Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy viselkednétek ha így...

Hogy viselkednétek ha így reagálna valaki arra hogy gyereketek lesz?

Figyelt kérdés

30as házaspár vagyunk,stabil háttérrel, épp ideális lett a gyermekvállás,össze is jött,mint a nagy könyvben (fél év járás után összeköltözés,rá 4 évre házasság,saját ház,2.évfordulón baba a pocakban)

Letelt az első trimeszter,beavattuk a családot.Egy kivétellel mindenki örült.

Anyós első reakciója annyi volt,korai még,ugye nem tartjuk meg,gondoljuk csak át...

Nem szeret,ezen túltettem rég magam,de a fia gyereke is,hogy mondhat ilyet.Eljöttünk egyből,hormonok ide vagy oda nem akarom többet látni,hogy mondhat ilyet egy ártatlan kis lényre.

(nem első unoka,nem az a baja,hanem hogy elbettem a kisfiát akire úgy gondolt örökké vele fog élni)


2017. nov. 11. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem foglalkoznék vele.
2017. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Én is így reagélnék ahogy Te reagáltál.Jó nagy b..nkó az anyósod.
2017. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Azzal a kiegészitéssel, hogy az általa halálra itélt unokát soha nem láthatja!!!
2017. nov. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Majd úgy is megenyhül, mihelyst meglátja az unokát. Vagy nem.
2017. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Amilyen csípős tudok lenni, a -gondoljátok át- szövegnél lehet kibukott volna hogy : mama, már elég jól öregszik, nem akar még kipurcanni? gondolja át...

ilyet mondani, hogy ezzel megölné a benned növekvő életet...

nekünk 3. baba lesz, azt hittem, majd mindenki csak bólogat rá, nem számítottam ujjongásra, mégis azt kaptam, örült mindenki :) felnevelni úgyis a szülő dolga, miért nem tudnak örülni egyes családtagok? mintha az ő gondja lenne aztán...

2017. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Én ezen a ponton megszakítanám a kapcsolatot vele és nem engedném a gyerek közelébe sem. Ja várj, meg is tettem. :D
2017. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
30+osan elso gyereknel akarmi is lenne meg se fordulna a fejemben elvetetni. Nemhogy ilyen korulmenyek kozott. Mikor kellene szulnod, fel labbal a sirban???
2017. nov. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Letehetne róla, hogy a jövőben BÁRMIKOR is mennék hozzá vagy ő jöhetne hozzánk.


Természetesen az unokát is max. családi eseményeken láthatná.

2017. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Mindenki azt tanácsolja, hogy ne láthassa az öregasszony az unokáját. Én is.

Te is így gondolod?

2017. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Anyám már anyának se az igazi,évek óta nem is láttam.

Reméltem hogy legalább egy nagymamája lesz a picinek,engem nem kell szeressen,de a fia gyereke is lesz 😕

2017. nov. 11. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!