Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan esik rosszul, hogy...

Jogosan esik rosszul, hogy anyósjelölt kizárt engem a családi nyaralásból?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónappal ezelőtt bejelentette a barátom, hogy egy hetes külföldi nyaralásra megy a szüleivel, meg a testvérével. Elmondta, hogy mondta az anyjának első körben, hogy nem biztos, hogy ő ezen részt akar venni, merthogy már 25 évesen annyira nem "divat" szülőkkel járni nyaralgatni, meg amúgy is sok a munkája, de anyuka végül kisírta hogy menjen, arra hivatkozva, hogy úgyis ritkán találkoznak (havonta kb. egy hétvégét megy haza a barátom,és én is szinte mindig megyek vele), és legalább most legyenek huzamosabb ideig együtt. Jó hát mondom miért ne legyenek együtt csak a szűk család,én még annyira úgy se vagyok családtag, úgyhogy elfogadtam a helyzetet. Majd utána hozzátette a barátom, hogy rajtuk kívül megy még két család akikkel a szülei jóba vannak. Na ott kicsit már másabb lett a helyzet, arra gondoltam magamban, hogy valóban családias lesz a hangulat, mindenkire gondolt anyuka ( ő szervezte a nyaralást) csak rám nem. Barátommal decemberben lesz két éve , hogy együtt vagyunk, ami tudom nem sok idő, de rosszul esik. Anyukájával nincs semmi bajom, ha mentünk hozzájuk, szívesen beszélgettem vele, és úgy vettem észre neki sincs velem baja. Tök kellemetlenül érzem magam, barátomnak nem mertem mondani, mert nem tudom mennyire lenne jogos a "panasz", de rosszul esik. Én fordított helyzetben, biztos nem mennék el nélküle nyaralni.

22/L


2017. aug. 30. 08:35
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Én se mentem volna, de majd lesznek akik leugatnak hogy meg senki sem vagy a csaladban.
2017. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
38%
Nem jogosan. Nem muszáj mindenhova veled mennie, mintha pincsi kutya lennél. A szülőknek joga van néha csak a gyerekeikkel nyaralni menni.
2017. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
72%
Hát elég fura szitu. Nekem az lenne a természetes, hogy te is mész, természetesen önköltségen, mert úgy illik. De hogy teljesen kihagytak, az kicsit gáz.
2017. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
30%
Családi nyaralás. Te még nem vagy csaladtag. Hogy az anya kit hív megfelelő, az az ő dolga. A párodnak meg nem kell erről panaszkodni, egy hetet ki lehet bírni nélküle. Az, hogy te nem mennél el, a te dolgod, az meg hogy ő elmegy, az övé. Én sem mennék, de nem zavarna, ha a férjem menne.
2017. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:
94%
Több dolog is lehet. Az egyik verzió hogy nem akarta fizetni a nyaralásod, de gyanús hogy nem kérdezett rá hogy ha kifizeted a részed van-e kedved jönni, lehet ezt pofátlanságnak érezte. A másik hogy tényleg a fiával és a családi barátaival szeretett volna lenni, téged pedig nem érez a barátjának, vagy félt hogy csak veled foglalkozna a barátod, esetleg nem érzi hogy hosszútávon együtt lesztek.. jjobban kéne ismerni a helyzetet hogy véleményt mondjak, szóval passz. Szerintem ne fújd fel a dolgot magadban, kiváltság lett volna ha te is mehetsz, de teljesen védhető a részéről ha nem.
2017. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk a legegyszerubb magyarázat az, ha már mindenképp magyarázni kell, hogy a fiával akár lenni. Nem a fiával és az éppen aktuális barátnőjével, hanem a fiával.
2017. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
56%
Hát anyósjelölt akkor mégsem kedvel téged annyira. Csak vigyázz vele, mert ha együtt maradsz a barátoddal, és tényleg ő lesz az anyósod hosszú távra, akkor jó legalább látszólag jóban lenni vele. Amúgy az ilyen anyák nekem nem nagyon szimpatikusak, ki akarják sajátitani a fiúkat, de ha ilyen, úgysem tudsz tenni ellene semmit.
2017. aug. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
42%
Jelenleg nem családtag vagy, csak aktuális barátnő.
2017. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó :

Mi kisajátítás ezen te szerencsétlen ?!

Az anyuka havi egyszer látja a fiát, de az akkoris a nőjével foglalkozik. Hadd legyen már néha csak a fiával. Akinek ez túl nagy kérés, az nem normális. Ebben a történetben nem az "anyósjelölt" akarja kisajátítani a férfit.

2017. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
82%
Persze tudom egyszerűbb anyós jelöltet hibáztatni, de vajon a barátodban miért nem merült fel hogy te is menj velük?
2017. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!