Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért akarja azt a párom...

Miért akarja azt a párom anyja, hogy úgy nézzen ki, ami más lányoknak tetszik, ne úgy, ahogy nekem?

Figyelt kérdés

Ezzel azt akarhatja elérni, hogy felfigyeljenek rá mások és találjon emiatt esetleg mást helyettem? Vagy azt akarja elérni, hogy emiatt szakítsak vele? Mert emiatt biztos, hogy nem fogok vele szakítani. Nem vagyok olyan felszínes,hogy csak a külső érdekeljen, de nagyon bánt, hogy mindig azt mondogatja direkt előttem az anyja, hogy így meg úgy kell kinéznie, mert annyi szép lány van és a lányoknak az tetszik. Ha meg megmondja az anyjának, hogy nem öltözik úgy, mert nekem nem az tetszik, akkor meg behisztizik az anyja és jön azzal a szöveggel, hogy tesz rá, hogy nekem mi tetszik, amíg az ő kenyerét eszi, az lesz, amit ő akar.

Kérdeztem már az anyját, hogy miért azt akarja, hogy a fia más lányoknak tetszen, mikor már velem jár, e sosem válaszol rá semmit. Volt egy lány, akivel össze akarta volna hozni a barátomat, de az a lány nem jön be neki. Több éve együtt vagyunk már, sosem fogja felfogni, hogy engem választott?



2018. jan. 3. 22:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
:DDDD
2018. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Hány évesek vagytok?
2018. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Drága Isten gyere le.
2018. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Felgyújtom magam 😀😀😀
2018. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Értelmes választ nem tudnátok írni?
2018. jan. 3. 22:31
 6/25 anonim ***** válasza:
41%

Bocsáss meg,de a kérdés se volt túl értelmes.

Hány évesek vagytok,miota vagytok egyutt? Párodat kérdezted már?

2018. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Metionin ***** válasza:
96%

Lol anyósom dettó :D

Nálunk azért csinálta mert azt remélte hogy ha a párom levágja pl. a szakállát vagy a haját vagy elkezd máshogy öltözni, akkor nem fog nekem tetszeni és elhagyom.

Ő is ezzel a szöveggel mondta hogy vágd le fiam mert a lányoknak az tetszik! Hordj inget fiam mert a lányok arra buknak! Miközben velem járt már 2-3-5 stb. éve. És előszeretettel mutogatott neki más lányokat hogy nézd milyen szép, nem tetszik? Nézd vele milyen jól járnál stb. meg meg is hívott már általa kedvelt lányt hogy hátha a barátom meglátja és megszereti :D

2018. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Előző az ilyen hulye konkrétan. :)
2018. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül. Az én párom anyja is mondta már többször utcán is neki, hogy nézd mennyi szép lány van. Meg, hogy az osztálytársai milyen szépek, én meg hogy nézek ki.
2018. jan. 3. 22:55
 10/25 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a páromat. Azt mondta nem tudja miért ilyen az anyja, hiába mondja neki, hogy fejezze ezt be, nem hajlandó rá.
2018. jan. 3. 23:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!