Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Torkig vagyok apósommal. Mit...

Torkig vagyok apósommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 37éves nő vagyok.

Az a helyzet hogy van egy élettársam akivel több mint fél éve élünk együtt.

Ő az apjával élt eddig, viszont most vettünk egy házat hogy külön legyünk.

Amikor bejelentettük apósomnak a költözés hírét, sírni kezdett, hogy egyedül marad és arra kért hadd jöjjön velünk az új házba. Nem szívesen de beleegyeztem, tekintettel arra, hogy azért mégiscsak a párom édesapja..a lényeg..

Hogy hétvégén költözés és apósom egyre elviselhetetlenebb..

Folyton beszól, és arra céloz hogy én nem illek a páromhoz..

Nem fogom bíni hosszútávon vele az együtt élést..

Tanácstalan vagyok..ti mit tennétek a helyembe??



2017. okt. 23. 11:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ne engedd oda hozzátok. Ennyi. Ebbe bele fogtok bukni a pároddal.
2017. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Akkor közlöd, hogy meggondoltad magad, maradjon, ahol eddig volt.
2017. okt. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

"és arra céloz hogy én nem illek a páromhoz.. "

Mondanám:

- Igen, Pista bácsi, jól érzi, nem illünk mi össze. De hát ilyen az élet, ez így alakult. Tessék szíves lenni otthon maradni, mert rossz lesz ezzel a ténnyel naponta szembesülni.

2017. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Miért költözne hozzátok? Maradjon ott, ahol eddig élt. Gondolom, még nem szorul ápolásra, ellátásra.

Anyukám is sírt, amikor elköltöztem otthonról. És? Ilyenek a szülők. Ettől még nem vittem magammal :D És nyilván ő is megszokta, hogy már nem otthon élek. Attól még találkozunk, nem tűntem el :)

2017. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves amugy?
2017. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Ott rontottátok el, hogy érzelmileg zsarolt, ti meg bedőltetek neki. Nézz utána. Semmilyen körülmények között nem mennék se a párom szüleihez, meg egy családtag sem jönn hozzánk. Akkor sem ha szomorú. A párod is fura ember lehet, ha 37 évesen vagy több sikerült elköltözni az apjától. Nem jósolok sok jövőt a kapcsolatotoknak. Ha egyikőtök sem határozott, a fejetekre nő.
2017. okt. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ne aggódj, ne idegeskedj. nem lesz semmi gond az apósoddal !

Ez most csak egy kis pánik szerűség, félelem ami kialakult nála, hiszen lakhelyet változtat, te is mint új szereplő beléptél az élet minden napjaiba, stb. Tudod minél idősebb az ember, annál nehezebben szokik hozzá a változásokhoz, de idővel minden normalizálódik és megtalálja saját magát, a helyét az újonnan kialakult körülményekben, helyzetben. Toleranciánkkal tudunk a másiknak a legtöbbet segíteni abban , hogy minél hamarabb tudja megszokni a változás tényét.

Nyugi és nyugtasd bátorítsad az apósodat, hogy minden jó lesz és , hogy te is jó menye leszel jó élettársa leszel a párodnak, azaz a fiának.

Ne azt sugallod a viselkedéseddel, hozzá állásoddal, hogy tényleg igaza van az apósodnak és jól érzi, hogy nem vagy jó párja a fiának.

2017. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

Jobb távolról szeretni egymást, mint közelről utálni.

Beszélnének meg, hogy többször fogjátok látogatni, de jobb ha nem költözik el veletek.

Még ti is a párkapcsolat elején vagytok, nem hiányzik oda senki.

2017. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%

Párod az apjával élt kettesbe

vettetek egy házat,hogy együtt éljetek,külön apóstól.

Erre most viszitek magatokkal apóst is...

Nem igazán volt értelme házat venni.

Én nem engedtem volna, megyünk látogatni,ha szükség van a fiára bármikor megy és ennyi.

Após meg nyugodtan ismerkedhet és nem lesz egyedül (anyósom 60 fölött ismerkedett meg jelenlegi élettársával, nagymamám 79 évesen költözött össze az élettársával......egyik sincs egyedül és a gyerekeket se terhelik)

2017. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem szabad megengedni, hogy odaköltözzön, mert arra nagyon hamar rámegy a kapcsolatotok.
2017. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!