Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez tényleg így van? Mert én...

Ez tényleg így van? Mert én nem hinném.

Figyelt kérdés
Anyósom terhességem alatt, és a baba megszületése után is szereti éreztetni velem, hogy a fiam inkább hozzájuk tartozik, ebbe most részletesebben nem mennék bele, mert lenne mit mesélnem, a kérdésem arra irányulna, hogy ma a férjem elmondta, hogy amikor a fiúnk megszületett, az anyósom olyat mondott neki, hogy egy nagymamának ugyanannyi joga van az unokájánál, mint az anyának. Részletesebben nem tudom kifejteni, mert a férjem nem emlékszik, hogy mire és miért mondta, de remélem érthető a kérdésem. Tényleg így van? Ugyanannyi köze lenne a fiamhoz, mint nekem anyaként?
2017. nov. 16. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nincs annyi joga, mert nem a gyereke.
2017. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen nincs annyi köze!

...de érdekes lenne tudni, hogy milyen szövegkörnyezetben és mire mondta.

A férjed meg egy undorító szarkavaró!

2017. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Eleg tre h a ferjed se emlekszik, de megkeverni meg tudta a szrt.. 🤔😅 amugy termeszetesen nincs annyi joga a gyerekedhez, mint neked.
2017. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Negyed annyi joga sincs,mint az anyukának!!!

Viszont aki képes igy fogalmazni,attól sok jót ne várj.

Ez a nő úgy gondolja,hogy neki szülted a gyereket.

Te kb egy béranya vagy az ő szemében.


Kapd össze magad és gyorsan mutasd meg neki hogy hol a helye!

2017. nov. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

2-essel és 3-assal értek egyet!

A férjed egy undorító sz...kavaró!

Még ha pontosan emlékezett volna, milyen szövegkörnyezetben hangzott ez el, és ezt pontosan idézte is volna, akkor is nagyon buta dolog lett volna elmondania ezt. Így meg.... minősíthetetlen!


És te sem helyesen viszonyulsz a dologhoz, mert puffogsz rajta, ahelyett, hogy megmondtad volna férjednek, hogy ha anyósod neked akar valamit mondani, akkor személyesen mondja meg, ne közvetítőn keresztül. Addig pedig nincs miről beszélni.

Tessék befejezni az agyalást a ki tudja milyen szövegkörnyezetben elhangzott mondaton! Majd ha neked mondja, akkor hallani fogod, pontosan hogyan gondolja, és akkor ráérsz véleményt alkotni erről.


Jog szerint pedig természetesen te és férjed vagytok felelősek a gyerekért és a ti jogotok megszabni, hogyan neveljétek.

Csak mellékesen jegyzem meg, hogy a gyerek nem vagyontárgy, amit birtokolni lehet, hanem test és lélek, aki gondoskodást és szeretet igényel. Tehát a "joga van hozzá" kifejezés nekem eleve visszás.

2017. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
A férjednek lekellett volna àllitani az anyjàt és helyre raknia hogy hogy jelenthet ki valaki ilyet . Te vagy a gyereked anyja nem ő ennyi .Sztem beszélj az anyóssal és rakd helyre .
2017. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%

Elég csúnya dolog, hogy a sok válaszoló a férjet szidja, hiszen ő egy fontos ember a kérdező számára, és undorító "szarkavarónak" hívni.

Ne legyen igazam, de lehet, hogy úgy érzi anyósod, hogy mivel te "elvetted" tőle a fiát, neki is joga van tőled "elvenni" a tiédet. Természetesen ez nem így van, mivel az az élet rendje, hogy a gyerekek kirepülnek otthonról, és te is tudod, hogy majd egyszer a te gyerekednek is lesz egy nő az életében, aki miatt ő is el fog menni.

2017. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

#7

Talán te vagy a férj?:)


Mesélgethetsz, vagy csomagolgathatod ezt selyempapírba, aki egy közösségben vagy családban a feszültséget generálja, azzal, hogy hordja-viszi a pletykát, ahelyett, hogy elsimítaná az bizony szarkavaró.

Ez még egy nőtől is elfogadhatatlan, de egy férfitől egyenesen undorító!

De megnyugtatlak, az ilyen ember most az egyiket árulta el (az anyját) legközelebb a párját fogja, pont az anyjának, vagy már meg is tette. Miért is? Mert ilyen a természete!

2017. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!