Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Gyerekesnek számit egy 28...

Gyerekesnek számit egy 28 éves lány, aki még az anyja ölébe beleül és az anyja irányitása alatt áll?

Figyelt kérdés
Allandóan nyafkázik, dolgozni nem nagyon szeret, de akkora a szája,hogy mindenkit leszól.Ha valaki nem ugy viselkedik vele és nem azt mondja,amit szeretne hallani,utána már nem is szól hozzá.
2017. szept. 11. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nemcsak annak számít hanem gyerek is.
2017. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyerekes. ez beteges. Pszichiátriai kezelésre szorulna a lány, de az anyja is.
2017. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem ugyanaz , mint a kérdező esete, de azért leírom:


Én nem függök az anyámtól, önálló életem van, munkám, stb. De nagyon ritkán nálam is előfordul, ha ilyen "bújós " hangulatom van, hogy az ölébe ülök, meg megölelgetem. Olyankor nyafogós is vagyok néha, ilyen "foglalkozz velem" stílusban. Már többször eszembe jutott, hogy hogyan nézhet ki ez kívülről, kicsit biztos betegesnek gondolnák mások. Ha valaki esetleg szokott hasonlót csinálni, megírhatná, így kevésbé érezném hülyén magam.

2017. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Ja, lemaradt: 31 éves vagyok.
2017. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Abban szerintem nincs semmi rossz, ha valaki felnőttként is időnként odabújik a szüleihez.

Viszont az nem normális ennyi idősen, hogy az anyja irányítása alatt áll.

2017. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából a másik gond vele az is,hogy mennyire tud dirigálni és ugyanakkor nem ért szinte semmihez.
2017. szept. 11. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha valaki az anyjával jó viszonyban van felnőtt korában is (puszi, ölélés, megfogja a kezét stb.), mert ez még nem jelenti feltétlenül, hogy önállótlan, csak hogy jóban van az anyjával. De ha tényleg önállótlan és minden problémáját az anyja nyakába varrja, az már annyira nem jó. Az sem jó, ha parancsolgat, kritizál amellett, hogy buta, de sajnos rengeteg ilyen és még ilyenebb ember van a világon. Mondok ennél durvábbat:

Rokonom kórházi dolgozó, egy olyan ember a felettese, akinek éppen meglett az érettségije, azon kívül semmi más (valakinek a valakije), az dirigál, kioszt másokat, megjegyzéseket tesz, szívat embereket, mert megteheti, emellett egy alpári, ostoba ember, olyanokat mesélget azoknak, akikkel jóban van, hogy mit csinál otthon a szexuális játékszereivel, de rászól azért valakire, mert az szerinte illetlenül és gyorsan eszik.

2017. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

28 évesen (és még inkább 31 évesen) nem az anyukájukhoz kéne bújniuk, hanem a partnerükhöz.

Igenis beteges, egészen pontosan amiatt, hogy a testi intimitást nem felnőtt módjára, partnerrel akarja megélni, hanem gyerek módjára az anyukájával.


Visszakérdezek, ha egy ugyanennyi idős férfi csinálná ezt akár apjával, akár anyjával, mit szólnátok???

2017. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor az lenne a válasz,hogy anyuka pici fia.:)
2017. szept. 11. 23:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól gyomronvágnám egy fagyott libával.
2023. jún. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!