Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nem fogadnak el a barátnőm...

Nem fogadnak el a barátnőm szülei, ok nélkül, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát a barátnőm 14 éves(Most lesz 15 pár hét múlva)

Én 17(Pár hónap és 18)

6 hónapja vagyunk együtt,eleinte azt se engedte az anyja,hogy találkozzunk,aztán már kijöhetett a kapuba..

Mostanába be is mehettem hozzá,de csak 1-2 órára

Fél év alatt semmi olyan nem történt,nem akarom elsietni,nem erőltetem rá mert nagyon szeretem. Ezt az anyjáéknak is mondtuk.

Aztán facen beszélgettünk a szexről,ő hozta fel,de semmi olyat nem írtunk.És valaki feltörte a facéját,és mondták az anyjának.

Erre most ő eltiltotta tőlem,nem mehetek el hozzájuk meg semmi.

Meg hogy innentől már nem hisz nekem,holott semmit nem csináltam.

Szeretem nagyon ezt a lanyt,es nem is akarom elvesziteni,de nekem nem jó egy ilyen kapcsolat,hogy fél év után itt "cirkuszkodik" az anyja. Mikor már 5 hónapja voltunk együtt,akkoris meghatározta hogy mikor mehetek el,és meddig(Ezek max 1-2 óra hosszás találkozások voltak).

Fogalmam sincs mit kéne tennem?

Szerintetek?

Nagy okosok kíméljenek meg.


2017. dec. 1. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Fiatal mėg. Ennyi. Majd idővel változik.
2017. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Akkor én meg sem próbálkozom a válasszal, mert én nagyon okos vagyok.:) ... és ráadásul van ilyen korú lányom is.
2017. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

"Valaki" feltörte a facebookját a lánynak és elmesélték az anyukájának hogy.... persze :D Valószínűleg az anyuka volt az személy szerint, aki beleturkált a lánya facebookjába.

Szerintem 2 dolgot tehetsz.

1, Hagyod a lányt és a kapcsolatot a fenébe, mert a szülei nagyon szigorúan fogják, (persze fiatal még és féltik, de azért megfojtani sem kellene ezt a tini lányt, a nagy szigorral), 18-19 évesen amikor te már sokkal szabadabb leszel nem tudom mennyire fogod élvezni ezt, hogy 1 órára kimehet a barátnőd a ház elé hozzád.

2, Kitartasz mellette, türelmesen kivársz/kivártok még pár hónapot, mert talán ha látják a szülők hogy betartjátok a játékszabályokat (amik szerintem enyhén túlzóak már), akkor lazábbra engedik a gyeplőt, bár erre nincs garancia..

2017. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
3-as vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy tudnod kell, hogy a lány szülei tipikusan olyan szülők, hogy ha a lány rossz jegyet fog hazavinni, ne adj isten visszabeszél otthon mert összevesznek valamin, stb stb, azt mind rád fogják fogni és te leszel az első számú ellenség, aki miatt a pici lányuk "kifordult" magából. Készülj lelkiekben, sok mindent nem tudsz tenni, megszoksz vagy megszöksz ;)
2017. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Ember, nem egy felnőtt nőről van szó, de még a kiskamasznak is csak az alsó határát súrolja. 14 éves, az még kislány, bármilyen felnőttnek is szeretik magukat érezni ilyenkor a lányok. Egy GYEREK.

Természetes, hogy az anyja félti, hiszen az ő gyereke, valamint az ő felelőssége.

Hát hallod, most dicsérjünk meg, amiért egy 14 évesre még nem akarod ráerőltetni a szexet? Azta, te igazi úriember vagy. De azért már beszéltek róla... ebből szokott az lenni, hogy pár hét múlva meg is történik, persze nem vallja be otthon, nőgyógyászhoz sem megy, mert ugye majd ráér, amikor terhes lesz vagy elkap tőled valamit.

Elhiszem, hogy szereted, de mindenki jobban jár, ha inkább keresel egy korban hozzád illő csajt, és nem kislányokkal próbálkozol. Ő meg majd megérik egy kapcsolatra 2-3 év múlva, amikor már az anyja is szívesebben elengedi.

2017. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Ennek nem a tini kapcsolatokban lenne a helye?

Mert az "Anyós-apóst" kissé korainak érzem!:)


Mit tegyél?

Attól függ, hogy miket irkáltatok egymásnak.

Szerintem azon kívül, hogy vársz még 2-3 évet erre a lányra ha ő kell neked, mást nem nagyon tudsz tenni.

Közben igyekszel úgy viselkedni, hogy a szülők ne halljanak felőled rosszat.

Majd döntsd el, hogy megéri e szerzetesnek lenned, mert itt igencsak kordában kellene tartanod a fütyköst, még ha megengednék is, hogy üldögélj náluk.

2017. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez egy kislány, egy gyerek, érted? Félti az anyja, de amúgy teljesen korrekten, az idő múlásával, egyre több dolgot engedett meg, erre ti már a szex témán lovagoltok. Egyetértek anyukával, pedig én sem vagyok öreg, volt "barátom" 14 évesen, na de nem járkáltunk fel egymáshoz, és főleg nem beszéltünk szexről.
2017. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

"Aztán facen beszélgettünk a szexről, ő hozta fel..."


Lehet, hogy a szülőknek nem is veled van bajuk, csak látták, hogy a lányuk nem fér a bugyijába és kivágtak téged, mint okozatot.

2017. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
Az én barátom 5évvel idősebb nálam, én 18 vagyok. Anyám nem bírja, apám azért igen, de sokszor nem engednek hozzá, mert "fiatal" vagyok... :/ ő az első barátom, és ő sem kényszerít rá semmire...
2017. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem tőled féltik, hanem általában véve úgy gondolják, hogy fiatal még a fiúzáshoz.

Ezzel nem tudsz mit kezdeni.

1. Vagy évekig kínlódsz így és tűröd ezt a helyzetet.

2. Vagy keresel egy másik lányt. Akár idősebbet, akár olyan 15 évest, akit lazábban fognak.


Amúgy lehetett volna annyi óvatosság bennetek (vagyis a lányban), hogy kényes dolgokat négyszemközt élőszóban beszéltek meg. Ismét egy újabb tanulság arra, hogy nem a facén kell társadalmi életet élni. A telefon egy fokkal jobb, azt hétköznapi ember nem tudja lehallgatni. De a legjobb élőben, a másik szemébe nézve.

A lány nem mehet el hozzátok?

Csak úgy nem mászkálhattok a városban?

2017. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!