Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez normális amit művelnek?

Ez normális amit művelnek?

Figyelt kérdés

eddig nemvolt bajom anyósomékkal,de mióta nem adtam pénz apósnak azóta én vagyok a szar szajha.

2évig laktunk náluk mindent mi fizettünk,mi vettük a kaját ,mi főztünk stb ,és még igyis pénzr követeltek De sok próbállkozás után teherbe estem. Azt hittük jaj dejólesz nagy szülők segítenek majd,ehelyett elkelett viselni az ittas apóst és mindenlébe kanál anyóst.

Már tudtuk ez igy nem meget mert milyen lesz a kicsiknek és plussz még annyit főzni meg mindent fizetni nem bírjuk majd akkor is jobban kijövünk ,ha albérletbe megyünk.

Ami meg is történt. És jobb is.Mert anyósom jött mindig igy a gyerek meg ùgy mindenbe beleszóltak,meg mire költünk. Após meg mindent eliszik maguknak meg semmit nem vesz.utóbbi időbe még terhes voltam elkezdett zaklatni és többször meg is lopott.

Ideges volt mindig mert nem adtunk pénzt.

arról nemis beszélve,hogy igénytelenek voltak hiába mondtuk cipő le,meg kézmosás ,ha a babázni akarnak,ebből is sok vita volt mert nehezükre esett.hamar elis költöztünk,párom szégyelli őket ,de mondtam ő nemtehet róla.

Költözés után már aznap ottis voltak enni.pedig elég jó nyugdíjuk vsn.

Minden látogatásnál beleszólnak a gyereknevelésembe,meg amibe csak lehet.meg mindig mondják menyjünk vissza.

Jönnek az jól laknak meg mindig visznek valamit,de hozni még nemhoztak semmit..

Legutóbbi látogatásnál elvittek egy üveg bort,meg wc papirt letekerve stb.. Kérdés nélkül.. Kicsit zavaró mikor lesz ennek vege nem szállnak le rólunk soha?


2017. nov. 8. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

soha nem lesz vége, ez van

vagy mit vársz tőlünk?

2017. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ez nagyon durva. Nem engedném be őket.
2017. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűen,ha legközelebb jönnek és kérnek,mondjátok meg nekik hogy nincs nektek sem. Ami van az meg kell a gyerekre meg nektek. Ennyi volt!!! Ha nem tetszik nem kell jönni. Rászoktak arra hogy mindig adtok szoktasátok le őket erről.
2017. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

És a párod miért nem állítja le öket?


Egyrészt nem kell öket beengedni, csak ha meghívtátok öket.


Másrészt ha bármibe is beleszólnak, akkor kitesséleklni öket.


Harmadszor a párod vegye el tölük, amit begyüjtöttek, mielött elküldi öket!


Negyedszer meg pénzt én egyáltalán nem adnék nekik!

2017. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%

egyaltalán miért tudják hogy laktok?


felnőtt emberként meg legyen már annyi bennetek, hogy elkülditek őket a búsba

2017. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de úgy tűnik, velük együtt költöztetek el... őket ott kellett volna hagyni mondjuk. Vagyis ha jönnek, nem engedni be, megmondani most nem alkalmas, majd máskor, mondjuk 2 hónap múlva, szeretnétek nyugalmat, ki se nyitni az ajtót, ennyi. Ennyire nincs bennetek erő?
2017. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Egyáltalán nem értelek. Jönnek ebédelni? Mire fel? Hogy néz ez ki a gyakorlatban? Megjelnnek mondjuk minden nap délben és odaülnek az asztalhoz, maguktól elpakolnak tányért, stb. maguknak és vesznek az ételetekből?


Egész egyszerűen párod (mindenki a saját szüleit rendezi!) szóljon nekik, hogy sajnáljuk, a baba sok kiadással jár, nem tudunk titeket is etetni, holnaptól oldjátok meg magatok az étkezéseteket.


Vagy ha nagyon papucs a férjed, egyszerűen ne engedd be őket vagy tényleg menjetek el valahová kirándulni. Telefont ne vedd fel ha hívnak, majd a fiúkkal megbeszélik a dolgot.

2017. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Más megoldás nincs, mint nem beengedni őket. Komolyan.
2017. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt a palidnak kell intéznie és beszélni a szüleivel.
2017. nov. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!