Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan, aki megszakítot...

Van itt olyan, aki megszakította a kapcsolatot a szüleivel/férje szüleivel? A gyerekek hogy viselték?

Figyelt kérdés

4 gyerekünk van, nagyon szeretnek anyósommal lenni, ő is velük. Egyetlen probléma van: anyósom folyton próbál irányítani minket. Már beszéltünk vele szépen, csúnyán, a férjem is kettesben, apósom is. De nem áll le.

Mmost az a baja, hogy nem dolgozok. Megértem hogy ez neki nem tetszik, elfogadom a véleményét. De nem az a helyzet hogy a férjem 0-24 gürizik, szerencsére kényelmes állása van jó fizetéssel, belefér hogy itthon vagyok. Közös döntés volt. Anyósom viszont már többedszer szó szerint leqvázott, mert biztos ezért vagyok vele és ő sosem bírna pénzért szexelni. Na ez nyilván kicsit nagyon sok volt.


Ti mit tennétek? Elengednétek a fületek mellett?


2017. szept. 12. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Nem szakítanám el a gyerekeket a nagyitól a mi problémánk miatt, ha így szeretik egymást.
2017. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj ha a gyerekek szeretik anyósodat akkor őket netiltsd el,de neked nem kell találkoznod vele egyáltalán.

Nyílván ha a hátad mögött telebeszéli a gyerekek fejét,ne adj isten ellened próbálja fordítani őket,akkor simán megtílthatod neki hogy lássa a gyerekeiket.


Elég gusztustalan nőszemély lehet.

Nagyon sajnállak kérdező.

Nemtudom mit képzelnek magukról a fiús anyák (tisztelet a kivételnek), hogy belemernek szólni aegy másik család életébe?


Az én "anyósom"is hasonló kategória.

Én majdnem eltíltottam tőle a gyerekemet,azóta nem mer beleszólni semmibe!

2017. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Mi nem tartjuk a kapcsolatot a férjem szüleivel lassan 8 éve. A fiunk 5 éves, nem ismeri őket (ők nem keresték sosem, mi szóltunk, mikor megszületett), így nyilván nem hiányoznak neki.

Nem engedném el a fülem mellett, amit mondott anyósod, én nem találkoznék a helyedben vele többet, de a te esetedben a gyerekeket nem szakítanám el tőle, ők menjenek csak nyugodtan hozzá. Mindez persze csak addig élne, amíg nem kezd el nekik téged szidni, rád megjegyzéseket tenni (valószínűleg fog).

2017. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Neked nem kell találkozni vele, de a saját problémám miatt biztos nem a gyerekeimet büntetném, ha ők szeretik.
2017. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, titeket tényleg ne érdekeljen, mit mond anyós, szarni rá, de ha a gyerekek szeretik, őket ne szakítsd el a ti sérelmeitek miatt. :)


Én mostohaanyámmal nem beszélek 5 éve, de hozzá a gyerek sem mehet, mert ahogyan engem tönkretett, úgy őt is manipulálni fogja.

2017. szept. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kicsik csak 2 évesek, ők még nem mennek ottalvósra, de a nagyokat akkor engedjük. Majd a férjem viszi őket - bár ő is nagyon mérges.
2017. szept. 12. 12:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Május óta nem vagyok kíváncsi férjem anyjára.

3 gyerek van, nem szokták megemlíteni. Férjem akkor megy a gyerekekkel amikor akar, nem szólok bele,mert eszembe sincs a gyerekeket eltiltani ...de azóta ő se ment, gondolom már előre tudja,hogy az anyja műsorozni fog és arra nem kíváncsi..de nem kérdeztem tőle,hogy miért nem megy és nem is mondta. A lényeg,hogy azóta minden jobb :) különösen a kedvem.

A férjed menjen csak a gyerekekkel, anyósod szereti őket és a gyerekek is őt mert hiányzik nekik, joguk van a mamához!

2017. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Azért az nem igaz, hogy a gyerekeket büntetné a kérdező.

Én nem szeretném, ha a gyerekem olyan emberrel tartana a kapcsolatot, aki engem leqrváz. Mi lesz kamaszkorban? Majd a gyerek manipulálja a szülőket, nagyszülőket, kihasználva a rossz viszonyt.

Nem kell, hogy szeressétek egymást, de a tiszteletet meg kell adni!

Ha bármi esélyet is látnám annak, hogy az anyós a gyerekek előtt beszél rólam úgy, mint egy riherongyról, akkor biza nem engebdném oda a gyerekeket.

2017. szept. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eleinte nekem is elég érdekes (v)iszonyom volt anyóssal, de most már rendeződött. Esküvő és egy gyerek után. Leülnék vele beszélni. Ha gáz továbbra is és tényleg gáz (mármint a lek*rvázás nem normális dolog), akkor szüneteltetném a kapcsolattartást.
2017. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!