Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a rossz?

Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Férjem kitalálta, hogy most szemüveg helyett ő lencsét hordana. Ezzel csak az a baj, hogy nincs fél évente 40 ezrünk rá. A szemüvegre pedig adna támogatást a munkahelye. Anyósom belém állt hogy de akkor is a lencse, mert jobban lát vele..majd ő a felét állja. Meg, hogy az ő szemszögéből költöttünk már totál felesleges dolgokra is. Én csak azt nem értem, hogy tudja a férjem, hogy milyen helyzetben vagyunk (pont költözés előtt) és mégis ragaszkodik hozzá...A másik pedig, hogy anyósom beleszól..csak azt nem tudom milyen jogon. Túrkáljon más pénztárcájában..

2017. nov. 9. 07:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%

A férjed önnàllò, döntèskèpes egyèn. Ha ô ùgy dönt hogy ez kell neki ès te nem èrtesz vele egyet, akkor megpròbàlhatod normàlisan èrvelve lebeszèlni, de vètò jogod nincs ès el kell fogadnod a döntèsèt. Az anyòs ne ugasson bele, de mièrt ne segithetne a fiànak azzal hogy beszàll anyagilag?

Nem vagy rossz, csak fogadd el hogy nem iranyithatsz mindent.

2017. nov. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem irányítani szeretnék,csak egyszerűen nem tehetjük meg. Itt az egy éves kisfiunk, volt olyan,hogy hó végén kölcsön kellett kérni gyógyszerre...És így vegyünk lencsét??
2017. nov. 9. 07:50
 3/38 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg férjeddel nem tudnál beszélni a kialakult helyzetről?

Lehet hogy megértené? Lehet ám kompromisszumot is kötni neked is, és neki is.

Amúgy ne sértődj meg, de előző felhasználónak igaza van (tudom, mert én is ilyen voltam), úgy nézel ki, mint aki mindent irányítani akar.

Nekem emiatt majdnem vége lett a házasságomnak!


Beszéljétek meg együtt, hiszen mi nem ismerünk titeket :P.

2017. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%

Kontaktlencsésként írom, hogy tényleg ég és föld, ráadásul ha netről rendelitek, akkor olcsóbb!

A lencséket egyébként túl lehet hordani is, ami csökkenti a költségeket!


Mellékesen olyan vagy, mint a nejem volt. Aggódott mindig mindenen, nem tudta élvezni az életet, hazamenni nem volt kedvem. Aztán odáig fajultak a dolgok, hogy belengettem a válást, és utána már megtudtuk beszélni a dolgokat (addig mindig neki volt igaza, nem tudtam vele beszélni).

Azóta mindent megbeszélünk, és imádjuk egymást, minden tekintetben csúcs az életünk!

2017. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%

Hú de párkapcsolati tanácsadás lett ebből! xD


40 ezer baromság, feléből ki lehet hozni neten, és mint írták, túlhordható!

Ti döntsetek, megbeszélsé alapján.

Gondolom közös pénzügyeitek vannak, de ez nem jelenti azt hogy közös vágyaitok, mindkettőtöknek kell valami, neki is, neked is, nem szabad mindenkinek megvállnia mindentől, amire vágyik.

Szeresd, beszélgess vele, és tiétek a világ!

2017. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%

Ebből úgy jöhetsz ki jól, ha rájukhagyod. Oh, és ne félévente fizessétek, hanem mondjuk egy külön dobozba, borítékba tegyetek rá félre havonta!

Nézz úgy az anyósodra, mint egy anya-társra. Nem ellenség, hanem a saját gyereke érdekét(vágyát) védi. És nem csak szóban, hanem tettekben is. Igy havi 2.500forint a lencse.

Anyukás tipp.

Mindig legyen tartalék gyógyszerre. Két lányom vagy, ovisok, ez úgy 30ezer egy takonyszezonban.

2017. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%

Anyósokkal nehéz, ez tény, de mindkét félnek.

Bármennyire is szeretnek téged, mindig a gyereküket nézik, ez természetes, és hidd el neki is épp elég kellemetlen a helyzet, amikor előtte marakodtok ilyenen, pedig boldogan akar látni titeket.

Ne vedd támadásnak, inkább féltésnek.

Lencse jó dolog, láthatod férjed szemüveg nélkül...már ha szeretnéd úgy látni :D.

Előzőnek pedig igaza van, félre lehet tenni, nem kell a pénzügyekből ekkora drámát csinálni, tanuljatok meg élni.

2017. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
48%
Igen, te vagy a rossz! Nem kerül fél évente 40 ezerbe! Nézz utána!
2017. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
62%
Inkább azon gondolkodj el, mitől lett hirtelen olyan létfontosságú, hogy megszabaduljon a szemüvegétől. Csak a periférikus látás szempontjából jobb a kontaktlencse, amúgy meg több macerával jár, mint a szemüveg, tudom, mert nekem is van. Fura, hogy eddig jól elvolt vele, és most kell váltani, amikor a napi megélhetés is gondot okoz nektek.
2017. nov. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%

Kedves utolsó! Bár nem férj vagyok, hanem feleség, de tapasztalatból írom, hogy nekem a kontaktlencse jobb közérzetet ad, és most, hogy van az új air optix, észre sem veszem.

Tehát nekem csak a típust kellett megtalálni, és utána már jöhetett :).

2017. nov. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!