Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szeptember 2. hetében találkoz...

Szeptember 2. hetében találkozó anyósjelölttel. Mit tegyek, hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés

Akkor már 1 hónapja leszek a fia barátnője. Aggódom, mert a korábbi kapcsolataimban előfordult olyan is, hogy anyós miatt szakítottunk. Most 2 évig voltam egyedül, legtöbbször az a forgatókönyv, hogy kedvelnek, majd kis idő elteltével én vagyok a főgonosz. Tényleg szeretem ezt a srácot, szeretném, ha a családja is kedvelne.


23L



2017. aug. 26. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Talán ne érezzék, hogy mindenáron hozzá akarsz menni a gyerekükhöz...


Szeptember 2. hetéig minimum két hét van még, tehát két hete jártok. Milyen anyósjelölt?????

2017. aug. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Kislány vagy még... 2 hetes kapcsolatban már anyósjelöltezel, bammeg majd házasság után lesz az anyósod, addig meg a fiúd anyja. Inkább azon gondolkozz el reálisan, az előző anyukák miért nem kedveltek.
2017. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Tehát most vagy együtt a sráccal kb. 2 hete ? De már esküvő,gyerekek stb? :D nem bántásból,de ne szaladj ennyire előre. Add önmagad,és ha egy normális nő az anyja (nem jársz úgy,mint én) akkor a fia boldogsága az ő boldogsága is,és nem fog utálni.


Nálunk az elején imádott engem a párom anyja,majd mikor látta,hogy kezd komolyabbra fordulni (összeköltöztünk) akkor visszavonulót fújt,és azóta gyűlöl. Párom az ország egyik végéből költözött ide munka miatt, és itt ismerkedtünk meg. Majd 8 hónap után összecuccoltunk. Aztán volt egy veszekedés a szülővárosában (a párom exe még ott lakik a párom anyjánál,mert a csajt kidobták otthonról,párom anyja meg befogadta(5 éve,de azóta is ott csüng)pedig párom 3 éve nem lakik otthon)

Aztán azóta hál istennek nem találkoztunk az "anyóssal",nem is tervezünk. Megmondta,hogy addig nem beszél a párommal,míg ki nem hajít engem. Mi meg közöltük,hogy arra várhat.

A szülők elváltak,párom apjával tartjuk a kapcsolatot,vele jó a viszony.


Másik oldalról: Augusztusban jöttünk össze,szeptember közepén van anyukám névnapja,akkor lett először meghívva egy ebédre. (De már találkoztak párszor,mikor jött értem) Szó szerint imádják a szüleim.

2017. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Legyél természetes, kedves, csendes, figyelmes - igen figyelj nyugodtan - az emberek általában igénylik, hogy figyeljenek rájuk és ezért hálásak is.
2017. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát, azért kéthetes kapcsolatban anyosjelöltnek hívni a pasid anyját elég gáz. Ilyenkor korán még az aktuális pasimat sem hívtam a pasimnak.
2017. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

minek akarsz vele találkozni?


én 1 évig nem találkoztam velük


minek?

2017. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is izgultam, de az, hogy ennyi idő után anyósjelöltnek nevezed, az tényleg nagyon fura. A legtöbb anya védelmező típus, szeretné a "kicsi fiacskáját" örökké a magáénak tudni, tehát ne éreztesd vele, hogy mostantól a "te tulajdonod". Legyél kedves, figyelmes, érdeklődő, találd meg a témákat, amiről szeret beszélni, és beszéltesd róla. Ennyi.
2017. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Neked még soha nem volt anyósod :D


Nálunk is ez volt, exemnél - utált az anyja, aztán mikor már a kapcsolatunkat fúrta és az ex neki adott mindig igazat, kidobtam a srácot.


A párom szülei viszont kedvelnek, bár nem diplomások, nagyon értelmes és okos emberek :)

2017. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit kellene tenned, viselkedj normálisan, olyannak amilyen vagy valójában.
2017. aug. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kicsit off de talán ide vàg! Exem késői gyerek mindkét szülője kis faluból jött 65 és 70évesek betegségeik voltak és ittak. A volt baràtnőmnek volt egy kislànya, hiába 23múlt a gyerek miatt nem engedték sehovà max a gyerekkel együtt!

Szóval kb fél éve jàrtunk, amikor ex anyósom olyat mondott, hogy majdnem hanyat estem!! "Anyámék mikor mennek màr el náluk, mert milyen dolog az, hogy nem érdekli őket , hogy a fiúk hovà jàr udvarolni?? " Màsik beteges heppje az volt, hogy anyám mit szól a gyerekhez? Még ezt valahol értettem is volna (különben eléggé kedvelte anya meg az exem gyereke egymást) de én exemet baràtnő funkcióban akartam tesztelni és ha minden jó elmondani a gyereket ami 1,5hónap után lett itthon bejelentve, anyós jelölt hülyesége miatt!

2017. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!