Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is bunkó vagyok...

Szerintetek is bunkó vagyok az anyósommal?

Figyelt kérdés

A férjem szerint az vagyok, csak az anyja túl jószívű és nem mondja, mert nem akar megbántani. Pedig szerintem nem csinálok, olyan szörnyű dolgokat.

Példák,

- Ha cigizik kimegyek a szobából, mert nem bírom a cigifüstöt és rászóltam, hogy legyen szíves ne cigizzen a mi lakásunkban.

- Ha náluk alszunk nem szeretek vele tv-zni mert folyamatosan össze vissza kapcsolgat, ezért megmondom, hogy ők nézzék nyugodtan, de én inkább visszavonulok.

- Elfogadok tőle pénzt ha akar adni, hogy támogasson minket (23 évesek vagyunk nemrég költöztünk össze)

- Elfogadok tőle ruhákat, mert a nevelt lánya divattervező, és elég gazdag, sok ruhát szokott rá sózni, ő meg nekem adja, hogy rajtam biztos jobban állna. A férjem szerint nem kéne elfogadnom, inkább biztatnom kéne hogy rajta is ugyan olyan jól áll.

Múltkor meg egy hülye póló miatt vesztünk össze, ami azon az ágyon volt összehajtogatva, amin aludni szoktunk, én meg megkérdeztem, hogy direkt rakta-e oda nekem, vagy az övé-e. Erre azt mondta lehet a tiéd. A férjem szerint vissza kéne vinnem és ezzel együtt bocsánatot kérnem, hogy ilyen figyelmetlen és bunkó voltam, de én nem érzem magam annak.

Szerintetek?


2017. szept. 19. 18:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Én ezekben nem látok semmi rosszat. Pontosabban látok. A férjed mintha jobban szeretné az anyját, mint téged. Ebből még lesz probléma.
2017. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Ha így van, ahogy leírtad, akkor ebben semmi sincs.
2017. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem van ott még más is, amit nem írtál le.:-) Érzésem szerint nem az egyes cselekedeteiddel, hanem az egész hozzáállásoddal van probléma. Egyébként ti nem is laktatok soha együtt, úgy házasodtatok össze?
2017. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Hát pesrsze hogy jobban szereti az annyát !!!!
2017. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

mondjuk ha valaki az én lakásomban gyújt rá, azt kivágom!

amúgy a többit nem értem? mi a baj vele? párod anyjába szerelmes?

2017. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Itt a párod a nem normális.

Semmi rosszat nem teszel az anyósod ellen. Ha valaki nálunk gyújtana rá, elzavarnám, és pl én is utálom, ha valaki kapcsolgatja a tv-t.


A férjed viszont nagyon nem normálisan áll hozzá. Tényleg mintha az anyja lenne a szerelme, nem te. Összeveszik veled ilyenen? Csodálom, hogy el tudod viselni.

2017. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3%
Hát, az, hogy rászólsz, hogy a Ti lakásotokban ne cigizzen, az talán enyhén udvariatlan. Az ember a vendéget (anyósod annak számít, ha nálatok van) nem utasítja rendre, hanem nyel. Tény persze, hogy anyósod részéről nem túl udvarian (mondhatnám nem vall magas intelligenciára), hogy a jelenlétedben cigizik, ha tudja, hogy Te a füstöt nem kedveled. Sajnos az élet ilyen.
2017. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem voltál bunkó.

Ő volt az, hogy úgy cigizik nálatok hogy nem szereted.

Aki szerint "nyelni" kell...akkor is nyelnél ha oda.carna a szoba közepére? Mert vendég?

Mert én kb egy szintre teszem a kettőt, nem dohányosként...

2017. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a párod inkább arra érti, hogy a pénzt és a ruhákat elfogadod. Nem tudhatod, hogy a nevelt lánya nem e tette már szóvá, hogy mindent neked ad.Lehet a párod nem szeretné, hogy anyukája pénzt adjon neked, mondjuk én el sem fogadnám, ha a párom elteszi ok, de én biztos nem kérném.
2017. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Az odaszarás sokkal kisebb baj, mint a cigizés, mert nem ártalmas az egészségre.
2017. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!