Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti is ennyire féltetek az...

Ti is ennyire féltetek az első találkozástól? Ezek jó ajándékok?

Figyelt kérdés
Parom angol,de mi Amerikában lakunk,ott ismerkedtünk meg. Jovoheten jövök meglátogatni a családom Angliàban és akkor talalkozom anyosekkal is...Egyedül stb nagyon felek... :) 21eves vagyok(ha ez számít). A parom szerint biztos imádni fognak...Após nagyon szereti a bort,így vettem Neki egy magyar nagyon jó bort.Anyosnak meg nincs ötletem. Régóta rajzolok,művészeti suliba járok,szerintetek milyen lenne plusz adni egy rajzot Budapestről,amit én csinaltam? Túl sok? Vagy kidobják majd? És hogyan ne feljek ettől? :)

2017. nov. 1. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kepzeld magadat az en helyzetembe: amikor eloszor talalkoztam a csaladdal, meg alif beszeltem a parom a nyelvet, ok pedig semmit nem beszelnek az anyanyelvukon kivul. Te beszelsz veluk kozos nyelvet, innentol kezdve mar sokkal nagyobb elonyben vagy :D. Ok is csak emberek, minden oke lesz :).
2017. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Házasok vagytok?


Én magamból indulok ki, de én annyira nem örülnék egy saját készítésű rajznak egy városról, ami engem nem is érdekel. Plusz számomra taszító lenne, ha előadnád, hogy te régóta rajzolsz és művészetis vagy és ezért készítettél egy rajzot nekem. Beképzeltnek tűnnél a szememben, mint aki fitogtatni akarja, hogy milyen jól rajzol, és legyek megtisztelve, hogy firkált nekem valamit.

Plusz egy kép Budapestről... hát, semmiképpen nem nevezhető szép ajándéknak, még kevésbé hasznosnak, még kevésbé élvezetesnek. A bor rendben van, de a párod anyukájának inkább találj ki valami mást. Csak kellemetlenséget okozna, ha esetleg nem tudná vagy nem akarná valahova kitenni a rajzodat, aztán mindig az lenne a téma, hogy már első alkalommal megsértődtetek egymásra.

Egy pár év múlva már rajzolgathatsz neki, bár szerintem akkor se Budapestet, de most valami kedvesebbet találj ki.

2017. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem inkább rajzold át egyik családi fényképüket, és kereteztesd is be szépen.
2017. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2. Azert gondoltam csak Budapestre,mert voltak mar itt,es nagyon tetszett Nekik :) megfontolom,amit irtal!Koszonom :)
2017. nov. 1. 19:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy félj, ha nyitottak, semmi baj nem lesz, h meg nem, akkor a fejed tetejére is állhatsz, semmi nem lesz jó.


A rajz tök jó, én nagyon örülnék neki - én is kis művész, írás beállítottságú vagyok :)

2017. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
A bornak orulnék, de csak akkor ha voros, tehat nem art tudni, hogy pontosan milyen bort szeret. Ha csak tenyleg egy ismerkedes, akkor nem kell ajandekot vinni. Mar csak ezert nem, mert kellemetlenul erezhetik magunat, hogy ok kaptak ajandekot ok meg nem vettek semmit. Nalam alapszabaly, hogy anyosnak semmit nem veszek. Valahol olvastam, hogy nem jo dolog ajandekokkal elhalmozni. Ha ott fogsz lakni egy ideig, akkor en egy nagy csokor viragot vinnek anyosnak illetve foznék nekik egy finom igazi magyar gulyaslevest, ne nem rogton.... :D. A bor az mindenkeppen jo.
2017. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, apuka milyen bort szeret, anyukának csokor virág, tesóknak - ha vannak bonbon vagy bor/virág, ha felnőttek. Minden barátnőm családjával így csináltam, eddig evidensnek tűnt.

Bár a rajz is cuki. :)

2017. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lányként nem fura virágot vinni? :)
2017. nov. 5. 00:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem bazi nagy csokor, szerintem nem. De a csoki univerzális.
2017. nov. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Apósnak a bor jól hangzik.

Anyósnak Szamos marcipán desszert?


Jó ötlet lenne a rajz is, viszont az még ehhez a találkozáshoz túlságosan személyes. Tartogasd későbbre :).

2017. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!