Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan tegyek jó benyomást az...

Hogyan tegyek jó benyomást az anyósomra hogy jobban kedveljen? Szeretném ha még jobban meg kedvelne.

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap.. :D


Egyébként semmit, ha nem szeret, akármit tehetsz, akkor sem fog.

2017. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha már jó benyomást kell tenni az anyósra, akkor az régen rossz.Csak legyél önmagad, ha nem fogad el így, akkor hagyd a fenébe.
2017. aug. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%
Ne erolkodj.Felesleges.Ha most nem kedvel onmagadert,kesobb sem fog.
2017. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dickmann Sándor válasza:
62%
Nálam az vált be, hogy az elején tisztáztam a miheztartás végett, hogy lehet hogy a gyereke lehetnék korban de nem vagyok gyerek és így is kezeljen.De ezt az elején kell tisztázni, és ha valamiben nem értünk egyet az természetes, de mindkettőnknek a lánya boldogsága a legfontosabb.
2017. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Van két jó barátom testvérpár! Kisebbiket születésnapján megleptem. Ott volt természetesen a nagyobbik és a baràtnője! Csaj kb 10perc alatt kiakasztott, "úgy nyalta a barátaim anyukájának a nemesebbik felét" mint egy 5gombócos fagyit. Szerintem undorìtó volt az egész! 5percenként:"Marika néni mit segìtsek..Marika néni hogy tetszik csinàlni, Marika néni mikor jöjjek....".

Nem akartam nyalni, de felénk az udvarlás része , ha a lányos háznál ffi munka van (favágás, kukoricatörés, szüret...)akkor az udvarlónak kötelessége menni . Na én mindig mentem erre kiderűlt hogy ez milyen rossz neki, mert egy csöves 2liter borért megcsinálja engem meg meg kell vendégelni.

2017. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátom azt mondta erre: ha fiatal,......
2017. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A korrekt válaszhoz nem ártana tudni a nemedet.
2017. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
2017. szept. 3. 08:27
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Akkor segíts neki mosogatni, és éreztesd vele, hogy otthon vagy a házimunkában. Hogy jó kezekben lesz a fiacskája.
2017. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!