Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok mivel húzta ki az...

Nálatok mivel húzta ki az anyósotok a gyufát? Vicces sztorikat is várok.

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 23:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
82%
A kezével. Mivel meg akarta gyújtani a gázt.
2017. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
97%

A hulye feltekenysegi rohamaival, maniaja volt hogy csalom a ferjem. Peldaul:

Meg fiatalasszony koromban elmentem fogorvoshoz, es addig a gyereket rabiztam. Nem akarta elvallni, mert nehogy mar "amig en csavargok". Utana meg a tomest is leellenorizte a szamban. :-D

2017. nov. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
77%

Millio egy sztori van, de eddig minden terhessegemnel eljatszotta, a nem azert mondom, nem is tudom mondjam-e de 30.het korul annyi elhalt terhesseget hall mostanaba, azt tudjatok gyerekek,hogy mindig a 3. Gyerek a legserulekenyebb az az SNI,Adhd doen koros stb...


Ezekre meg ugrom,semmi masra de ezektol szoktam kiakadni

2017. nov. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
30%
3: mert annyi esze lehet csak, mint neked.
2017. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
92%
Eladtuk a házunkat, anyós jött "segíteni", akartam valamennyi borravalót adni a saját pénzemből az ügynöknek, erre nekiállt akadékoskodni ott az ingatlaniroda közepén, hogy ne adjak... Majd felrobbantam. Az én pénzem, én házam, mi a bánat köze van hozzá?
2017. nov. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
97%
Lek.rvázott
2017. nov. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
97%
Összefogott a férjem exével, hogy szétszedjenek minket. A csúcs az volt, amikor a hülye ex képes volt a saját szőke haját kihúzkodni, amit anyósom szétszórt a kocsiban. Mikor tehes lettem sírva vallott be mindent, csak had unokázhasson.
2017. nov. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 Horváth Ildikó Erzsé válasza:
93%
Rólam azt híresztelte az egész családban, hogy nem tudok főzni.Ez akkor derült ki amikor a zalai rokonok megkértek ,hogy főzzek 16 személyre gulyás levest és káposztás tésztát.2kg lisztből gyúrtam.Még 20 év múlva is emlegették, hogy ilyen finomat nem ettek.Ekkor mesélték nevetve.
2017. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
97%
Az exem anyukája pl. egy rokon esküvőjére menet közölte a kocsiban: "az unokákra mindenképpen rá akarom beszélni X-et (exemet), de az esküvőre nem." Amikor közöltem vele, hogy esküvő nélkül szóba sem jöhet ilyesmi, csak habogott. Egyébként meg egyikünk sem akart gyereket, se a pasi, se én. De az anyósjelölt szerint nekem kellett volna "rávenni" a pasit, hogy akarjon. Egy másik exem anyja meg azért utált engem, mert a fia mamahoteles volt és félt, hogy ha esetleg komolyra fordul a dolog, akkor a pasi nem fogja leadni otthon a pénzt, mint addig.
2017. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
92%
Amikor náluk voltam (külön lakrész, párom tulajdona), folyton felment a párom kifejezett kérése és néha parancsa ellenére is "takarítani", kikutatta a cuccainkat, átnézte a blokkjainkat... leigénytelenezett azért, mert 1x véletlenül nem csavartam bele a betétet elég erősen papírba, és feltapadt a szemetes falára. Folyton b.tatott azért, mert miért nem megyek el a köhögésemmel orvoshoz (voltam 20nál, egy sem találta meg az okát, belefáradtam, és nem zavaró) meg hogy milyen kövér vagyok és adjak le.
2017. nov. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!