Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elegem van az anyósomból, a...

Elegem van az anyósomból, a feleségem pedig mindig adja alá a lovat. Mind a kettőjükből elegem van. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Rossz szemmel nézik, ha a gyerekeket elviszem a szüleimhez, vagy amikor néhanapján elmegyek 1 órára a barátaimmal beülni valahova, vagy amikor nem vagyok hajlandó fölösleges dologra pénzt kidobni. Újjabban anyósom kitalálta, hogy kell a lakásunkba párásító, szerinte nálunk száraz a levegő és nem tesz jót a gyerekeknek. De én nem vagyok hajlandó 100 ezret kidobni fölöslegesen, ugyanis a gyerekek nem panaszkodnak, a feleségem is azóta lovagol ezen a témán mióta az anyós fölvetette ezt az ötletet és nekem is tökéletesen megfelel az otthoni levegő. Most is áll a bál, mert ezek itt ketten együt szapulnak. Már nagyon idegesítő. A feleségemmel hiába beszélek, bálványozza az anyját.

2018. jan. 2. 14:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
20%
Ne a feleségeddel beszélj, hanem az anyósoddal. Ha vele sem tudsz akkor ültesd le mindkettőt. Ha úgyse akkor a többi rajtad áll.
2018. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Az anyósomat próbáltam leállítani, de mind hiába. Jobban belegondolva ez a helyzet mindig is ilyen volt, csak a rózsaszín ködtöl nem láttam semmit se.
2018. jan. 2. 14:24
 3/36 anonim ***** válasza:
57%

Legyél már férfi B+ !

Nehogy már a két nő irányítson!

Mondd meg,hogy itt nem lesz, ha annyira akar,vegye meg az anyós,vagy a párod,de te ebbe egy forintot sem adsz bele!!

Szép boldog család lehettek egyébként.

2018. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%

A párásítót nagyon hamar rövidre zárnám: tegyél ki egy edénybe vizet a radiátorra :) Mikor meglátja anyós, és szóvá teszi, akkor határozottan megmondanám, hogy kedves mama, ez itt a határ, foglalkozzon a saját életével, és ha erre a feleséged az anyósod pártjára áll, akkor neki is megmondanám, hogy ha nem képes leszakadni az anyjáról záros határidőn belül, akkor elválsz, és úgy elperled tőle a gyerekeket, hogy még el is fogják tiltani tőlük kiskorú veszélyeztetése miatt (szabad egy kicsit blöffölni, a lényeg, hogy légy határozott).

31N

2018. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Megmondod, hogy te nem veszel párásítót és kész, vita lezárva. Ha akar az anyós vegyen magának.
2018. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Argloss ***** válasza:
98%

Párásító készüléket lehet 5-10 ezer alatt is kapni, otthoni környezetben teljesen fölösleges ennél drágább. Sőt, akár egy fazék felforralt vízzel is meg lehet oldani!

Ezt a dolgot egyébként a feleségeddel kell lerendezned. Meg kell értenie, hogy TI vagytok egy család és NEKTEK kell döntenetek a dolgaitokban.

2018. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%
Vegye meg a kedves mama azt a nyomorult párásítót. Mióta az eszemet tudom, nekünk a radiátoron lóg egy porcelán edêny, ez van, nem kell százezres csili-vili vacak. A te szüleidnek meg ugyanannyi joguk van látni a gyereket, mint nekik, pont.
2018. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit lekéne szállítani a magas lóról a hárpiákat. Nőként mondom.

Feleségednek üzenem, hogy így lesznek az egyedülálló mártír anyák.

Állj a sarkadra, a te szüleidnek ugyanúgy joga van látni a gyerekeket.

2018. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%

Anyós ne szóljon bele a ti dolgaitokba. Viszont: az alacsony páratartalom elősegíti a felső légúti betegségek kialakulását, a bőr kiszáradása kellemetlen viszketést okoz, különösen kedvezőtlen az asztmásoknak, és csökkenti a hőérzetet, akaratlanul is jobban fűti a lakást az ember, ami tovább szárítja a levegőt (20-21 fok elég normál páratartalomnál.) Egy higrométert pár ezer forintért lehet kapni (ennyit a kocsmában is elköltesz a haverokkal), azzal be lehet mérni a lakás különböző helyiségeiben a páratartalmat, az ideális a 40-50%. Párásítást több, jól öntözött növénnyel, a fürdőszobaajtó fürdés utáni kinyitásával, radiátorokon elhelyezett, minél nagyobb vízfelületű edényekkel is meg lehet oldani, de gyerekszobába egy ultrahangos készülék 10 ezer körül már kapható.

Az, hogy az a "néhanapján 1 óra" valójában mennyi, érdekes lehet, különösen, hogy nem szeretsz fölöslegesen költekezni.:-) Házasságban pedig nincs én pénzem-te pénzed, hanem közös döntés, miután vagyonközösséget (is) jelent. Az ilyen hülye tanácsokat, hogy "elperlem a gyerekeket", kár figyelembe venni, vélhetően a feleséged sem idióta, hogy ezzel megvezethetnéd.:D

2018. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Doctor Manhattan ***** válasza:
73%
Mondod otthon, hogy pofátok lapos, párásító nem lesz, nyisd ki az ablakot, kutyát etesd meg, gyereket hétkor ágyba, én pedig most elmegyek inni egyet! Ennyi.
2018. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!