Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan haragszom anyósomra?

Jogosan haragszom anyósomra?

Figyelt kérdés
Par napja volt a szuletesnapom es anyosomon kivul minden csaladtag felkoszontott. Elegge rosszul esik, de nem tudom, en viszem e tulzasba vagy jogosan vagyok csalodott

2017. szept. 30. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen fölösleges görcsölni, akkor is ha jó a viszonyotok és akkor is ha rossz. Ha jó, akkor becsüld meg és ne rontsd el ilyen apróság miatt. Lehet elfelejtette, lehet neki nem annyira fontos ez. Ha rossz a kapcsolatotok, akkor meg tök mindegy.
2017. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem jogos. Lehet, hogy nem is tudta, vagy elfelejtette. Ilyenből én soha nem csináltam problémát.
2017. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem érdemes haragudnod. Épp múlthéten jártam úgy, hogy a tesómat fehivtam, hogy úgye másnap van a sógorom szülinapja.. mondta, hogy igen. Már el is terveztem, hogy hogyan fogom felköszönteni... erre 3 nappal később jutott eszembe, hogy teljesen kiment a fejemből.. ja és nem vagyok olyan idős.
2017. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Te fel szoktad koszonteni? En pl. nem koszontettem fel anyu uj pasijat, mert nem szeretem...
2017. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En mindig fel szoktam koszonteni es nyaron mi rendeztuk a szuletesnapi bulijat is, ahova az egesz csalad eljott
2017. szept. 30. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

És eddig ő mindig Aznap felköszöntött?

Nem lehet, hogy idén valami miatt kiment a fejéből?


Nálunk anyósnak fontos Mindenkit (még a 4 éves unokáját is) Aznap reggel hívni. Na, idén a fiát elfelejtette... Aztán pár nap után pótolta, és mondta, hogy nagyon szégyelli magát, de rumlis napjai voltak. De mi nem problémázunk ilyenen.

2017. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok, akkor nem szándékos, simán elfelejtette és amikor eszébe fog jutni, rettenetesen fogja bántani a dolog, majd meglátod!
2017. okt. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!