Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rossz viszony az anyóssal?

Rossz viszony az anyóssal?

Figyelt kérdés

Párom édesanyja egyszerűen 5 év után sem hajlandó engem elfogadni. Állandóan megjegyzéseket tesz a család előtt is,hogy nem illek az ő egyetlen fiához,mást képzelt el mellé. Mindig igyekeztem vele jó viszonyt ápolni,felköszöntöttem illően szülinapján,névnapján. Mégis mindig azon szurkol,végre szakítsunk. Konkrét indokot sosem mondott se nekem se a páromnak mi baja lehet velem. Dolgozom,főzök,mosok,takarítok. Egyedül apósom az,aki elfogadott és szeret. Anyósom olyan szinten utál,hogy volt arra is példa a családi ebédnél,hogy nekem nem terített meg. :DD de a szememben nagyon tud mézes mázos lenni,illetve ha pletykákat akar megtudni valakiről,valamiről.

Voltatok már ilyen helyzetben? Hogy sikerült megpuhítani az anyóst?

Egyenesen rosszul van attól,hogy ha belegondol mi lesz akkor,ha a fia elvesz és ne adj isten még a végén unokái is lesznek tőlem. Sosem tettem semmi rosszat neki,mindig illedelmes kedves voltam vele,pedig jó párszor megérdemelte volna a szitkozódást.

Párom szerencsére nem hallgat rá,és nekem is mondja mindig hogy ne vegyem fel a hülyeségeit,a lényeg hogy az apukája elfogadott és szeret engem az anyja meg “kattos”.


2017. dec. 29. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell vele találkozni. Én sem szoktam az enyémmel.
2017. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Jól mondja az első. Ha már ilyen szörnyű anyóst adott a sors, akkor ne törődj vele. Én sem ismerem az enyémet, (nem véletlenül) pedig már 3 éve együtt vagyunk a párommal. Tudom, nem vagyunk házasok, de ő is anyósnak és apósnak hívja az én szüleimet, szerencsére, jól kijönnek egymással. Azt viszont nem tudom, hogy valaha is meg fogom-e ismerni az anyját, talán akkor, ha már gömbölyödik a hasam, vagy még akkor sem...
2017. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Minek vagy vele kedves? Mondd meg neki, hogy te se ilyen idióta anyósra vágytál és előre rosszul vagy tőle, hogy ő lesz a gyereked mamája... Párod meg állítsa le! Nem kell ráhagyni semmit, állj ki magadért!
2017. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Talán a párodnak kellene letisztáznia vele, hogy ne áskálódjon, fogadja el, hogy téged választott.
2017. dec. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Például, amikor nem terített meg neked is az anyós az ebédnél, a párodnak kellett volna azt mondania, hogy "akkor mi most elmegyünk valahová ebédelni, ha már egyszer itt nem látnak szívesen MINKET."
2017. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló helyzetben vagyok én is, nekem is megmondta anyós hogy nem ilyen lányt képzelt a fia mellé, pedig mi már házasok vagyunk. És akárhogy írjak hogy a fia állítsa le, saját tapasztalatból mondom ha egy nő így gondolkodik mint az ilyen anyósok, teljesen mindegy mit mond a fiuk. Nálunk párom erélyesen raszolt, és elmondta neki hogy fogadja el hogy engem választott, nem érdekli. Ő a fejébe vette milyen lányt képzelt el a fia mellé, el is mondta nekem hogy akivel ő el tud jókat beszélgetni, jól el tud lenni (szó sem esett arról hogy a fia legyen boldog vele, csak az hogy ő milyen jól el tudjon lenni vele, szóval ő magának akár barátnőt mintsem a fiának feleséget...) az ilyen ember nem fog megvaltozni. Ha a fejed tetejére állsz sem leszel elég jó neki soha. Az ilyen önző magának való. Nem kell vele foglalkozni, el kell tőle tavolodni, aztán talán, de csak talán észbe kap. Ha a szép szó nem segít mást nem tudsz csinálni csak lecsokkenteni a találkozást.
2017. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22 éve a párom a párom. A szüleim 22 év után is minden alkalommal elmondják (ha nincs ott a párom) hogy miért nem hagyod el? Ezzel a dumával: még lehetnek szép éveid! Vagyis egy anya SOHA nem fogja odaadni a kisfiát. SOHA. Ezért hosszú harcra készülj.
2017. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!