Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan sértődött meg az apósom?

Jogosan sértődött meg az apósom?

Figyelt kérdés
Augusztus 10.én született a lányom. Anyós az eljött megnézte a lányunkat de após nem. Volt ma náluk párom és após mondta hogy elsétálhatnánk hozzájuk a babával párom pedig közölte hogy nem! Ha látni szeretné jöjjön el. 10 percre lakunk egymástól körülbelül. De após az -vérig sértődve rohant a dolgára. Hozzá szeretném fűzni hogy egészséges nem beteg 50 körüli férfi.
2017. aug. 26. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha tényleg ennyi volt a szitu, akkor nem jogos a sértődése.
2017. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Két hetes újszülöttet nem visz az ember sehová. Ezt após meg kell, hogy értse.
2017. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem volt jogos a sértődése.

Annak a pici babának még nincs kialakult immunrendszere, tehát célszerű, ha a család jön előbb látogatóba és utána fokozatosan viszitek ki a babát, illetve viszitek emberek közé.

Az én anyukám gond nélkül másik faluból jött át az elején. Hozzá csak hetekkel később mentünk. Eszébe nem jutott, hogy megsértődjön.

2017. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici gyereket nem lehet még sehová vinni, ezt meg kéne neki mondani, de külön gratulálnék, hogy alustasága maitt inkább az unokája egészségét veszélyezteti.
2017. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Após nagyon tájékozatlan csecsemő ügyben, talán meg kéne kérni anyóst, hogy magyarázzon el neki alapvető dolgokat.
2017. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogosan.

De én egy kurta "Nem!" helyett inkább udvariasan visszakérdeztem volna, miért nem jön ő el.

2017. aug. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az esetnek van elõzményei, volt vita közöttetek?Igy leirva nem jogos a duzzogása.
2017. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt köztünk vita,csak a lustaság. 1 hónapja vagyunk itthon a babával, após egyszer sem, anyós meg csak egyszer nézte meg az unokáját! Eddig nem utáltam őket!!! Elvárnák hogy én vigyem oda....hát leshetik. :(
2017. szept. 13. 07:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem fontos nekik annyira a baba, hogy elmenjenek meglátogatni, akkor te se idegeskedj miatta. Megvagytok nélkülük? Gondolom igen. Majd ha akarnak, megnézik, ha meg nem, addig is kettesben (hármasban) vagytok :)
2017. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kicsit nevetséges hogy alig két hét után ez aggasztott, miközben eltelt két hónap és még mindig nem jött el egyik sem :) magas ívről teszek rá, aztán fájjon nekik ez..... de azt is kétlem :D
2017. okt. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!