Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti megmondanátok anyósotoknak,...

Ti megmondanátok anyósotoknak, hogy kidobtátok a tavalyi karácsonyi ajándékát?

Figyelt kérdés

Tavaly kaptam tőle egy ruhaneműt, ami csupa műszál és nagyon csúnya is.

Költözéskor és szelektáláskor már nem került vissza a szekrénybe, megszabadultam tőle.

Most az ünnepek kapcsán szóba került, hogy sosem látja rajtam.

Ti megmondanátok neki, hogy kidobtátok, mert használhatatlan volt?


2017. dec. 19. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Én azt mondanám neki,hogy elestem és kiszakadt
2017. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Én inkább azt mondanám, hogy a költözés hevében elhagytuk valahol. Megiscsak szebben hangzik, minthogy kidobtad. Vagy találj ki valamit, de szerintem semmimépp ne mondd meg neki! De te tudod
2017. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

Mondd azt, hogy elvesztetted a költözés során. Mi többször költöztünk, de még sosem volt olyan, hogy minden vackot megtaláltunk volna utána akármilyen vigyázva is pakoltunk.


Nem értem, hogy miért mondanád neki, hogy kidobtad. Elég bunkó dolog lenne. Lehet, hogy neki tetszett az a cucc és azért adta neked.

2017. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Azt ne mond hogy kidobtad inkàbb hogy a költözès òta nem talàlod

bàr ha nem sètrődèkeny ès tudod hogy nem veszi a szivère akkor akár az igazat is mondhatod de ha meg megsèrtődne akkor inkàbb füllents fontos hogy jobalegyèl az anyòsoddal

2017. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Én őszinte típus vagyok, dehogyis hazudnék, de jó is a kapcsolatunk, jó fej is a szóbanforgó egyén, biztos meg tudná érteni, hogy nekem nem tetszett (mivel tőle van az összes ruhám sok éve, ilyen "hoz egy csomót és kiválasztom ami tetszik" stílusban, megszokhatta, hogy a ruhák nagy részét visszautasítom. amit ajándékba ad karácsonykor, az mind tökély, őstehetség. anyám volt béna ebben, az ő karácsonyi ajándék ruháit fel se vettem). Nyilván magamtól nem hozom fel, de nem hazudok családon belül (általában kívül sem, de el tudok képzelni szitukat, amikor az a jó).
2017. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
mondd meg és rúgd v alagba is egyúttal karácsony alkalmából
2017. dec. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is kaptam anyósomtól ruhát, de mondjuk nem karácsonyra, nem szülinapra, hanem csak úgy oda adta nekem. Őszintén szólva nem akartam megbántani csak azért fogadtam el, de azzal a lendülettel tovább is adtam egyik havernak aki a mai napig viseli. Én is kaptam a megjegyzéseket hogy hol az a ruha amit adott nekem, meg stb... Én akkor annyit mondtam hogy a szüleim házában van mert volt idő amikor 2 hetente utaztunk le hétvgékre más-más ügyek miatt és oda is betáraztam pár ruhával hogy ne kelljen annyit cipekedni.
2017. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
mondd hogy kib*:sztad a pi:;aba
2017. dec. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Van értelme megmondani, úgysem kereskedik ki belőle semmi jó, cirkuszt akarsz, konfliktot, sértődést, minek ?!
2017. dec. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Én megmondanám, hogy elkeveredett valahol a költözéskor, mert nem abban a kupacban volt, amit sűrűn használsz, de nem hiányzik, mert a műszál miatt nem tudtad hordani.

Én mindenképpen utalnék rá valahogyan finoman, hogy nem jött be, nem azért mert ronda, hanem mert az anyaga nem jó, mert a végén idén karácsonyra kapsz még egy hasonló sz..t, aztán kezdődik minden elölről.

Sose értettem, hogy minek másnak ruhaneműt venni, pláne olyan jellegűt, amit nem is szokott hordani, aztán számon kérni, miért nem hordja. Vegyen akkor zoknit, azzal talán nem lehet mellélőni.

2017. dec. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!