Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért utálhat engem az anyósom?

Miért utálhat engem az anyósom?

Figyelt kérdés
Már lassacskán 3 éve vagyok egyutt a fiával (18vagyok), de amióta ossze jöttünk azóta utal engem. Amikor náluk vagyunk, akkor segítek ahogy tudok, mosogatok, osszepakolom a fia szobáját , főzök is ha kell, próbálok segiteni. Aztan nemrég vittünk neki sütit tőlünk, erre az volt a reakciója hogy vigye es egye aki hozta (mert tudta hogy tőlem van) . Most meg az zavarja ha náluk vagyunk es megmondta hogy nem tetszik neki hogy en vagyok a barátnője a fiának. Nem esik nagyon jól. Mit kellene csinálnom hogy el fogadjon?

2017. dec. 29. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Talán kérdezd meg tőle. Ha csak általános féltékenység (ez gyakori), nem tehetsz túl sokat.
2017. dec. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

"Szeretném megkérdezni, hogy XY néni miért nem kedvel engem?

Mi a gondja velem, hátha tudok változtatni?"


Aztán meglátod mit mond.

Ha semmit, de továbbra is így viselkedik veled, akkor ne legyél náluk!

2017. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Úgy érzi elvetted a kicsi fiát, ezért "utál", de inkább a neheztel szó lenne megfelelőbb.
2017. dec. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem szereti a sütit... Csinálj neki lecsót
2017. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez van ahol a Mama magának szul játékszert. Ezeketek kell messzire elkerülni. Az ilyen az unokákat is gyuloli..
2017. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Lehet túl sokat lógsz ott, és zavarja.

Ahelyett, hogy megbeszélnétek, majd lehet, hogy ő is kiír egy kérdést.

2017. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Talán mert az anyósodnak hívod, ami a többség szemében tiszteletlenség, amíg valóban nem lesz az. Márpedig amíg a fia nem vesz feleségül, addig nem az anyósod.

Egy kamasz lány szájából pláne nem szeretik ezt hallani.

A pasid hány éves?

2017. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Áldás egy ilyen anyós...mondjuk, a legegyszerűbb megkérdezni tőle. Aztán, ha nincs értelmes magyarázat, nem kell vele foglalkozni.
2017. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Oda, ahol nem látnak szívesen, nem járok. Nem kell kiprovokálni az ellenszenvét. Ő biztos tudja, miért utál. Mi nem tudhatjuk.
2017. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
kit érdekel? ne menj oda
2017. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!