Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki hogy kezeli az anyósával a...

Ki hogy kezeli az anyósával a konfliktusokat?

Figyelt kérdés

nagyon szemét anyóst fogtam ki, aljas egy nő de nem megyek bele a részletekbe.

Sok vitánkvolt már és mindig megvédtem magam, volt hogy keményen odaszoltam.

Anyós ellenem uszitotta az egész családot, 5 évestöl a 80 évesig. Ő ha sir akkor mindenki a làba elött hever.és erre rà is jött.

Hónapok ota duzzog és nem találkoztunk. Férjem nem akar haragot, ha keresné az anyja ( de nem keresi) akkor tartaná vele a kapcsolatot. Hozzá teszem nagyon sokat bàntott minket a nő

Ha békülésre kerül a sor közöttük , és az unokáját is akarnà làtni,mégis hogy viszonyuljak hozzà?

Én nem tudok megbocssjtani neki.


2017. okt. 21. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Durva lesz, amit mondok és sok embernek nem fog tetszeni. De hagyni kell a fenébe. 21. század van nem valami kőkorszak, ahol a "szeretned KELL, mert az anyád, apád, kishúgod, macskád bátyja, unokanővéred kertészének a dédapja" elv érvényesült. Gondolom már próbáltátok vele normálisan is megbeszélni a dolgokat. Ha nem sikerül (még 50. alkalommal sem) akkor hagyni kell a fenébe, hadd főjön meg a saját levében.
2017. okt. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De jó ,hogy ezt irtad, ugyanigy érzek!! Én hagynàm, de a férjem annyira kis naiv, gondolja ez még helyrejöhet a családjàval.... pedig "kivülàlloként" egyértelmü,hogy felesleges .ártalmasak az egészségre is...
2017. okt. 21. 05:26
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Mint az én anyósom.. idegileg is tönkre tette a családot. Én hozzá se szólok férjem se nagyon csak ha muszáj de akkor is sms vagy ír egy cetlit. Az meg csak duzzog , puffog , csapkod. Azt hittem csak én érzek ilyen ellenszevet az anyós iránt.
2017. okt. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan mondom f.asz ki van már ezekkel az erőszakos boszorkákkal!!!

Nem hagyják élni az embert,nem bírnak leválni a gyerekeikről.

Sőt az unokát is úgy akarják kezelni,mintha ők szülték volna!

Nemhogy az összes ilyen elmebeteg anyós felcsináltatná magát a saját fiával. 😣

Elegem van már,az enyém is megér egy misét...mióta elakartam tiltani tőle a gyerekemet,azóta nem szólógat be,de a hátam mögött mai napig minden vagyok!!!

Kétszínű dög!😰


Ha kibékülnek a férjeddel, akkor se hagyd hogy rátok nőjjön.

Nyugodtan szólj vissza neki.

Az ilyen másból nem ért.

2017. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En azt hittem csak en utalom ennyire az anyost😅😅😅
2017. okt. 21. 15:37
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Az en anyosom is egy kiallhatatlan no. Mae a hangjatol is rosszul vagyok. Ha hivja a paromat telon mar a hideg raz tőle...
2017. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Hogy kezelem a konfliktusokat? Alap járaton nem bírom elviselni a természetét, mert mindenbe bele akar szólni az életünkben, és folyton a kéretlen tanácsait osztogatja. Plusz, alapból bunkó a természete. A párom is tudja, mit gondolok az anyjáról. Mivel nem bírom elviselni, olyan ritkán érintkezem vele, amennyire csak lehet. Így nincsenek konfliktusok. Ha minden héten a hülyeségeit hallgatnám, azt nem bírnám ki.
2017. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen anyósom volt. Én nem szóltam vissza, csak nyeltem, 1-2-szer elsírtam magam.Aztán betelt a pohár. Ezek után a családi ünnepeken részt vettem a férjem kedvéért, kibírtam valahogy.Akkor telt be a pohár végleg, mikor kiderült, a férjem nála találkozgat a szeretőjével.Elváltunk.Most meg jönne, üzenget, hogy ő szeretett engem, vigyázna az unokájára (akit eddig le...t) stb. Az utcán köszönök neki, de megyek is tovább.
2017. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szivem szerint nem engedném azt se,hogy a kislànyt lássa, de nyilvàn nem tilthatom meg ha a férjem vinni akarja hozzá. Magamat ismerve végig idegeskednék és nagyon mérges lennék...hogy vagytok ti ezzel?
2017. okt. 26. 00:32
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nàlunk is sok vita van. Csak a férjemnek előző kapcsolatàból van egy gyermeke. Azt úgy kezeli anyósom mintha ő szülte volna. Mi hàla istennek külön költöztünk. Ameddig ott laktunk pihenni nrm lehetet mindig kitalàlt valamit mit kell csinàlni. Szar voltam mert nem tudtam úgy szeretni az első unokàjàt mint a sajàt gyerekem. Mert màr van egy közös kisfiunk. És elvoltam mondva mindennek hogy nem babusgatom puszilgatom. Minden délutàn elviszi az oviból a kislànyt eleinte mondta a férjeknek hogy menjen hozzàjuk, mert velünk van este mert itt alszik. Ez ment egy darabig de férjem màr nem úgy csinàlja ahogy ő fűtyül.
2017. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!