Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósotokkal szoktatok egymást...

Anyósotokkal szoktatok egymást megajándékozni szülinapra és karácsonyra, szokás egyébként ez?

Figyelt kérdés
Nem a pár hónapos kapcsolatokra vagyok kíváncsi,hanem olyan párokra ahol már együtt is élnek egy ideje.Én 2 éve vagyok együtt a barátommal,együtt is élünk nem régóta,de még nem adtunk egymásnak ajándékot, szülinapomra pedig nem kaptam tőle semmit. Másoknál ez hogy van?

2017. dec. 2. 16:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
én mindig kaptam anyósomtól ajándékot szülinapra/karácsonyra. Az elején figyelt arra minek örülnék, aztán jött a sógornő és olyan ruhákat kaptam innentől, ami inkább sógornőnek lett volna jó(nagy mellem van, sógornő meg elöl-hátul dezska, szóval a ruhákat fel sem tudtam venni), holott tudta előtte már a méretem... Az elején örültek az ajándékaimnak, a sógornő után meg már megköszönték,de látszott, hogy sógornő ajándékának húúú de örülnek. Azóta nem erőltetem meg én sem magam.
2017. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
hozzá kell tennem, hogy így is örültem az ajándékaiknak és jól esett hogy bármit is kapok tőlük. 2 év után meg szerintem illik valamit adniuk akár egy csokor virágot.
2017. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
nalunk mindenki ajandekoz unnepekre mindenkinek, ez a termeszetes.
2017. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Mi párként ajándékozzuk a többi családtagot, nem egyénileg, hogy én is veszek az anyósomnak, meg a férjem is.

Ugyanígy van visszafelé is, anyós-após együtt ajándékoz, de valójában az ajándéknak kicsi a szerepe.

Volt olyan, hogy nem tudtunk ajándékozni, vittünk egy szál virágot, vagy az anyósom volt kórházban és felhívott a szülinapomon.

2017. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik, hogy a párom családjában ez nem divat. Én vettem volna valamit anyósom szülinapjára jövő évben,de szereintem nem fogok,mert ő sem vett,így meg szerintem nem fogok.
2017. dec. 2. 16:38
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Ha családtagnak érzed magad, akkor adsz, ha családtagnak tekintenek, akkor adnak.


Persze ha sajnálatos módon úgy alakult, hogy az összeköltözés után jött az anyós szülinapja és nem köszöntötted fel, akkor ő sem fog.

Vagy fordítva.

2017. dec. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értlek Kérdező!

Hogy van ez nálatok?

A barátod, akivel együtt élsz, elmegy felköszönteni az anyját, te meg otthon maradsz? Vagy elmész, de nem mondasz neki egy "Isten éltessé"-t sem?

Simán csak kíváncsi vagyok, hogy a jövőre nézve is így tervezed? Mert az nagyon gáz lesz, ha egyébként normális a viszonyotok.

2017. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Még 4 hónapja voltunk együtt a férjemmel akkor már a szülinapomra náluk is készült Anyósom egy ebéddel, tortát rendelt és kaptam ajándékot közösen a párom szüleitől meg a sógoromtól. Én is mindig vettem nekik míg külön éltünk is, mióta meg együtt élünk ez amúgy is természetes a számunkra. (karácsony, névnap, születésnap, anyák napja)
2017. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
8%
Ha valaki, aki nem a fiam felesége anyósként hivatkozna rám, tuti nem kapna semmit. Rendes ember ilyet nem tesz. Persze ez elég elméleti helyzet, mert gyermektelen férfi vagyok, de akkor is.
2017. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Ja és mi sem különcködünk, párban adunk és párban kapunk. A gyetekünknek sem külön veszünk, hanem Anyától és Apától kapja közösen. (írom ezt amiatt, hogy a napokban kérdezte valaki mit vegyen a feleségének és a lányának)
2017. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!