Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kinek van a legrosszabb...

Kinek van a legrosszabb anyósa a világon? Olyan történeteket meséljetek, amiket ellenetek tettek, és teljesen nem normálisnak minősül.

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 13:09
1 2
 1/11 manó1235 ***** válasza:
92%

Nekem a nagyanyám alkotott anno, édesanyám előző kapcsolatából lettek a tesóim nővérem és a bátyám, aztán össze került apuval így lettem én, ezt nagyanyám nem tudta elfogadni( aput és engem), minden féle elátkozott gyereknek hívott folyton, utált minket, mikor megszülettem nem volt hajlandó megnézni mert azt mondta fekete vér folyik az ereimben, hát köszi. :D

Velünk lakott sokáig megvette a ház egy részét, aztán saját fejjel úgy döntött hogy nem akar már velünk lakni, megvettük a házrészét és a pénzből elment egy szeretet otthonba. Teljesen megszakítottuk vele a kapcsolatot, majd az unokatestvérünk esküvőjén odajött hozzánk bocsánatot kért, és azt mondta nagyon sok mindent csinálna már másképp mint akkor. Anyámmal a mai napig nem beszélnek. 23/L

2017. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Nekem szerencsére nem annyira szörnyű... nem egy főnyeremény, és néha nagyon idegesítő, de amilyen sztorikat látok-hallok, hát két kezem összeteszem, hogy "csak" helikopter típus, és mindenbe beledumál, főleg olyanba, amihez nem ért (pl. az én szakmámba :D) meg azt hiszi, azért, mert egyetemi diplomája van és élt 70 évet, többet tud mindenről, mint bárki más. Félreértés ne essék, nem a diplomásokat akar cs.tetni, nekem is van, mégsem hiszem magam a világ legokosabb emberének. Ja meg mivel a párom (szerencsére) elég nyers vele és leállítja, az én fülemet rágja, hogy vegyem rá erre meg arra a párom, csak mert én nem keresem a konfliktust...


Apai ági nagyanyám meg egy másik rokonunk viszont... fúúúúúúúúúúúú...


Nagyanyámról vázlatosan: Nagybátyám volt a kedvenc, aki le sem szarta. Apámmal pénzeltette magát meg vele dolgoztatott, aztán minden pénz ment nagybátyámhoz. Közben undorító módon nyilatkozott rólunk (anya, öcsém, én)... amikor "vendégül látott" minket, hát gyanúsan direkt gusztustalan cuccokat ajánlott fel... penészes cuccok mindig, gombás körmét belelógatta az ecetes uborkába... fujj. Egyszer nekem szülinapi levél gyanán kiküldött egy olyat, amiben kb. fikáz egész végig virágnyelven, na arra anya nagyon kiakadt, nem csoda. Megpróbált minket összeugrasztani egymással hazugságokkal. Leordította a fejem, amiért a penészes házában be mertem fulladni asztmásként 4 éves koromban, és elkezdte, hogy én hazudok meg játszom az eszem, és nem is penészes a háza...

Anya és apa esküvőjére elment nászajándék nélkül, és külön követelte, hogy csomagoljanak neki kaját.


Másik rokonról annyit tudok, hogy folyton ordított, veszekedett a vejével, mire az inkább kivonta magát a családi programokból. Mi meg azt hittük, hogy XY bácsi antiszoc, pedig aztán kiderült, hogy tök aranyos ember.

2017. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Amikor a fiam megszületett 25 évvel ezelőtt, az anyósom eljött a kórházba. Valahogy megoldotta, hogy bekerüljön a szobába hol én feküdtem. (nem tudom ma hogy zajlik ez, de 25 évvel ezelőtt a látogatók nem jöhettek be a ágyas szobákba ahol kismamák pihentek. Mivel a babákat is 3 óránként hozták ki a mamáknak így látogatómentessé tették a termeket. Látogatók az általuk kijelölt helyeken várhattak, akikhez kimentek a kismamák. A babákat meg a babszobában ablakon keresztül mutatták meg a látogatóknak) Szóval anyósom valahogy besurrant a szobába ahol rajtam kívül még 3 kismama pihent. Amikor meglátott, az ágyamhoz jött, és elővette a kistáskáját. Közölte, hogy a táskában készpénzben 1 millió forint van. Fogjam tegyem el, és tűnjek el az ő fia, és az én fiam életéből. A fiamat majd ők hazaviszik, felnevelik, én meg soha ne keressem. Köpni- nyelni nem tudtam, és nem is értettem, mert azt hittem kedvel. Az esküvőnkön is ott sírt, hogy milyen boldog, mert általam lett egy lánya. A szülőszobában meg pénzt ajánlva elzavart.. Na szerinted milyen anyós az ilyen??

Ha valakit érdekel a további sztori. A pénzt hozzávágtam, és 13 évig amíg házasságunk működött a házam küszöbét sem léphette át. Mi barátként elváltunk, mindketten új életet kezdtünk. Anyósommal akkor találkoztam újra amikor a fiam 18 évesen ballagott. Akkor bocsánatot kért. Meglepő de megbocsájtottam neki, mert már nem számít. Az élet meg rövid ahhoz, hogy másokra haragudjunk.

2017. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

- utált, amiért nem voltam megkeresztlkedve és folyamatosan, mikor náluk voltunk, egész hétvégén nyomta a térítős baromságait

- egyszer megkérdezte ugye nem csak szétteszem a lábam, hanem én is nyújtok valami "ellenszolgáltatást" (wf?!)

- felajánlott félmillát, csak hagyjam el a fiát

- végül rávette a őt, hogy el se vegyen inkább, mert "nem lesz templomi esküvő" - mindezt előttem. A legszebb, hogy a srác elgondolkozott rajta, úgyhogy én másnap összecsomagoltam és elköltöztem

2017. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Uramisten, milyen anyósok..döbbenet :/

Én csak annyit kaptam tőle párszor, hogy ne egyek sokat, kövér vagyok, stb. :D

2017. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

Az első babát elvetéltem, röpke 2 órán belül,hogy haza értem megjelent és egy b...s k..va voltam aki sunyi módon felcsináltatta magát,hogy azzal láncoljam magamhoz,de annál jobb dolog nem történhetett minthogy hála istennek elvetéltem és,hogy a méhemet is szedték volna ki. Olyan fél évvel később amikor újra kezdtünk beszélőviszonyba lenni, benyögött egy olyat,hogy ő azt nem úgy gondolta,de ha lenne gyerekem akkor megérteném miért mondta!!

Innentől azért lehet sejteni,hogy milyen a kapcsolatunk,mert semmilyen szinten nem tisztelem és egy furcsa nézésére is ugrok,hát még a szemétkedéseire. Szerencsére 8 hónapja semmi kapcsolatunk nincs..én kikötöttem miután az én nevemen van a ház,hogy a lábát ide be nem teheti..férjem akkor megy a gyerekekkel amikor csak akar

2017. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Örök probléma nálunk, hogy anyósom hobbija a rendrakás-takarítás, én meg lássuk be, trehány vagyok.

Mikor hazajöttem a 2. babával a kórházból, anyósom fennhangon elkezdett sápítozni, hogy nem érti, milyen inkompetens gyerekorvosunk meg védőnőnk van nekünk, mert ebbe a disznóólba nem lett volna szabad csecsemőt hazaengedni, és el kellene, hogy vegye a gyámügy.

Akkor egy jó darabig nem álltam vele szóba. :P

2017. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Elsö babànkat vàrtuk aki sajnos szívbetegsége miatt elvesztettünk és a 7. Hónapban halva kellett megszülni. Ez utàn két héttel anyósom azt mondta ne foglalkozzak én màr AZZAL csinàljam azt amire megkért. Mikor visszakérdeztem h komolyan gondolja amit mondott még azt mondta én szégyeljem el magam a viselkedésem miatt. (Hozzàteszem 2 hét alatt a szülést fizikailag nem heveri ki az ember nem hogy a lelki oldalàt) 1.5 évig nem beszéltünk aztàn mikor megtudta h megint babàt vàrok jött h lànyaként szeret stb....ja persze
2017. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Szia. Két éve, másfél évnyi várakozás, vizsgálat, kezelés után végre teherbe estem. Az, hogy az egész terhesség alatt azt hallgattam, hogy majd megtudom ezt és ezt, ha megszületik a pici..Nem tudom én még, hogy mennyibe kerül egy gyerek..stb. Az meg sem fordult a fejében, hogy a magánorvosért fizetni kell..De ezek még nem is bosszantottak. De amikor a fiam úgy döntött, hogy neki 7 hónap elég volt és megszületett, akkor kezdődtek a számomra megbocsájthatlan dolgok. Neki az első dolga az volt, hogy elküldje nekem az emelt családi pótlékhoz szükséges nyomtatványok listáját. Amivel nem lenne gond, ha a nyomtatvány neve nem az lenne, hogy "Igazolás tartósan beteg, súlyosan fogyatékos gyermekről"...Olyan volt, mintha még jobban megforgatta volna bennem a kést. Nem tudtam, hogy mi lesz, mit hoz a holnap, baromira nem ez kellett a lelki világomnak..De hát a pénz az pénz..A kisfiam amikor megszületett, akkor nem tudtam szoptatni. Nagyon pici volt, nagyon lefárasztotta volna, ha kiveszik nekem az inkubátorból és mellre tesszük, hogy szopni próbáljon. Fejtem kézi mellszívóval amikor tudtam, ittam a szoptatós teákat, szedtem mindenféle bogyót, de nem történt meg a tejbelövellés. A férjemnek ecsetelte, hogy olyan nincs, hogy valaki ne tudjon szoptatni, az nem lehetséges. Ő figyelt engem, nem ettem rendesen, nem pihentem rendesen. Nem tudom, hogy ő a helyemben hogy vészelte volna át ezt az időszakot. Később elmagyaráztam neki, hogy amíg ő megszülte 9 hónap után a gyermekeit, megfoghatta, mellre tehette őket, 3- 4 nap után szépen hazamehettek és élhették az életüket szépen. Ezzel szemben az én fiam koraszülött, nem foghattam meg csak a második nap egy 5 percre, nem bújhattam hozzá, csak állhattam az inkubátor mellett egész álló nap. El kellett telnie kb másfél hétnek, mire a kenguruzáshoz elég erős lett. És soha nem tudhattam, hogy aznap épp mivel várnak a koraszülött osztályon. De kb mintha, a falnak beszéltem volna..Előadta, hogy ő mennyit sírt, amikor kiderült a koraszülés..Utána pedig ecsetelte, hogy rögtön vitte a munkahelyére a pezsgőt ünnepelni, hogy ő nagymama lett..
2017. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

8# vagyok,mikor szules utan bejöttek hozzám a kórházba anyukámék párom és anyósom h hogy vagyok anyós végig azt pofázta mindenkinek h mennyire fáj a lába feje stb meg se kérdezte h vagyok.

Mikor engem a baba elvesztése után kérdezgettek hogy vagyok ki se nyithattam a számat ha anyós is ott volt mert egyből anyós h neki mekkora bánata van h pont egy fiut vesztettünk el mert ha még lány lstt volna...

2017. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!