobban de ha neki nem szimpi ennyi. Attól függetlenül kedvesnek aranyosnak kell lenni velük
2017. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

5-ös, miért ne rhatná le.


A PÁRJÁT szereti, attól az anyuka-apuka-tesó, egyéb rokon még lehet egy irritatív személy.


Nekem is a mostohaanyám akkora bunkó, hogy el nem tudod képzelni. Ha odavittem az exemet egy ebédre, amire Ő HÍVTA MEG (jópofizásból), folyamat éreztette vele, hogy miért van itt, meg semmi kedve ehhez az egész kaja-dologhoz, stb.


Na, a jelenlegi páromat nem is ismeri Én már külön éltem, mikor összejöttünk, apa eljött a bemutatásra, ő nem. Másfél éve együtt vagyunk, azóta sem érdeklődött - nem mintha zavarna :) Én csak örülök neki, hogy békén hagy.

2017. aug. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok választ, valamilyen szinten "megnyugtató", hogy más is van hasonló helyzetben.

Amúgy, kedves 5ös, arról van szó, hogy az anyukának szimpatikus vagyok, és rendes is velem, mindig mondja, hogy menjek hozzájuk máskor is stb. DE! A probléma ott van, amit tudom hogy nem egy egetrengető dolog, de valamiért rettentő u szimpatikus az anyuka. Fura a viselkedése, a stílusa olyan tenyérbemászó egyik pillanatban, aztán meg lekezelő. Még a hangja és a hanglejtése is irritáló. Kicsit ilyen ki vagyok mi vagyok ez a nő, gyakran teszi ott az agyát előttünk. A beszéde is érdekes, néha olyan mintha buggyant lenne a nő és nem lenne teljesen komplett.

Mindezek mellett a párom azt mondja szeret, meg szerintem is szeret az anyósjelölt, csak tudom, hogy én soha nem fogom tudni megszokni őt. Ettôl függetlenül rendes vagyok vele persze, mert egyrészt így illik, másrészt jóban szeretnék vele lenni, hiszen a párom anyja, már csak a párom miatt is jó lenne ha maradna a jó viszony.

2017. aug. 25. 09:41
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy egy idő után változni fog.

Hiszen csak 2 hónapja ismeritek egymást, lehet, hogy egy kicsit nehezebben nyit az új emberek felé. Szóval még nincs minden veszve :)

2017. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!