Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért rivalizál velem az...

Miért rivalizál velem az "anyósom" külsőségek terén? Hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés

Anyósomék hatvan körüliek, jómódúak, nagyon szeretik egymást, és az anyósom is nagyon csinos a korához képest. Elvileg még ki is jönnénk, de az a bajom, hogy szörnyen hiú. Állítása szerint negyvenéves kora óta nem volt smink nélkül utcán, nem mer senki előtt levetkőzni, mondván, már nincs olyan teste, amit mutogatnia tudna. Néha mesél a szexuális életéről az apósommal, illetve, hogy őt kétszer megválasztották középiskolában a legszebb lánynak.

Dietetikus vagyok, nem vagyok kifejezetten vékony, inkább normál alkat (nem duci!), és arányos. Igyekszem helyesen táplálkozni, és heti kétszer sportolni. A párom is jár edzeni, és szerencsére támogat a szakmámban.

Anyósom nyíltan összehasonlítja az alakomat az övével, mondván, mindkettőnk combban és csípőben széles, de persze, az én koromban ő nem így nézett ki. Ha megunja, vagy kihízza a ruháját (amik többnyire csinosak és divatosak), néha ad nekem belőle, és megszól, ha nagy rám a ruhája, mondván gebe vagyok és ideje lenne híznom egy picit (Előtte meg legpufizott...)

Az étrendemet is mindig szekálja, előtte az volt a baja, hogy a párom ezt nem fogja eltűrni, hogy magakat és füveket etessek vele, de amikor látta, hogy a páromnak bejön az új étrend, egy "ingyen táplálkozástanácsadó", azzal jön, hogy majd a gyerekünket kicsúfolják a "különleges étrendje" miatt.

Mindig csinál valami diétát, léböjtkúra, koplalás, fogyasztótabletta/tea, NorbiUpdate, néha megkér, hogy állítsak össze neki étrendet, vagy linkeljek be neki diétás fogásokat, kb két hétig bírja.


Nem csak velem ilyen, minden nőnek pontosan kielemzi az arcát/alakját, majd megosztja a többi nővel (pl. velem), hogy kinek hol vannak a kritikus pontjai, mennyit hízhatott, mennyit fogyhatott.


2017. aug. 26. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Konkrétan mi a probléma? Kb minden nő kritikus a másikkal. Meghallgatod és ennyi
2017. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Igen és? Nincs problémád, te csinálsz magadnak.

Örülj neki hogy csak ennyi bajod van az anyósoddal!!

2017. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hogy miért egy harminc évvel fiatalabb nővel kell magát összehasonlítania, aki mint nő, egyáltalán nem vetélytárs a számára.


1. Nem jelentek veszélyt a házasságukra (fúj)

2. Van köztünk harminc év

3. Ő jobban nézett ki az én koromban, ha eltekintünk attól, hogy a nyolcvanas évek divatja szörnyű volt.

2017. aug. 26. 11:14
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Mert esélyes, hogy az ő korabeliek nem felelnek meg az ő mercejenek? Nem értem, mi a gondod, komolyan
2017. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Megvigasztallak,ö már csak ilyen marad.Eszembe jutattál egy 95 éves nénit,akihez jártam segíteni.Minden nap mérlegre állt még ennyi idösen is,nehogy túllépje a 60kg-ot! Ha mentem vele valahova mindenkit kritizált.
2017. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Most mi a gond? Nem veled rivalizál. Sok nő ilyen. Ne vedd magadra.
2017. aug. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Mi a bajod? Nyilván minden nővel rivalizál, nem csak veled :)
2017. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Anyósod egy idióta. Ne foglalkozz vele csak ha kifejezetten bosszankodni támadna kedved valamin. Amúgy nem éri meg, és úgy sem leszel elég jó neki soha, ha fejre állsz se. Nem veled van itt a gond.
2017. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Miért probléma ez neked? Mondjuk kivéve a házasélet kibeszélését, ami nem rendes dolog.

Ez a legkevesebb, komolyan.

2017. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem értitek? Az a bajom, hogy mindig azt kell hallgatnom, hogy ő micsoda szépség volt fiatalon, és hogy micsoda lábai meg melle volt, meg hogy melyik barátjával, hány évesen, mikor, hol milyen pózban...


Szerinte a dietetita fűevést jelent, és sokszor keveri a vegetáriánus életmóddal meg a diabetológiával.

Egyszer én vagyok a céltábla az étrendemmel meg a reformkonyhámmal, máskor meg mindig hozzám fordul, hogy mi hízlal, mi nem hízlal, mit ehet, mit nem ehet.

2017. aug. 26. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!