Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rossz érzésem van az anyósom...

Rossz érzésem van az anyósom ellen. Mit tehetnék hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

A párommal (26) már közel 1 éve vagyunk együtt. Összeköltöztünk nem régen abba a házba ami 100%-ban a párom nevén van de itt él az édesanyja is. Kedves, jó lelkű asszony akinek komoly párkapcsolata van így 1 hétből max 3 napot tölt velünk egy fedél alatt viszont...

A párom elöző kapcsolata fél évig tartott de nagyon szerelmes volt a lányba. Még évekkel a szakításuk után is őt próbálta meg visszahódítani. Az édesanyjának pedig Ő volt az etalon. Kedves lánynak tűnik. Nem túl szép de hihetetlen kisugárzása van még női szemmel nézve is. A párom édesanyjának ismerőse lett facebookon ahol rendszeresen beszélnek is ezt persze elmondja a páromnak is és teszi rá az utalásokat hgy mennyire hiányzik neki (ezeket általában akkor mondja mikor azt hiszi nem hallom). Néha a párom is beszél még a lánnyal de csak semleges témákat.

Viszont rettenetesen rossz érzés hogy örökös második lettem. A szemembe nem mondja de érzem az utalásokból és az elejtett mondatokból. Szeretnék én lenni az etalon.

Szerintetek mit tegyek?



2017. aug. 26. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Hogy az anyósnak ki az etalon, nem annyira fontos, mert nem ő az életed párja, hanem a fia. A baj az, hogy egy fedél alatt éltek, mert ebből ritkán sül ki jó dolog.
2017. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem az anyós a gond. Ha a húszas évei első felében nem volt nője, mert a féléves kapcsolata után sírt, akkor te csak pótlêk vagy.
2017. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az anyos a problema, hanem az, hogy parod meg mindig visszasirja a lanyt. Neki meg a semleges temarol beszelni is megteszi, csak beszelhessen a lannyal. Azt hiszem itt jo par evig, senki, de meg te sem rughatsz labdaba.
2017. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Ne akarj te lenni az etalon. Az első lány valamiért az alatt a rövid idő alatt is képes volt "családtaggá" válni a családban. És ez a szeretet, kötődés továbbra is megmaradt. De sem a lány, sem párod, sem az anyósod nem kérdőjelezi meg a te helyedet. Mert rá nem "a valódi asszonyként" tekintenek, hanem a sajátos személyisége rveén sajátos helyre került a szívükben, bármiféle titulus nélkül. Egyszerűen csak szeretik, önmagáért. Te vagy az egyetlen, aki rivlisaként tekint arra a lányra.

Holott, bár ez a helyzet ebben a kontextusban talán tényleg szokatlan, olyan családokban, ahol az első feleség/férj hosszabb idő után elvált, szintén gyakran előfordul, hogy attól még szeretett családtag marad - titulus nélkül. És ez jó, mert ez az igaz szeretet bizonyítéka, ami a családban működik.


Ha téged ez zavar, magadban keresd a hibát, te látsz bele többet, mint amennyi.

2017. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
és azt se felejtsd el, hogy az ember életében nincs két egyforma szerelem. És ha igaz szerelemmel szerettél valakit, azt mindig is szeretni fogod a szívedben, akkor is, ha véget ért a közös utatok. De ettől még az utána jövőt is szeretni fogod. Összehasonlítani kár, értelmetlen, lehetetlen is, mert egy másik embert, egy másik történetben, mást adva-kapva, másképp fogsz szeretni. De nem kevésbé, vagy jobban, csak másként.
2017. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Á nem birtam visszahoditani a szerelmemet..mindegy akkor osszekoltozok veled. Szerintem nem az anyos a gond, ha nincs lo jo a szamar alapon van veled a bakkod.
2017. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Anyos is gond. Attol mert szetmentek a fiaval persze beszelhetnek de mi a francert kell elmondania a fianak meghogy hianyzik neki. A menyem elott ilyet nem mondanek sot nem is beszelnek a volt menyemmel mert nekem semmi kozom hozza. Szep lenne ha az anyosom a ferjem exevel beszelgetne es ilyeneket mondana a hajat is kitepnem. Szerencsere en vagyok az etalon es nem az ex.😉

Valaszom annyi , h pot vagy a parodnak. Ot keresi benned. Sajnos ez az igazsag , sajnalom.

2017. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!