Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan álljak hozzá anyós...

Hogyan álljak hozzá anyós jelöltemhez aki mindenbe bele akar látni és mindenbe beleszól?

Figyelt kérdés
A Párom és én több mint 1 éve vagyunk együtt, nekem van egy kislányom, Ő ezt el is fogadta a kapcsolatunk nagyon jó, együtt is élünk. Őt az édesanyja a nagymamájával együtt nevelte fel. Nagyon sokat támogatták, mind anyagilag mind egyéb módon, mióta elköltözött tőlük folyamatos függetlenedéssel próbáltam kiküszöbölni azt amit a kérdésben is megfogalmaztam. Sajnos ki is jelentette,hogy nem lesz olyan dolog a fiaval kapcsolatban amirol ne akarna tudni vagy amirol nem fog tudni. Eleinte meg azt is a fejemhez vagta hogy ne gondoljam a fia el fog koltozni mert Neki ott jo, ott kenyelmes. Képes bármit kinyomozni,utána telefonálni, ha ügyet intéz a fia ami mondjuk nem közös hanem a saját ügye képes odamenni, hogx minden papírt lásson... stb. Eleinte tolerans voltam de mara mar azt erzem az egeszsegemre kezd ramenni,hogy folyton mindenbe beleszol es mindenben iranyitani akar mindenhol ott akar lenni stb. Beszeltem erről a Párommal Ő annyit mondott, hogy amennyire lehet kizárjuk de azt nem kérhetem, hogy soha ne menjen oda es ne segitsen ha szukseg van ra. En ezt nem is varom el,termeszetesen de en kicsit azt erzem hogy nem kezel bennunket egy parkent hanem vagyok en meg van a Párom. Most peldaul lakásvétel előtt állunk ami úgy néz ki,hogy a keresztszülei gyűjtöttek neki kis koratol erre penzt amit most at is adtak, a maradék osszegre pedig hitelt vesz fel. Nyilvan igy mondhatni sok kozom nincs a lakashoz,de jol esett volna ha engem is belevonnak de minden papirt szinte dugott elolem ha ott voltam es a cirkuszt is kiverte hogy ketten akartunk menni lakast nezni, mert O menni akar. Amikot a hitelt akartunk elmenni megigenyelni ketten azert is kiverte a balhet, mondvan O akarja intezni vagy ha nem engedi meg a parom hogy jojjon akkor nem adja oda a keresztszulei altal osszegyujtott osszeget... Szoval nekem ezt lelkileg brutalis megelni amiket csinal es ahogyan, nem tudom hogyan kezeljem,nagyobb ellentetet sem akarok,de ha mar esetleg oda kell menni elore gyomoridegem van milyen veszekedes lesz a vege... Nem tudom mi lenne a legjobb vagy, hogy mikor lesz ennek vége...
2017. nov. 23. 12:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Párodon múlik.

DE én nem költöznék csak az ő lakásába, mert akkor anyuka tutira kapna kulcsot. Kell ez neked? CSAk idő kérdése, és a lányod is ki fogja kezdeni anyuka!


Szerintem szakíts és keress felnőtt férfit.

2017. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Jelentsetek ki, hogy matol naturistak vagytok es tok puceran eltek otthon ... nem mennek tobbet latogatoba es nem kell tobbet foglalkozni veluk.
2017. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nálam lakunk, az a lakás ki lesz adva, nem költözünk sehova.
2017. nov. 23. 12:08
 4/21 A kérdező kommentje:
Az tény hogy nem varhatom el hogy valaki hatat forditson teljesen az edesanyjanak,en sem tennen soha pedig az en anyukam sem konnyu eset, de hatat nem forditok neki de O nem szok bele az eletembe minden dontesemet ram hagyja amiota kulon elek..
2017. nov. 23. 12:09
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

És a bérleti díj csak a párodé? Vagy közös? Vagy anyukával osztozik?

Ez a pasi nincs felnőve, értem én, hogy gyerekkel örülsz, hogy találtál valakit, de kell még egy gyerek meg egy nő, aki mindenbe beleszól?

2017. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha valóban közös jövőt terveznétek, akkor a párod nem egyedül venne lakást, hanem Veled. Az igazságosság miatt az is megoldható lenne, hogy az ő tulajdonrésze nagyobb legyen annyival, ami a külön vagyona, de egy lakáshitelt a közös háztartásban közösen illene fizetni, akkor viszont illene valamennyi tulajdonrészt is kapnod. Így gyakorlatilag Te ki vagy rekesztve, a párodnak lesz egy lakása, amiben Te benne lakhatsz és ennyi. Ilyen helyzetben én pl biztos nem vállalnék közös gyereket.
2017. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%

Bocs, közben írtál még egy kommentet, így már kicsit más a helyzet, mivel neked is van lakásod.

Azt javaslom, beszéljétek meg a pénzügyeket és anyuka sorsát is, mert mindkettő megmérgezheti a kapcsolatotokat.

2017. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt csak befekteteskent szeretne azert h konnyebb legyen plusz a hitelt is fedezi... En nem tudok beleszallni sajnos ha akarnek sem, igy miert is lenne tulajdonreszem... Sajnos az en anyagi helyzetemben en evek mulva sem tudnek nagyobb osszeggel beleszallni... Azt tervezzuk hogy nyitunk egy lakastakarek penztart jovore es abba fogunk majd belekoltozni egyutt.
2017. nov. 23. 12:16
 9/21 A kérdező kommentje:
Vagyis abba a lakasba amire majd kozosen gyujtunk ossze.
2017. nov. 23. 12:17
 10/21 A kérdező kommentje:
Latom en h kuzd meg minden a multkor is kiallt mellettunk h igen is mi fogjuk intezni de egyszeruen az anyja keptelen beletorodni... Ugy erzi O mindent jobban tud, mindent Neki kell elrendezni ami a fiat illeti...
2017. nov. 23. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!